Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
22. sep 2009

vôbec neviem kde budeme, má sa mi ozvať Bibi že či ešte bude na ľadovni a ani Nina mi ešte nedala vedieť, takže netuším ☹

ellab
22. sep 2009

Ok, tak sa ti ozvem 😉

saskarisko
22. sep 2009

do Stiavnicky

lenkamt
22. sep 2009

Kati a už si tam bola??? je tam pekne??? ak hej tak by sme tam v štvrtok mohli ísť 🙂

lenkamt
22. sep 2009

Ellab - my máme zajtra rodičko, ale neviem či idem to je také to spoločné, čo ja nemusím 😝

ellab
22. sep 2009

Lenkamt - aj my máme rodičko, ja nejdem určite, lebo ideme konečne do tej Bratislavy, tak ti pozriem tie boby 😉 😉 ja som sa dohodla s učiteľkou, že sa stretneme inokedy... Stiavnicka je krasna 😉

lenkamt
22. sep 2009

no jasné moje boby sú prednejšie ako nejaké trápne zrpš 😀 dík 🙂

a majú tam čo robiť /okrem kúpania v jazierku a pod./ aj moje divé deti???? 😕

ellab
22. sep 2009

😀 😀 😀 asi len to jazierko 😀 😀 😀

larisa
22. sep 2009

ahojte,

neviete kedy bude jarmok na Vrutkach 🙂

lenkamt
22. sep 2009

no super 😅

larisa víkend 2,3.oktober 😉

larisa
22. sep 2009

lenka dakujem 🙂

pepies
22. sep 2009

caute babenky,
no ja som tiez chodila po nemocnici, bo mi maly zatrhol znamienko, tak vo stvrtok mi ho idu vyberat - chvalabohu 🙂

Ejus tak chodite na HD? stoji to za to? Skoda, ze nam dnes nevyslo stretko, ale som rada, ze som vybavila aspon tu plastiku ............... 🙂

saskarisko
22. sep 2009

Ahojte,
v Stiavnicke bolo super, presli sme sa po parku (Lenka pre dvojicky to asi nie je, bo tie nadrze vody su volnopristupne), a potom sme skoncili u kamaratky na dvore

2.3.10. je jarmok aj v Mosovciach

pepies
23. sep 2009

ahojte,

jeej, jarmok v Mosovciach, tam radi chodime, len akosi zacinam neznasat masy ludi a minuly rok sme sa tam predierali........
ale urcite pojdeme mrknut................ bez maleho ....

zuzu13
23. sep 2009

hello...je tu niekto??? 🙂

pepies
23. sep 2009

asi nie 😉

zuzu13
23. sep 2009

pepies, ty si rychla 😀

pepies
23. sep 2009

he he

zuzu13
23. sep 2009

susedia maju zo mna radost...hudba na cely panelak...xixixi...potrebujem sa odventilovat...nasa Lucia vyvadza rano v skolke coraz viac...dnes som jej nalozila na zadok...taka som bola vytocena...normalne chcela ujst... 😠

lenkamt
23. sep 2009

no čaute 🙂

Zuzi som sa ťa zabudla spýtať na tú poistku 😝 vyvedená z miery, že ťa vidím 😀 a v škôlke sú kiahne stretla som dvojičky druháčky, takže aj ony majú 😝

to musí byť radosť nastúpiť do zamestania a hneď musieť zostať doma 3t 😝 😅 😝

my dnes rodičko 🤐

julyb
23. sep 2009

Ahojte,
my sme bolid dnes na hudobnej, zase ma to moje dieťa uštvalo, napchali sme sa špagetami a asi ideme spať 😀
Zajtra mám kozmetičku sa teším 😀

abetka
23. sep 2009

u nas v skole su vraj vsi 😲 . Tak kukam hlavu stale , dufam ze to nechyti. vraj je to u druhakov. Neni nieco preventivne, aby vsi nedostala.??
Od buduceho tyzdna idu s malym cvivit vojtovku 😢 . Teraz nechce chodit do sanatoria a co bude robit potom, si neviem predstavit. Baby, ktore ste cvicili, ako to bolo? zvykli si potom deti na to? Plakali moc pri tom?
Viem , ze su to banalne otazky a viem, ze to boli, ale ak mate s tym cvicenim skusenosti, prosim napiste mi.
Dik

zuzu13
23. sep 2009

ahojte, hlasim sa od adiku...bola som sa dat ostrihat, spravit nechty, obocie...takze som kraaaasna 😀 😀 😀
lenka, poistku ti zajtra zistim...
apropo kiahne...Lucka mi rano vravela, ze Martinka mala same vyrazky tak ani nemohla spinkat v skolke, tak pre nu prisiel ocko...takze sme v poradi na kiahne 😀

matica2
23. sep 2009

ahojte a ja hlásim chorobu 😖 som to dostala len aby baby odo mne nechitili lebo ma švacne 😨

zuzu13
23. sep 2009

no len sa pekne liec...cesnak na hrud...a dalej uz hadam vies... 😀 😉

adiku
23. sep 2009

a ty zuzu aky mas plan na vecer??

zuzu13
23. sep 2009

ja???
ziadny...pekne pojdem spinkat...s Luckou...preco?

adiku
23. sep 2009

noooooooo ja sa len tak pytam som zvedava 😀 ked si sa uz tak zkraslila..... a uzila si dnesny den ze co bude nasledovat

lucxy
23. sep 2009

fiha takze ste sa skraslovali 🙂

zuzu13
23. sep 2009

ahojte, my sme sa prave vratili z detskej chirurgie... 😢 Lucka vytlacila hrube crevo...tak sme boli na vysetreni... 😢 😢 😢 mna klepe ako osiku...na pohotovosti mi povedali, ze oni nepridu, lebo aj tak nemaju sanitku a mam ist do nemocnice ... a ked som im povedala, ze nemam auto, tak mi povedali, ze ani oni nemaju...keby som bola cig..ka...tak poslu 4 sanitky a pobiju sa kto bude viezt...ale kedze nie som, tak sa na nas doslova vysrali...ja by som vrazdila... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre