• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
v parku budeme :slight_smile: leni kedy mame zraz?
8. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15.45 pred doktorkou v autách ako vždy??? :grinning:

inak baby, volala som dr. o výsledky z krvi a Lenka má stále vysokú sedimentáciu, to môže mať aj týždeň po chorobe??? :confused:
8. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, ma niekde zapal stale
8. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krásne, a teraz akože čo? :confused:
8. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba hladat, kde to je. asi navrhni aj odber mocu, a este Lenku riadne prezriet
8. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne leni ked je vysoka sedimentacia hovori to o zapale v tele este nejake vysetrenie nech sa zisti kde to je a si ot v meste uzite mne je az do placu ze je tak nadherne a my sme chori :frowning2:
8. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte :wink: :wink:

julyb- hmmm, vieš, že moje zamestnanie má zázračný vplyv na postavu? :grinning: :grinning: :grinning: schudla som už dosť....ale aj tak sa do tej Harmónie chystám, len neviem kedy, ked je teraz dieťa choré... :confounded: potrebujem spevniť tú ovísajúcu kožu na bruchu :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

lenkamt- tož to ste sa mali úúúžasne v tej Blave, aj ja kcééém :grinning: :grinning: . Ad Lenka- môže byť, sedimka odráža zápalové procesy v tele, tj, ešte nie je vyliečená z predchádzajúceho zápalu. Neboj, upraví sa to. :wink:

adiku- prajem skoré vyzdravenie deťúreniec, aj my chorôbkujeme, aj keď je choroba už na ústupe :wink:

ja som dnes skončila skoro v práci, bol vcelku kľud, tož aj na obed sme šli v riadnom čase ako všetci ostatní- o pol jednej :wink: .......................skoro vždy ideme na obed po 14hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nakoniec bola dnes aj s kockami v parku, moj milovany mm prisiel skor domov ze nech si uzijeme slniecka aspon ja a Danielko a tak sme isli na chvilocku do parku, bolo fajn aj ked Danko takmer dobil ak ju nahodou aj nedobil malu Saru a potom mal este aj mierny uraz skoro cely nech ma dolu
8. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze nam ellab dala naplast a mohli sme to aspon prelepit inac ellab dik ani neviem ci som sa podakovala, bola som z toho ze som vonku po 2 tyzdnoch tak mimo ze to isto bolo na mne aj vidiet :wink:
8. okt 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: adiku v pohode :wink: :wink:
8. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adiku- moje chuda. Teraz neviem koho mam lutovat, ci Danielka alebo Saru :confused: . Ale ten necht nezavidim :frowning2:
8. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saru lutovat netreba..prezila to v pohode, aj na to zabudla - ja tiez :grinning: stretko super, sa mi pacilo ze sme sa tak kolektivne stretli a tolkeee :sweat_smile: skvely zaver "letnej" sezony :wink: katka tesim na fotky :wink:
8. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
dovarim, a hodim ich na net. ale asi na fb. baby, ktore Vas este nemam, hodte mi do IP meno a priezvisko. dakujem
8. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak tu čítam, že som fakt nejaká mimo či čo, lebo sedimentáciu má zvýšenú Lucka :sweat_smile: tak akože to môže mať zvýšené týždeň po tom zápale tej príušnej žľazy, hej??? :confused: :sweat_smile: no fakt som nejaká vyfľusnutá že ani neviem kde je sever :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale dnes super, budúci týždeň musíme vymyslieť niečo dnu, ja by som skúsila aj busom do vrútok do tej cukrošky, nech je zmena spôsobu presunu :grinning:
8. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím, že stretko dopadlo dobre :wink: , vo Vrútkach sa pridáme aj my............dúfam :sweat_smile: :wink:

lenkamt- pokiaľ mala Lucka ten veľký zápal ako si písala, tak je to možné. len nestresuj, daj urobiť kontrolu o dva týždne, skôr nie, to sa dostáva do normálu pomaly. :wink:
8. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď nestresujem, len mi je to divné, dr. povedala že ak nebudú problémy tak nekontrolujeme :confounded:

musíme ísť do vrútok, inak nemáme šancu ťa vidieť :wink:
8. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hura, dovarene. idem ich nahodit, ale nie je ich vela

Lenka - u nas bol velky boj, ako sa dostat na stretko. od Riska som pocuvala stale len auaaaa (autobus) :sweat_smile:

cukroska mnam, len ja uz idem prestat konzumovat taketo jedla :frowning2:
8. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt- chichi, fakt teraz je tá šanca malá.lebo ja chodím domov o tej štvrtej....
8. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fotky na fb krásne, akurát že moje deti sú na všetkých stretkách oblečené do fialova :grinning: aspoňže účesy meníme :grinning:
8. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni - no, len im davaj aspon ine snurky. minule bolo rozlisovacim znamenim pistalku, a dnes som mala zase hokej, ktora je Lucka, a ktora Lenka. vsak aj na mna kukali ako na puka, ked som ich tam fotila, a rozpravala som sa s nimi :sweat_smile:

a nabuduce musime urobit fotku vsetkych zucastnenych
8. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spoločné foto bude zábava :grinning: inak mne to s tou tvojou Saškou veľmi pristane :sweat_smile:
8. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj Leni, pravda, pravda. tznm, ze este jedno by sa Ti hodilo :wink:
8. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdobry vecer...hlasim prichod ...
a tradicne aj odchod :grinning:
zajtra idem na poobednu...takze doobeda makam doma...a poobede v praci :grinning:
8. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee raaanko :grinning:
9. okt 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre aj tebe.........kavickujeme? :wink:
9. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dobre kocky
9. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

kávičkujeme :grinning:

dnes nevarím, zamiešam lievancové cesto a bude, fakt sa mi nič iné nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

volali mi zo školy, že Verča dostala za aktívne prispievanie do časopisov odmenu od junior klubu - trojdňový výlet do prahy :confused: :confused: :confused: tak to tu rozdýchavam :grinning:
9. okt 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boc - ako ti mám poslať tie kontakty???? to vieš bloncka :grinning: sedela som nad tým 10min a neprišla som nato :grinning:
9. okt 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este len ranajkujem, lebo Lucka sa rozhodla vstat o 5,45 a o 6 tej uz chcela ist do skolky...takze o 6,30 sme uz boli v skolke...ja som poriadila, pracka perie, obed sa vari a ja ranajkujem...takze kafe za takych 15 min... :grinning:
9. okt 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka super...gratulujem...kedy ide ???
nasi idu 23-25.10 :grinning:
9. okt 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok