Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
12. okt 2009

Leni ja sa do toho nejako nevyznam, inac aj ja mam vysoku sedimentaciu, takze tiez patrame po zapale .......
no darmo, starneme .......

Tak drzime palce, nech to dobre dopadne .... 🙂

julyb
12. okt 2009

Lenka držím palce, tiež som zvedavá čo povie Bibinka, náš dvorný doktor a psycholog v jednom 😀

lenkamt
12. okt 2009

tak som vyčítala že crp je indikátor zápalu v tele a to mala dnes nízke, takže záhada nad záhady 😨

http://dnes.atlas.sk/dnes-atlas-sk/slovensko/59...
mne sa chce grcať 😀 😝 😠 z 28C min. týždeň na nulu????????????????????????? 😝 sa nedivím tej plnej čakárni u dr. 😝

saskarisko
12. okt 2009

Ahojte,
to, co to pocasie ? 😕 to, ako takto vazne ? to mam na stredu vytiahnut malej fusak ? 😕 😅
hm, a ked to takto pojde dalej, tak buduci tyzden dame pri prehliadke prezut gumy (asi). sice aj teraz mame zimne (celorocne), ale tieto su uz na zjazdenie

Leni - Verci gratulujem 😵 a to crp so sedimkou zahada, nad zahady. ja osobne si myslim, ze to nie je to iste, lebo sedimka sa po urcitom case odpocitava, a crp hodi vysledok hned. aj ked asi oboje sleduju zapalove procesy v tele.

adiku
12. okt 2009

ahojte veru to pocasie sa asi ide zblaznit a my s nim ze snehhhhhhhhhhhh

pepies
12. okt 2009

mne maly zasa zaspal - aj ja by som si lahla, len mame bordel - neoplati sa mi ani upratovat - za sekundu maly vsetko porozvlaca po celom byte ....................
ked budeme vo vacsom, zavreme sa do detskej izby a bude pokoj, len aby to vyslo 😀
no moc sme sa tu na Podhaji neohriali, ale taky je zivot - he he he 🙂

ellab
12. okt 2009

Julyb - squashovali sme v piatok aj v sobotu 😀 😀 v sobotu sme si dali ešte plaváreň a saunu 😝 😝 a v stredu o koľkej?
lenka - Adam ide na plavecký až na budúci týždeň, som zase stresovala učiteľku, že či idú na plavecký a ona, že až budúci týždeň 😀 😀
my ideme na angličtinu večer, Arturko je celý happy 😀

pepies
12. okt 2009

no baby, VY ste sikulky .......
Ellab, ked budeme prestahovani - teda ak to vyjde - tak sa aj my pridame ......

bocmanka
12. okt 2009

🙂 pepies, no teda to sú novinky, inak kráásne fotočky malého, som videla u sisy, malý model

pepies
12. okt 2009

boc dakujeme. 🙂 este ani ja som ich nevidela ..... 😉
no segra Ti uz asi hovorila o stahovani 😉 😉 😉

bocmanka
12. okt 2009

🙂 no nestíhali sme, takže o sťahovanie viem "z koňa.."-----xixixix
museli sme dávať pozor na leu, si zasadla na romy a rozhodla sa jej robiť zle...xixixi

pepies
12. okt 2009

Leonarda je maly diablik, hovorievam segre, ze to mal byt chlapec 😉 niekedy aj Jakubkovi robi zle a on truhlik este jej to nevie vratit 😉
ale maju sa radi 🙂

ellab
12. okt 2009

pepies - že Leonarda 😀 😀 😀 😀 😀 jasné, pridajte sa, už máme aj permanentku - zo sociálneho fondu 😎 😎

bibinka
12. okt 2009

No čaute 😀 😀 😀 ,
lenkamt- to je fakt nejáké divné s tou chorobou. ked mala CRP v poriadku(norma je do 10), tak bola asi chyba v sedimke. napadá ma : buď sestrička zle prerepala skúmvku, alebo ti povedali výsledok niekoho iného. CRP je smerodatnejšie 😉 ........inak počkaj, môžu to byť druhé stoličky. Alexander má jednu polovičku z ej jednej už vonku.

fuj, prší 😝 😝 😝 celý deň. v robote depka jak prase, všetkých nás boleli hlavy, no otras. ja už chcem opäť jar 😅 😅 😅 😅

lenkamt
12. okt 2009

Bibi - mala 8, a sedimentásiu mala vysokú min. týždeň v utorok, tak neviem či niečo doznieva a preto ešte semtam vystúpi teplota alebo čo 😕

Peti a kam sa sťahujete????????

lucxy
12. okt 2009

caute caute 🙂

lenkamt
12. okt 2009

čaves no ako ťažko pracujúca???

ozi už si namaľovala puka, lebo ešte ho chce požičať jedna baba 😉

lucxy
12. okt 2009

no cau dneska som hore od 4,10 som dneska upiekla tolko peciva ze az,,,,,no som sa nalietala
vsak sa musime stretnut 🙂

lenkamt
12. okt 2009

v stredu by sme mohli ísť do tej cukrošky vo vrútkach - teda ak iba bude zima a nebude liať ako dnes, lebo v tom prípade nezvládam ani presun z auto do cukrárne 😝

lucxy
12. okt 2009

no to nemozem budem mat poobednu ☹

lucxy
12. okt 2009

no idem zehlit,,,,ked ide panelak a potom spat 🙂

zuzu13
12. okt 2009

ahojte
lenka, neviem, ze mame skolku zatvorenu...ale v piatok bolo v skolke 3 ks deti...takze mozno preto...kiahne, chripka, vsi...no Lucka je doma...ma len sopliky inak je OK...
ja som prave dorazila z prace, zamrznuta na kost...brrr.... 😝

zuzu13
13. okt 2009

dobre ranko, no v poslednej dobe sa mi dari napisat posedny i prvy prispevok... 😀 😀 😀 😀
von je strasna zima...brrr...

nicolmt
13. okt 2009

zuzuuuuuuuuu vsetko naj k narodkam 😉 nech sa ti splni co po com len tuzis (takze pozor na zelania) 😝 😀

zuzu13
13. okt 2009

dakujem 😉 ... dam si pozor na zelania... 😉

lenkamt
13. okt 2009

ahojte 🙂

HEPI BRDZAJ ZUZU 😀 máš narodky s mojou ségrou 😵 len si mladšia pravdaže 😀

lenkamt
13. okt 2009

Verča dnes šla v zimnej výbave 😝 fakt neviem načo kupujem prechodné veci 😅

Nina no ako malá Ninka? 😀 nebola hladná potom ešte?

ellab
13. okt 2009

Ahoojte 😉
zuzu - pripájam sa ku gratuláciám 🙂 🙂 🙂 všetko naj naj...
lenkamt - nezmrzne Verča na plaveckom ?😝 😝

zuzu13
13. okt 2009

lenka, jasne ze som mladsia ako segra...ved ja som aj tu na koni predsa najmladsia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dakujem za blahozelania... 🙂

lenkamt
13. okt 2009

Ellab - išla v zimnej bunde, čiapke aj topánkach, pančušky a všetko potrebné, k plavárni pre ňu ide ségra, tak snáď nezmrzne, včera ževraj išli nuľťáci pešo 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre