• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
zuzu super fotky normalne neverim
15. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu ja neverim to si kedy fotila??
15. okt 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je foto z dnesneho obeda...o 12,30 som isla z prace...tak som to pofotila... :grinning:
15. okt 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam dost z toho snehu :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a co nas este caka....mozno je to prvy a posledny.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja blbá sa čudujem čo sa mi dieťa budí v noci a polka hornej stoličky vonku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
july no veru, aj my mame nove 2 spodne stolicky a 2 vrchne zuby........
ani sme nevedeli a su von.
co ste dnes robkali?
15. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš :wink:

baby , mali by ste častejšie brať chlapov na stretká, takto sa vytvorí super partia a môžme organizovať chaty, zájazdy, dovolenky..... :grinning:
15. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme vo Vrútkach v cukroške s holkami :grinning:
15. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka presne ma to napadlo, Ella mužík velmi sympatikoš, taký optimista - sangvinik typujem :wink:
15. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra a toto som ja presvihla :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som o druhej odchadzala z prace a o pol siedej dorazila domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejak sme sa vsade vela zdrzali :zipper_mouth:
15. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja segra bola z vás nadšená, mohla by tiež chodiť s nami častejšie , no nie? :grinning: idem sa hodiť do pyžama /netečie teplá voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: / a predpokladám že zaspím pri telke :pensive:
15. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj chlapy boli? super !!!!
15. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face:

ja vždy všetko prepasiem, tú cukráreň by som brala...

ja som dnes mala doma štyri deti, aj kamoškinho syna čo sú tu teraz na dovolenke z nemecka a moje deti pochytili pár nemeckých slov...sranda, aké sú deti spontánne a vnímavé,...
ste si to teda v cukroške užili...nabudúce aj my teda..
15. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm...tak ja vela stretiek prepasiem...no co uz...niekto na vas musi robit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale sem tam nejake stretko absolvujem...napr. teraz...bola u nas adiku...dali sme si "harom deci" a krasny vecer pred nami...alebo za nami??? :grinning: :sweat_smile:
idem haji...rano vstavam do prace, tak ma necakajte na stretnuti...ak nejake mate...xixixi
lenka...nejde vam tepla voda???a co tak????
prajem krasny zvysok vecera a dobru noc :slight_smile:
15. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu neprovokuj :slight_smile: nahodou aj ja, ella, bibinka aj luxcy chodime do prace, takze na nas robit nemusis :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dokonca aj stretka stihame :sweat_smile: niekedy a niektore :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb my takmer kazdu noc sme hore aj 2 ci 3 krat nikedy dlhsie ako 2 hodky a to vsetko pripisujem len a len zubom uz nech su von lebo to uz trva dlhoooooooooooooooooooo
16. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adiku tak to ta teda obdivujem ja som KO ked jednu noc zle spí, naštastie túto noc spal dobre, dala som mu Calgel :wink:
Boc, neviem či som ťa včera nevidela v aute pri tých očných lekároch v meste pri pošte.... :wink:
16. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb vies ako sa hovori clovek si zvykne na vsetko, a tak musime len vydrzat najhorsie je ked sa preberie a nie a nie zaspat a dokaze byt hore aj tri hodky normalne rozmyslam ze vtedy sa snou pojdem hrat lebo presviedcat ju aby spala je vtedy prilis zlozite, a ak som KO tak si na obed lahnem na takych 30min
16. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hlavne že sú zdravé,potom ich budeme budiť o siedmej my, ked prídu ráno z baru :grinning: tak nejako mi to robila moja mama :grinning:
16. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna moja nechala spat :wink:
16. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: pri očných lekároch julyb?
no keď je takto, s romy sa presúvame zväčša autom, sa nám nechce moknúť...
a ak asom bola v aute, možno som šla s matejom zo školy...
16. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte. JA som tyzden nemala net, tak vas zdravim.
Dnes Alzbetku ockovali do oboch ruk, tak mame doma vazneho pacienta a Tomas v sanatoriu celkom fajn, ma aj parafim a aj magnet, tak to snad pomoze :wink:
16. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte :slight_smile:
lenkamt, julyb - môj muž zhodnotil, že mám sympatické kamarátky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže môžeme zorganizovať aj ďalšie stretká :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som presvihla zase stretko? To vy mate take individualne?
16. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,ja som bola smalou vcera vtom cirkuse mala bola nadsena,,,,asi ste si vcera nevsimli moj prispevok ked som pisala,,,,,ale bolo dobre aj levy boli :dizzy_face:
no ja som hore od 4tej teraz som doriadila este kupelku a zehlit idem hodinku tak hadam o 22tej sa dneska mi podari ist do postele,,,,rano vstavam o 4tej zase,,,,,,dneska som bola od 5tej na pekarni a celych 8hodin som piekla jak diva,,,,,,jeden chlapec ma pochvalil ze mam dobre napecene,,,hihi :grinning:
adiku moja vstavala okolo 2tej ked bola mensia a bola hore dve hodky,,,,,
16. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze to vstavanie o 4tej no problem,,,,,som vycvicena aha tak uz viem preco mala tak vstavala :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a ty kde robis???
16. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vtescu v priekope
16. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, mi to nejako uniklo :sweat_smile:
16. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok