• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
leni vd to je super mozes byt na nu pysna :slight_smile:
9. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa chystam k dr. ze aky ma Nat vysledok z vyteru a tiez jej ju chcem ukazat, dufam len ze moje dve deti tam neurobia prilis velky chaos xixixixixi a ze to prezijeme v zdravi
9. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som...ale mohli sme spat do 7-mej :grinning:
9. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu ved to nevadi ze ste skor vstali aspon viac stihnes my tak vstavame stale :grinning:
9. okt 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29-31.10. sa obídu :grinning:

by som šla tiež :grinning: asi začnem písať príbehy :grinning: aj keď ten jej posledný bol fakt inšpirácia pre sociálku asi 8x tam mala že niekto dostal po riti :grinning: neviem kde na to to dieťa chodí :grinning:
9. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tak gratulujem, mas doma zivu spisovatelku :confused: :sweat_smile: .....sikulka, .......a pise o realite beznych dni a slovenskych domacnosti..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi :grinning: lebo v tom príbehu aj otec vyšiel nahnevaný na pivo v pyžame :grinning: takže bitky a ťažké závislosti v priamom prenose :grinning:
9. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, no teda ..... :grinning: :grinning: :grinning: kde na to to dieta chodi :grinning: :grinning: .......
9. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leni aspom si mozeme predstavit ako to u Vas vyzera xixixixixi :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po riti beriem ale v živote som nešla ani ja ani môj chlap v pyžeme na pivo :grinning: to má asi od niekoho iného :grinning: Zuzu si jej rozprávala nejaké príhody?????????? :grinning: :zipper_mouth:
9. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, no teraz to musim uviest na pravu mieru...lebo si tu o mne pomyslia, ze fakt idem na pivo v pyzame...spavam v tricku...nie v pyzame...takze som sa raz vybrala na pivo s lenkou v tom tricku...ale mala som na nom mikinu :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babeny. Tak kavu pijem az teraz, trochu som utrela prach a este by sa zislo povysavat, ale aj kupelka a WC treba dat do poriadku.
9. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam pekny den...idem pracovat...
pa :grinning:
9. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pracovat?? zuzu ides nejako skoro nie??
9. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som nieco porobila a idem oddychovat a poobede makat na stavbu,, nech sa aj ja pricinim :grinning:
9. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Lenka - gratulujem :wink: a tie témy sú fakt na zamyslenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: čo máte zas výpadok kona či máte stretko :grinning:
ja som krásne vyčesaná som babám model taaak som krásna a mám o polovicu menej vlasov :grinning:
9. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik matica tak hod foto ako vyzeras :wink: uz dlho som ta nevydela
9. okt 2009 o 20:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2018 (8. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello
uz som domaaaa...jupiii...vikend volny.... :grinning: :grinning: :grinning:
matica...no hod foto... :wink:
9. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello zuzu som cakala ze saozves a ty nic :unamused:
9. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello
ja som sa aj chcela...ale nemala som odvahu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji...bruuu noc.... :slight_smile:
9. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne uprsane ranko :grinning:
10. okt 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. to je strasne pocasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Peto isiel na stavbu zrovnavat a bol objednany aj stroj, tak to asi moc neurobia a to sme tam vcera robili do uplnej tmy, aby sme to mali prichystane :angry: .
Inak pekny vikend :wink:
10. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka, no pocasie vam nepraje...
mne to vyhovuje...mala je riadne prechladnuta, takze ju to netaha von...{teda taha...ked videla, ze prsi, vytahovala cizmy a prsiplast... :grinning: ...}
10. okt 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzu, len co s tymi detmi cely vikend, ked ani von to nejde vyprasit :sweat_smile:
Malej dam pisat a ucit sa do skoly, ale skreckovi, no neviem ako ho zabavim.
Co idete varit. Ja mam parene buchty, ale polievku neviem.Sa nastvem a bude vajickova :grinning:
10. okt 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak my sme sa prave vratili z prechadzky :sweat_smile: Lucka ma velke presviedcacie schopnosti, takze sme neodolali...
navatene mam od vcera parad. pol. a granadir a este mame aj gulas...takze dojedame... :grinning:
idem piect cesnakove slimaky a kolacik...dnes mame navstevu...8 ludi a my 4...takze idem chystat :grinning:
10. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu-fakt ta prehovorila???
Nasa sa prave napchava parenymi buchtami a pisali sme ulohy a maly spi, tak idem trosku relaxovat
10. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka, veru, prehovorila... :grinning:
aj Lucka uz spi, ja som dopiekla, idem robit chlebiky, a misu...a uz som tak unavena...
10. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: príjemný urpšaný deň..
dažďa už bolo treba, len ja by som spalaaaaaaaaaaaa...a deti si nedajú povedať, aby šli tiež..ako ich mám presvedčiť?
10. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok