• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
vôbec neviem kde budeme, má sa mi ozvať Bibi že či ešte bude na ľadovni a ani Nina mi ešte nedala vedieť, takže netuším :frowning2:
22. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, tak sa ti ozvem :wink:
22. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do Stiavnicky
22. sep 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati a už si tam bola??? je tam pekne??? ak hej tak by sme tam v štvrtok mohli ísť :slight_smile:
22. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ellab - my máme zajtra rodičko, ale neviem či idem to je také to spoločné, čo ja nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkamt - aj my máme rodičko, ja nejdem určite, lebo ideme konečne do tej Bratislavy, tak ti pozriem tie boby :wink: :wink: ja som sa dohodla s učiteľkou, že sa stretneme inokedy... Stiavnicka je krasna :wink:
22. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné moje boby sú prednejšie ako nejaké trápne zrpš :grinning: dík :slight_smile:

a majú tam čo robiť /okrem kúpania v jazierku a pod./ aj moje divé deti???? :confused:
22. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: asi len to jazierko :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

neviete kedy bude jarmok na Vrutkach :slight_smile:
22. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super :sweat_smile:

larisa víkend 2,3.oktober :wink:
22. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka dakujem :slight_smile:
22. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky,
no ja som tiez chodila po nemocnici, bo mi maly zatrhol znamienko, tak vo stvrtok mi ho idu vyberat - chvalabohu :slight_smile:

Ejus tak chodite na HD? stoji to za to? Skoda, ze nam dnes nevyslo stretko, ale som rada, ze som vybavila aspon tu plastiku ............... :slight_smile:
22. sep 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
v Stiavnicke bolo super, presli sme sa po parku (Lenka pre dvojicky to asi nie je, bo tie nadrze vody su volnopristupne), a potom sme skoncili u kamaratky na dvore

2.3.10. je jarmok aj v Mosovciach
22. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

jeej, jarmok v Mosovciach, tam radi chodime, len akosi zacinam neznasat masy ludi a minuly rok sme sa tam predierali........
ale urcite pojdeme mrknut................ bez maleho ....
23. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello...je tu niekto??? :slight_smile:
23. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nie :wink:
23. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies, ty si rychla :grinning:
23. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he
23. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susedia maju zo mna radost...hudba na cely panelak...xixixi...potrebujem sa odventilovat...nasa Lucia vyvadza rano v skolke coraz viac...dnes som jej nalozila na zadok...taka som bola vytocena...normalne chcela ujst... :angry:
23. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čaute :slight_smile:

Zuzi som sa ťa zabudla spýtať na tú poistku :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyvedená z miery, že ťa vidím :grinning: a v škôlke sú kiahne stretla som dvojičky druháčky, takže aj ony majú :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to musí byť radosť nastúpiť do zamestania a hneď musieť zostať doma 3t :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my dnes rodičko :zipper_mouth:
23. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my sme bolid dnes na hudobnej, zase ma to moje dieťa uštvalo, napchali sme sa špagetami a asi ideme spať :grinning:
Zajtra mám kozmetičku sa teším :grinning:
23. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas v skole su vraj vsi :astonished: . Tak kukam hlavu stale , dufam ze to nechyti. vraj je to u druhakov. Neni nieco preventivne, aby vsi nedostala.??
Od buduceho tyzdna idu s malym cvivit vojtovku :cry: . Teraz nechce chodit do sanatoria a co bude robit potom, si neviem predstavit. Baby, ktore ste cvicili, ako to bolo? zvykli si potom deti na to? Plakali moc pri tom?
Viem , ze su to banalne otazky a viem, ze to boli, ale ak mate s tym cvicenim skusenosti, prosim napiste mi.
Dik
23. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlasim sa od adiku...bola som sa dat ostrihat, spravit nechty, obocie...takze som kraaaasna :grinning: :grinning: :grinning:
lenka, poistku ti zajtra zistim...
apropo kiahne...Lucka mi rano vravela, ze Martinka mala same vyrazky tak ani nemohla spinkat v skolke, tak pre nu prisiel ocko...takze sme v poradi na kiahne :grinning:
23. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a ja hlásim chorobu :confounded: som to dostala len aby baby odo mne nechitili lebo ma švacne :fearful:
23. sep 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len sa pekne liec...cesnak na hrud...a dalej uz hadam vies... :grinning: :wink:
23. sep 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty zuzu aky mas plan na vecer??
23. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja???
ziadny...pekne pojdem spinkat...s Luckou...preco?
23. sep 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooo ja sa len tak pytam som zvedava :grinning: ked si sa uz tak zkraslila..... a uzila si dnesny den ze co bude nasledovat
23. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha takze ste sa skraslovali :slight_smile:
23. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme sa prave vratili z detskej chirurgie... :cry: Lucka vytlacila hrube crevo...tak sme boli na vysetreni... :cry: :cry: :cry: mna klepe ako osiku...na pohotovosti mi povedali, ze oni nepridu, lebo aj tak nemaju sanitku a mam ist do nemocnice ... a ked som im povedala, ze nemam auto, tak mi povedali, ze ani oni nemaju...keby som bola cig..ka...tak poslu 4 sanitky a pobiju sa kto bude viezt...ale kedze nie som, tak sa na nas doslova vysrali...ja by som vrazdila... :angry:
23. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok