Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
9. okt 2009

leni vd to je super mozes byt na nu pysna 🙂

adiku
9. okt 2009

no ja sa chystam k dr. ze aky ma Nat vysledok z vyteru a tiez jej ju chcem ukazat, dufam len ze moje dve deti tam neurobia prilis velky chaos xixixixixi a ze to prezijeme v zdravi

zuzu13
9. okt 2009

no to som...ale mohli sme spat do 7-mej 😀

adiku
9. okt 2009

zuzu ved to nevadi ze ste skor vstali aspon viac stihnes my tak vstavame stale 😀

lenkamt
9. okt 2009

29-31.10. sa obídu 😀

by som šla tiež 😀 asi začnem písať príbehy 😀 aj keď ten jej posledný bol fakt inšpirácia pre sociálku asi 8x tam mala že niekto dostal po riti 😀 neviem kde na to to dieťa chodí 😀

ukana
9. okt 2009

leni, tak gratulujem, mas doma zivu spisovatelku 😕 😅 .....sikulka, .......a pise o realite beznych dni a slovenskych domacnosti..... 😝 😀 😀

lenkamt
9. okt 2009

no asi 😀 lebo v tom príbehu aj otec vyšiel nahnevaný na pivo v pyžame 😀 takže bitky a ťažké závislosti v priamom prenose 😀

ukana
9. okt 2009

leni, no teda ..... 😀 😀 😀 kde na to to dieta chodi 😀 😀 .......

adiku
9. okt 2009

no leni aspom si mozeme predstavit ako to u Vas vyzera xixixixixi 😀 😀 😀

lenkamt
9. okt 2009

po riti beriem ale v živote som nešla ani ja ani môj chlap v pyžeme na pivo 😀 to má asi od niekoho iného 😀 Zuzu si jej rozprávala nejaké príhody?????????? 😀 🤐

zuzu13
9. okt 2009

lenka, no teraz to musim uviest na pravu mieru...lebo si tu o mne pomyslia, ze fakt idem na pivo v pyzame...spavam v tricku...nie v pyzame...takze som sa raz vybrala na pivo s lenkou v tom tricku...ale mala som na nom mikinu 😀 😀 😀

abetka
9. okt 2009

ahojte babeny. Tak kavu pijem az teraz, trochu som utrela prach a este by sa zislo povysavat, ale aj kupelka a WC treba dat do poriadku.

zuzu13
9. okt 2009

prajem vam pekny den...idem pracovat...
pa 😀

adiku
9. okt 2009

pracovat?? zuzu ides nejako skoro nie??

abetka
9. okt 2009

tak som nieco porobila a idem oddychovat a poobede makat na stavbu,, nech sa aj ja pricinim 😀

ellab
9. okt 2009

Ahojte 🙂
Lenka - gratulujem 😉 a tie témy sú fakt na zamyslenie 😀 😀 😀 😀

matica2
9. okt 2009

ahojte 🙂 čo máte zas výpadok kona či máte stretko 😀
ja som krásne vyčesaná som babám model taaak som krásna a mám o polovicu menej vlasov 😀

martina7905
9. okt 2009

ahojik matica tak hod foto ako vyzeras 😉 uz dlho som ta nevydela

zuzu13
9. okt 2009

hello
uz som domaaaa...jupiii...vikend volny.... 😀 😀 😀
matica...no hod foto... 😉

adiku
9. okt 2009

hello zuzu som cakala ze saozves a ty nic 😒

zuzu13
9. okt 2009

hello
ja som sa aj chcela...ale nemala som odvahu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
9. okt 2009

idem haji...bruuu noc.... 🙂

zuzu13
10. okt 2009

krasne uprsane ranko 😀

abetka
10. okt 2009

ahojte. to je strasne pocasie 😝 😠 Peto isiel na stavbu zrovnavat a bol objednany aj stroj, tak to asi moc neurobia a to sme tam vcera robili do uplnej tmy, aby sme to mali prichystane 😠 .
Inak pekny vikend 😉

zuzu13
10. okt 2009

abetka, no pocasie vam nepraje...
mne to vyhovuje...mala je riadne prechladnuta, takze ju to netaha von...{teda taha...ked videla, ze prsi, vytahovala cizmy a prsiplast... 😀 ...}

abetka
10. okt 2009

no zuzu, len co s tymi detmi cely vikend, ked ani von to nejde vyprasit 😅
Malej dam pisat a ucit sa do skoly, ale skreckovi, no neviem ako ho zabavim.
Co idete varit. Ja mam parene buchty, ale polievku neviem.Sa nastvem a bude vajickova 😀

zuzu13
10. okt 2009

no tak my sme sa prave vratili z prechadzky 😅 Lucka ma velke presviedcacie schopnosti, takze sme neodolali...
navatene mam od vcera parad. pol. a granadir a este mame aj gulas...takze dojedame... 😀
idem piect cesnakove slimaky a kolacik...dnes mame navstevu...8 ludi a my 4...takze idem chystat 😀

abetka
10. okt 2009

zuzu-fakt ta prehovorila???
Nasa sa prave napchava parenymi buchtami a pisali sme ulohy a maly spi, tak idem trosku relaxovat

zuzu13
10. okt 2009

abetka, veru, prehovorila... 😀
aj Lucka uz spi, ja som dopiekla, idem robit chlebiky, a misu...a uz som tak unavena...

bocmanka
10. okt 2009

😀 príjemný urpšaný deň..
dažďa už bolo treba, len ja by som spalaaaaaaaaaaaa...a deti si nedajú povedať, aby šli tiež..ako ich mám presvedčiť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre