Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
21. sep 2009

ellab len aby sa to hlasovanie pacilo adminovi dnes uz bol podobny prispevok a zmazali ho ale podporime samozrejmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

julyb
21. sep 2009

Ella zahlasované,
my už máme za sebou anglinu a dnes budeme oslavovať 😀

zuzu13
21. sep 2009

julyb, Matuskovi vsetko naj...cmuk 😉

pepies
21. sep 2009

caute babenky,

Ejus - som nevedela, ze to je Arturko, lebo tam vlavo je Lea, tak som hlasovala za nu a ani som si nevsimla ostatne fotky........................ 🙂

July rada by som dala s Tebou stretko - pokecat o tej angline + doniesla by som Ti tu kombinezu - napr. zajtra poobede nebudes mat cas? ozvi sa 😉 😉 😉
Matuskovi zelame vsetko naj k meninkam !!!!!

My uz sme asi zdravi, vyrazky aj teploty zmizli................ siesta choroba je za nami ...................

ellab
21. sep 2009

julyb - matúškovi všetko naj naj 😉

zuzu13
21. sep 2009

bibinka, Filipkovi vsetko naj k narodeninam... 😉

saskarisko
21. sep 2009

Ahojte,
Bibinka - Filipkovi vsetko naj k narodeninam 😵
July - Matuskovi vsetko naj k meninam 😵
Ella - zahlasovane

a dnes vyberam sportovu verziu na kocik. 3/4 prechadzky mi nasa slecna nebezpecna preplakala, bo nevidela von

zuzu13
21. sep 2009

saskarisko, no mala je narocna...chce spoznavat svet...a nie byt "zavreta v 13.komnate" 😀 😀 😀

zuzu13
21. sep 2009

halooooo
kde ste???

lenkamt
21. sep 2009

ahojte 🙂

ja behám s verčou po doktoroch - má nejaký tukový nádorček na líci 😖 fuj celé doobedie na poliklinike 😝

Filipkovi aj Alexovi všetko naj k narodkám 😉

Matúškovi cmučky k meninám 😵

zuzu13
21. sep 2009

lenka, no toto...a co zistili???nech je to rychlo prec...

ellab
21. sep 2009

Lenka - držíme palce!!!!!

abetka
21. sep 2009

ahojte. Tak ja som pozehlila, krasavica nema ulohy, tak mam free.
Oslavencom vsetucko najlepsie.
Lenka- ma to dlho???
Ozaj a Matuskovi posielame pusinku k meninkam 😵

lenkamt
21. sep 2009

Abetka má to asi mesiac, taká hrčka na líci. ževraj to nič nie je a malo by to zmiznúť samé, ak nie a bude to rásť tak na plastiku 😖

dnes som strávila fajn hodinku s Bibinkou 😵

zajtra ak bude ešte na ľadovni tak by sme mohli poctiť stretkom výčap katku, nie? 😀

julyb
21. sep 2009

Matúško všetkým dakuje 😵 😵 😵

lucxy
21. sep 2009

aj my prajeme vsetko naj naj oslavencom 😵 😵 😵

lenkamt
22. sep 2009

dobré ránko 🙂

dnes sa káva nepije?????? 😕

mne včera chlap požehlil dve práčky 😕 😕 😕 tak na dnes mi zostala len jedna 🙂 🙂 🙂
krááááááááásny deň pred nami, Verča ma vstupnú previerku z matiky tak drže palce, lebo klasika zas sa nič neučila 😖

lenkamt
22. sep 2009
adiku
22. sep 2009

caf Leni ja uz kavu mam vypitu a musim nieco varit, topanky super ale vsetko velke cisla Natalia nosi 20 🙂

bocmanka
22. sep 2009

ahojte kočky, dodatočne matúškovi všetko naj aj narodeninovým oslávencom..

už fungujeme normálne, boli to len virózky á la nočný maratón..teda cez víkend nás navštívili grcačky..
lenka našla si si deti na fb?..z jarmočku?..ako brádzia vláčikom?

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

vložila som dve fotky, čo včera chlapci kreslili, normálne šok, oni ešte aj podobne kreslia, je tam aj napísané čo kreslilo moje 5 a moje 7 ročné dieťa...

inak včera som si spievala "kolu, pijeme kolu..", podľa vzoru superstar a Romina, že "čuš" a začala spievať sama "kávu pijeme kávu.." a potom sa opravila, že nieeee "džus"....xixixix

čo to dieťa natára...po kom len je..

miracko, pošli cez ip tvoj phone number, som ho vymazala omylom, aj ja som mala depresívne stavy, len spať a spať, ale postupne to prechádza..oprášila som korčule a idem dnes na masáž a do fitka, tak hádam bude ok..

lenkamt
22. sep 2009

Boc - až teraz som bola kuk, krásna fotka 🙂

to už takto Romy rozpráva 😕 šikulka 🙂

lenkamt
22. sep 2009

no tu to žije 😠

ellab
22. sep 2009

Ja som dnes chodila po Dr, najprv s Adamom na ORL, potom na rentgen dutím, potom s Arturom k zubárovi, držal sa statočne 😉 😉
Včera sme boli prvýkrát na angličtine - bolo super, Artur krásne spolupracoval, veľmi sa mu páčilo 😉

ellab
22. sep 2009

😀 😀 😀 že rentgen dutím 😀 😀 😀 😀

saskarisko
22. sep 2009

Ahojte,
tak vozenie v sportaku je pohodka. Sasenke sa tam paci, ja mam lahsi kocik, len Risko ma smolu,lebo v pripade nudze ho nemam kam posadit 😅

a cakam kedy Saska zaspi, a idem si aj ja na chvilu zdriemnut, lebo posledne dve noci nam dala aj s Riskom fajne zabrat 😅 a poobede smer park

Ella - chodite na HD anglictinu ? inak som si kukla fotky chalanov na stranke tej fotografky a su uzasne 😉

saskarisko
22. sep 2009

Leni - nech sa to Verci rychlo strati

lenkamt
22. sep 2009

Sari - prídte na ľadoveň 😉 aj Ellab 😉 aj ostatné 😉 😀

saskarisko
22. sep 2009

Leni - na dnes mam dohodnute stretko s kamaratkou, inak by som volila Ladoven

ellab
22. sep 2009

saskarisko - áno HD 😉 a je to super, aj keď len raz do týždňa... Saska konecne vidi svet okolo seba a je spokojna 😀 😀 😀 A kam do parku idete?

ellab
22. sep 2009

Lenkamt - budete v Katke? O koľkej? Včera sme písali úlohy skoro dve hodiny, ako sa mladému nechcelo, skoro ma porazilo 😒 tak neviem, či stíhame, ale rada by som prišla 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre