Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

nicolmt
8. okt 2009

v parku budeme 🙂 leni kedy mame zraz?

lenkamt
8. okt 2009

15.45 pred doktorkou v autách ako vždy??? 😀

inak baby, volala som dr. o výsledky z krvi a Lenka má stále vysokú sedimentáciu, to môže mať aj týždeň po chorobe??? 😕

saskarisko
8. okt 2009

Leni, ma niekde zapal stale

lenkamt
8. okt 2009

no krásne, a teraz akože čo? 😕

saskarisko
8. okt 2009

treba hladat, kde to je. asi navrhni aj odber mocu, a este Lenku riadne prezriet

adiku
8. okt 2009

presne leni ked je vysoka sedimentacia hovori to o zapale v tele este nejake vysetrenie nech sa zisti kde to je a si ot v meste uzite mne je az do placu ze je tak nadherne a my sme chori ☹

bibinka
8. okt 2009

no ahojte 😉 😉

julyb- hmmm, vieš, že moje zamestnanie má zázračný vplyv na postavu? 😀 😀 😀 schudla som už dosť....ale aj tak sa do tej Harmónie chystám, len neviem kedy, ked je teraz dieťa choré... 😖 potrebujem spevniť tú ovísajúcu kožu na bruchu 😀 😀 😀 😅

lenkamt- tož to ste sa mali úúúžasne v tej Blave, aj ja kcééém 😀 😀 . Ad Lenka- môže byť, sedimka odráža zápalové procesy v tele, tj, ešte nie je vyliečená z predchádzajúceho zápalu. Neboj, upraví sa to. 😉

adiku- prajem skoré vyzdravenie deťúreniec, aj my chorôbkujeme, aj keď je choroba už na ústupe 😉

ja som dnes skončila skoro v práci, bol vcelku kľud, tož aj na obed sme šli v riadnom čase ako všetci ostatní- o pol jednej 😉 .......................skoro vždy ideme na obed po 14hod. 😝

adiku
8. okt 2009

ja som nakoniec bola dnes aj s kockami v parku, moj milovany mm prisiel skor domov ze nech si uzijeme slniecka aspon ja a Danielko a tak sme isli na chvilocku do parku, bolo fajn aj ked Danko takmer dobil ak ju nahodou aj nedobil malu Saru a potom mal este aj mierny uraz skoro cely nech ma dolu

adiku
8. okt 2009

este ze nam ellab dala naplast a mohli sme to aspon prelepit inac ellab dik ani neviem ci som sa podakovala, bola som z toho ze som vonku po 2 tyzdnoch tak mimo ze to isto bolo na mne aj vidiet 😉

ellab
8. okt 2009

😀 😀 😀 adiku v pohode 😉 😉

abetka
8. okt 2009

adiku- moje chuda. Teraz neviem koho mam lutovat, ci Danielka alebo Saru 😕 . Ale ten necht nezavidim ☹

nicolmt
8. okt 2009

saru lutovat netreba..prezila to v pohode, aj na to zabudla - ja tiez 😀 stretko super, sa mi pacilo ze sme sa tak kolektivne stretli a tolkeee 😅 skvely zaver "letnej" sezony 😉 katka tesim na fotky 😉

saskarisko
8. okt 2009

Ahojte,
dovarim, a hodim ich na net. ale asi na fb. baby, ktore Vas este nemam, hodte mi do IP meno a priezvisko. dakujem

lenkamt
8. okt 2009

baby, tak tu čítam, že som fakt nejaká mimo či čo, lebo sedimentáciu má zvýšenú Lucka 😅 tak akože to môže mať zvýšené týždeň po tom zápale tej príušnej žľazy, hej??? 😕 😅 no fakt som nejaká vyfľusnutá že ani neviem kde je sever 😝

ale dnes super, budúci týždeň musíme vymyslieť niečo dnu, ja by som skúsila aj busom do vrútok do tej cukrošky, nech je zmena spôsobu presunu 😀

bibinka
8. okt 2009

vidím, že stretko dopadlo dobre 😉 , vo Vrútkach sa pridáme aj my............dúfam 😅 😉

lenkamt- pokiaľ mala Lucka ten veľký zápal ako si písala, tak je to možné. len nestresuj, daj urobiť kontrolu o dva týždne, skôr nie, to sa dostáva do normálu pomaly. 😉

lenkamt
8. okt 2009

veď nestresujem, len mi je to divné, dr. povedala že ak nebudú problémy tak nekontrolujeme 😖

musíme ísť do vrútok, inak nemáme šancu ťa vidieť 😉

saskarisko
8. okt 2009

Hura, dovarene. idem ich nahodit, ale nie je ich vela

Lenka - u nas bol velky boj, ako sa dostat na stretko. od Riska som pocuvala stale len auaaaa (autobus) 😅

cukroska mnam, len ja uz idem prestat konzumovat taketo jedla ☹

bibinka
8. okt 2009

lenkamt- chichi, fakt teraz je tá šanca malá.lebo ja chodím domov o tej štvrtej....

lenkamt
8. okt 2009

no fotky na fb krásne, akurát že moje deti sú na všetkých stretkách oblečené do fialova 😀 aspoňže účesy meníme 😀

saskarisko
8. okt 2009

Leni - no, len im davaj aspon ine snurky. minule bolo rozlisovacim znamenim pistalku, a dnes som mala zase hokej, ktora je Lucka, a ktora Lenka. vsak aj na mna kukali ako na puka, ked som ich tam fotila, a rozpravala som sa s nimi 😅

a nabuduce musime urobit fotku vsetkych zucastnenych

lenkamt
8. okt 2009

spoločné foto bude zábava 😀 inak mne to s tou tvojou Saškou veľmi pristane 😅

saskarisko
8. okt 2009

jj Leni, pravda, pravda. tznm, ze este jedno by sa Ti hodilo 😉

zuzu13
8. okt 2009

zdobry vecer...hlasim prichod ...
a tradicne aj odchod 😀
zajtra idem na poobednu...takze doobeda makam doma...a poobede v praci 😀

zuzu13
9. okt 2009

dobreee raaanko 😀

ukana
9. okt 2009

dobre aj tebe.........kavickujeme? 😉

adiku
9. okt 2009

dobre dobre kocky

lenkamt
9. okt 2009

ahojte 🙂

kávičkujeme 😀

dnes nevarím, zamiešam lievancové cesto a bude, fakt sa mi nič iné nechce 😝

volali mi zo školy, že Verča dostala za aktívne prispievanie do časopisov odmenu od junior klubu - trojdňový výlet do prahy 😕 😕 😕 tak to tu rozdýchavam 😀

lenkamt
9. okt 2009

Boc - ako ti mám poslať tie kontakty???? to vieš bloncka 😀 sedela som nad tým 10min a neprišla som nato 😀

zuzu13
9. okt 2009

ja este len ranajkujem, lebo Lucka sa rozhodla vstat o 5,45 a o 6 tej uz chcela ist do skolky...takze o 6,30 sme uz boli v skolke...ja som poriadila, pracka perie, obed sa vari a ja ranajkujem...takze kafe za takych 15 min... 😀

zuzu13
9. okt 2009

lenka super...gratulujem...kedy ide ???
nasi idu 23-25.10 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre