• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

5. decembra 2016 
Julyb - nam lekarka poradila dat nejake nosove kvapky, alebo spray na baze morskej vody, napr. MAR a potom odsavat po nejakych 5-10 minutch. myslim, ze to pomaha, aj ked je to boj. maly ani neplace, skor krici, vrti sa a odtlaca mi ruky :frowning2:
24. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko, uz som doma zo skolky...idem si dat kafe, a zacat upratovat, varit, prat, zehlit, cistit zeleninu zo zahrady...no a ked skoncim, idem pre Lucku :grinning: :grinning: :grinning:
pekny den
25. sep 2009 o 07:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fiha...dnes je tu "rusno" :grinning:
25. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzu- ako to mas dobre naplanovane. Ja mam dnes MM doma a to nikdy nic neurobim.
Ja idem do mesta poplatit ucty :angry: a pre maleho do sanatoria.
Zuzu- inak to mas aku pracovnu dobu. JA by som uz asi nezila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A tiez mi treba zehlit a periem postelne pradlo, tak aj obliect periny. Sa mi nesce :sweat_smile:
25. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
abetka od 8-20...12-tky...prezila by si...da sa to...a normalne mi to viac vyhovuje ako kazdy den 8 hod. v praci :grinning:
25. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzu- no ja som robila 12, ale mala som jedno dieta a celkom sa dalo, ale nerobila som vikendy.
Ja mam pocit, ze si strasne vela v praci. No, ale zial peniaze treba a preto za chvilu aj ja naklusem. Stavba zerie a jest treba :grinning:
25. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale zuzu je makac a je v praci dost ale ma aj volno ved sa pozrite pisala uz o 7 hod :grinning: a vsetci boli z toho tak paf ze su az do teraz ticho xixixixi
25. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adiku :grinning: :grinning: :grinning: si to vystihla :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
ja som dnes nebola v robote, tak som sa k počítaču dostala až teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
julyb - máte dobrý slovník :grinning: :grinning:
pepies - nášho Adama tiež čítanie nebavilo, zaujímalo ho všetko technické a drží ho to doteraz :sweat_smile: :sweat_smile: rozprávať začal dosť neskoro a teraz pusu nezavrie :sunglasses:
25. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
my sme doma od DR, naštastie netreba ATB, len sirupy a kvapky :slight_smile:
Ela si rob srandu, ved to je taká situácia ,ked to povie že smiech cez slzy :grinning: :grinning: :grinning:
Matúško nihy zbožnuje na nich sa naučil všetko rozprávať, lebo opakuje ako papagáj :slight_smile: :sweat_smile:
Abetka ako s tou Vojtovkou idete to cvičiť?
25. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

baby môj muž bol najprv koko, teraz kotko, ešteže nekokcú :grinning:

inak od včera mám zlé, zlé deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: muža som telefonicky pripravila že ich od jeho príchodu nechcem vidieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na imuno som čakala hodinu kvôli výsledkom a výsledky naprd - má nejaký deficit niečoho v bunkách, takže nejdeme očkovať živou vakcínou mumps, osýpky, rubeola, lebo bla bla bla. takže ten nádor sme mali stopro z tbc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
maly teraz vstal, najedli sme sa a ideme vonku, len sa mi zda nejaky vietor vonku, nie je kosa nahodou?
25. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja idem zožrať salko na nervy a ľahnúť si, kým diabli spia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja som trochu upratala a idem po deti :slight_smile: :slight_smile:
Čo chystáte na víkend? My rozmýšľame nad bicyklami po žilinskej hrádzi a nejakú turistiku, napr. jasna, že je tam nejaký náučný chodník pre deti "karkulka", tak uvidíme, čo nakoniec stihneme, lebo mm má ešte nejaké"povinnosti" na Lipt. mare :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julyb - môj zase hovorí pizza s mäkčeňom :astonished: :astonished:
25. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julyb- dala nam rehabilitacna tyzden este, som ju poprosila, lebo maly bol nedavno chory a zase prechadzame adaptaciou, tak nech si zvykne, ale neminie ho to :frowning2: .
Leni- ti verim, ze ti davaju zabrat a mas moj obdiv. Ja uz by som bola v sucanoch .A ten nador predsa z Tbc?Ja uz nicomu neverim a ja idem davat ockovat len povinne a nepovinne len hepatitidu A u maleho. Mala uz je :wink:
25. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooojte :slight_smile: huráááá piatočééék :grinning: sa teším na výkend lebo zajtra nejdeme do práce tak sa môžem doliečovat :wink:
25. sep 2009 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
matica super...volny vikend potesi...
Lucka uz spinka, okupana, napapana...a ja sa idem ucit...takze dobru noc... :slight_smile:
25. sep 2009 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fiha ucit kde su tie studentske casy ked sme sa museli ucit a nechcelo sa nam, teraz by som kludne nieco postudovala akurat ze takto vecer uz nevladzem nic,
u nas isla spat prave Nat Danko este troni a netusim ci zaspi :unamused:
25. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, veru, konečne piatoček. Nožky si pomaly necítim, v práci sa krútim jak pipi , odbieham od stola k stolu a nasávam nové poznatky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzu- čo som to čítala, čo bolo s Lucinkou? :astonished: :astonished: našťastie je všetko OK, len musíš strážiť čo bude papkať aby sa to nevrátilo. a v práci ako? vari dobre, nie, keď ťa už aj skúšali? :sweat_smile: :sweat_smile: ty obstojíš, neboj, si šikovnica šikovná. a to robíš nejaké turnusy že pár dní ťaháš v kuse a potom vkuse nejaké voľno, či obdeň? popíš situejšn :wink:

matica- len sa vylieč :wink: :wink: ,a Saška ako zvláda škôlku?

lenkamt- a bolo dobré to salko? si mi urobila chuť ,idem si aj ja jedno otvoriť :grinning: :grinning: :grinning:

julyb- Matúškovi prajem skoré uzdravenie :wink:, keď to ostane len pri nádche, je to v pohode, horšie keby sa to zhoršilo :frowning2:

náš Alexinko stále nerozpráva, len brboce a klokotá a nič poriadne zo seba zatiaľ nevysúkal. ale vzdor sa u neho dneska prejavil teda riadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adiku, mne sa nechceee... idem asi spat...kaslem na to...ak budu pindat, tak nech mi zabezpecia upratovacku, kucharku na den a ja sa naucim...oni si asi myslia, ze piatok volny a ja si asi doma valam sunky...no co...zabudol vol, ze telatom bol...nech si trhnu...idem spat...
25. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
spinkat?? tak si dobre oddychni ja som zatial sama mm siel s autom do bazaru a je tam uz sakrametsky dlho
25. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adiku- a vy idete predávať auto?
25. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale bibi to nase stare daewoo matiz uz len aj tak stoji a stoji a chatra
25. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz takmer rok mame sluzobne a to pouzivame aj na sukromne ucely cize toto je zatial zbytocne kedze som sa stale nerozjazdila
25. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm, tak to sa vozí na služobnom, čooo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale jasne, chátrať môže aj v bazári :grinning: :grinning: :grinning: a do ktorého ste ho dali? ...........no a prečo ty nejazdíš? sa bojíš? :confused:
25. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bojim sa ako cert kriza to vies robila som si vodicak v 18tke a od vtedy som toho veru vela nenajazdila :fearful: takze sa asi najprv rozjazdim a potom sup ho poviem mm nech mi kupi auticko :grinning:
25. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha boli sme aj v trusalke minuly tyzden a dnes isiel do AAA v ziline tam mu dali lepsiu cenu tak im ho nechal teda predal xixixixi
25. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze mm siel na pivko asi od radosti alebo zeby zapijat zial za nasim malickym autickom?? no iste je ze ja som doma takze pojdem asi o chvilu do hajan majte pekny vikend
25. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: čaute, ja mám doma dvoch nádchových, marka a manžela...ale chystáme sa v nedeľu do bojníc, sú tam rytierske dni na zámku a býva to krááááááásna akcia...
25. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok