Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
15. okt 2009

zuzu super fotky normalne neverim

adiku
15. okt 2009

zuzu ja neverim to si kedy fotila??

zuzu13
15. okt 2009

to je foto z dnesneho obeda...o 12,30 som isla z prace...tak som to pofotila... 😀

adiku
15. okt 2009

no ja mam dost z toho snehu 😀 😀 😀

zuzu13
15. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
a co nas este caka....mozno je to prvy a posledny.... 😀 😀 😀 😀

julyb
15. okt 2009

Tak ja blbá sa čudujem čo sa mi dieťa budí v noci a polka hornej stoličky vonku 😅 😀 😀 😀

pepies
15. okt 2009

july no veru, aj my mame nove 2 spodne stolicky a 2 vrchne zuby........
ani sme nevedeli a su von.
co ste dnes robkali?

lenkamt
15. okt 2009

no vidíš 😉

baby , mali by ste častejšie brať chlapov na stretká, takto sa vytvorí super partia a môžme organizovať chaty, zájazdy, dovolenky..... 😀

julyb
15. okt 2009

boli sme vo Vrútkach v cukroške s holkami 😀

julyb
15. okt 2009

Lenka presne ma to napadlo, Ella mužík velmi sympatikoš, taký optimista - sangvinik typujem 😉

nicolmt
15. okt 2009

sakra a toto som ja presvihla 😲 😝 ja som o druhej odchadzala z prace a o pol siedej dorazila domov 😝 😝 nejak sme sa vsade vela zdrzali 🤐

lenkamt
15. okt 2009

aj moja segra bola z vás nadšená, mohla by tiež chodiť s nami častejšie , no nie? 😀 idem sa hodiť do pyžama /netečie teplá voda 😝 / a predpokladám že zaspím pri telke 😔

pepies
15. okt 2009

tak aj chlapy boli? super !!!!

bocmanka
15. okt 2009

😵 😵

ja vždy všetko prepasiem, tú cukráreň by som brala...

ja som dnes mala doma štyri deti, aj kamoškinho syna čo sú tu teraz na dovolenke z nemecka a moje deti pochytili pár nemeckých slov...sranda, aké sú deti spontánne a vnímavé,...
ste si to teda v cukroške užili...nabudúce aj my teda..

zuzu13
15. okt 2009

hmm...tak ja vela stretiek prepasiem...no co uz...niekto na vas musi robit... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale sem tam nejake stretko absolvujem...napr. teraz...bola u nas adiku...dali sme si "harom deci" a krasny vecer pred nami...alebo za nami??? 😀 😅
idem haji...rano vstavam do prace, tak ma necakajte na stretnuti...ak nejake mate...xixixi
lenka...nejde vam tepla voda???a co tak????
prajem krasny zvysok vecera a dobru noc 🙂

nicolmt
16. okt 2009

zuzu neprovokuj 🙂 nahodou aj ja, ella, bibinka aj luxcy chodime do prace, takze na nas robit nemusis 😝 a dokonca aj stretka stihame 😅 niekedy a niektore 😀 😀 😀 😉

adiku
16. okt 2009

julyb my takmer kazdu noc sme hore aj 2 ci 3 krat nikedy dlhsie ako 2 hodky a to vsetko pripisujem len a len zubom uz nech su von lebo to uz trva dlhoooooooooooooooooooo

julyb
16. okt 2009

Adiku tak to ta teda obdivujem ja som KO ked jednu noc zle spí, naštastie túto noc spal dobre, dala som mu Calgel 😉
Boc, neviem či som ťa včera nevidela v aute pri tých očných lekároch v meste pri pošte.... 😉

adiku
16. okt 2009

julyb vies ako sa hovori clovek si zvykne na vsetko, a tak musime len vydrzat najhorsie je ked sa preberie a nie a nie zaspat a dokaze byt hore aj tri hodky normalne rozmyslam ze vtedy sa snou pojdem hrat lebo presviedcat ju aby spala je vtedy prilis zlozite, a ak som KO tak si na obed lahnem na takych 30min

julyb
16. okt 2009

no ved hlavne že sú zdravé,potom ich budeme budiť o siedmej my, ked prídu ráno z baru 😀 tak nejako mi to robila moja mama 😀

adiku
16. okt 2009

no mna moja nechala spat 😉

bocmanka
16. okt 2009

🙂 pri očných lekároch julyb?
no keď je takto, s romy sa presúvame zväčša autom, sa nám nechce moknúť...
a ak asom bola v aute, možno som šla s matejom zo školy...

abetka
16. okt 2009

cafte. JA som tyzden nemala net, tak vas zdravim.
Dnes Alzbetku ockovali do oboch ruk, tak mame doma vazneho pacienta a Tomas v sanatoriu celkom fajn, ma aj parafim a aj magnet, tak to snad pomoze 😉

ellab
16. okt 2009

Ahooojte 🙂
lenkamt, julyb - môj muž zhodnotil, že mám sympatické kamarátky 🙂 🙂 🙂 takže môžeme zorganizovať aj ďalšie stretká 😀 😀 😀

abetka
16. okt 2009

a ja som presvihla zase stretko? To vy mate take individualne?

lucxy
16. okt 2009

ahojte,,,ja som bola smalou vcera vtom cirkuse mala bola nadsena,,,,asi ste si vcera nevsimli moj prispevok ked som pisala,,,,,ale bolo dobre aj levy boli 😵
no ja som hore od 4tej teraz som doriadila este kupelku a zehlit idem hodinku tak hadam o 22tej sa dneska mi podari ist do postele,,,,rano vstavam o 4tej zase,,,,,,dneska som bola od 5tej na pekarni a celych 8hodin som piekla jak diva,,,,,,jeden chlapec ma pochvalil ze mam dobre napecene,,,hihi 😀
adiku moja vstavala okolo 2tej ked bola mensia a bola hore dve hodky,,,,,

lucxy
16. okt 2009

este ze to vstavanie o 4tej no problem,,,,,som vycvicena aha tak uz viem preco mala tak vstavala 😀 😀 😀

abetka
16. okt 2009

luci a ty kde robis???

lucxy
16. okt 2009

vtescu v priekope

abetka
16. okt 2009

aha, mi to nejako uniklo 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre