• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
July - my uz raky nekupujeme. Risko teraz nosi doma sandalky s pevnou patou. ale aj tak najradsej beha len v ponozkach

inak mame utlm na 2. tyzdne, co sa tyka stretiek. Riska musim nejako udrzat zdraveho a bez liekov, lebo sme objednany na vysetrenie do Smokovca
21. okt 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasi to fakt??? A kej je farby.
prosim posli IP aj ohladom ceny, ak by si to chcela predat/
dakujem
21. okt 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja a namyslenááá???????

hohoho....

to ja furt niečo vybavujem, za pochodu som kojila a iné veci robila,
na mňa treba riadne zbliaknuť...
naživo som vás máloktorú videla...
a ja v sobotu tak na 90 percent by som šlaaaaaaaa.....
a kde chodíte hýriť?...šak tu není kde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boc - prvá krčma neznáma a potom sa pokračuje strojár - sk/cz hity a možno aj kozel, tam sa ževraj už nefajčí :zipper_mouth:

mám objednanú sedačku v geku:
http://www.gkt.sk/images/nina_otoman1.pdf v takej bledučko hnedej farbe +kreslo a dva kvetované vankúše
chlapovi sa nepáči, tak mi ju aspoň vy odobrite.
21. okt 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni je pekna a chlapom sa vela veci nepaci a nam sa paci. Tak nech na nej nesedi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, peknu ste vybrali, chlapovi sa nemusi pacit...ved aj tak je stale prec...a ked ju roztiahnes tak na tom bude plachta :grinning: ...hlavne ze sa mate kde vyspat...xixixi....my mame podobnu...a s tou poistkou...hmm...uz som aj zabudla ...aky je obsah motora???zavolaj mi zajtra rano.... budem v praci, pozriem ti to...ale tusim to bolo okolo 140 eur...ale nie som si ista :sweat_smile:
21. okt 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1360cm3, zajtra ti zavolam, dík
21. okt 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja v sobotu eeeeeeeeeeee :unamused:
Ale ak sa rozhodnete pre piatok , tak to mozem :wink:
21. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, pekná sedačka a tá sivá sa ti nepáči, ja som zaťažená na sivú....

Dakujem za rady o papučkách, ste zlaté :wink:

Ella zajtra bude svalovka, už teraz cítim :grinning:
21. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes keď sme šli do za tak sme videli Elab vchádzať do firmy :grinning:

ja tu akurát idem písať postreh že v sobotu budeme hýriť o hodinu dlhšie a Abetka nemôže :frowning2:

Julka - sivá sa mi páči moc, dokonca mali aj takú tmavú akože dofialova, ale to by som musela meniť komplet interiér, mám to tu bokovo-bielo-modro-žlté, takže sivá vôbec :pensive:
21. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam, ze sa pojde tu sobotu,,,nestvite ma,,,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni - mne sa paci, a ten ulozny priestor :sweat_smile: :grinning: . ale je mensia ako Elias :wink:

Inak sme stretli v meste Ninka family, a Sarka sa teda vytiahla :wink:

ja stretko zase ee, ale ja sa raz dostavim dufam

a to dnes ziadny House, ani nic v telke nebude ? :angry:
21. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
my sme boli dnes na firme bez elektriky, tak si to viete asi predstavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som nemohla na pc :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
lenkamt - a išla som som psom, alebo bez? ma skoro prevrátil :astonished: , tiež som bola v ZA s pepies :grinning: :grinning: :grinning:
July - ja asi tiež :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka pekna sedacka,,,kasli na chlapa xixi :grinning:
21. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni sedacka krasna...ako keby s takym menom mohla byt ina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: inak ja som tiez chcela povodne sivu ale sa mi nehodi do bytu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze veceru robit nemusim? ako fajn, aj tak nieje miro doma tak naco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zajtra vas cakam :sweat_smile:
skoda abetka ze nemozes sobotu :confounded: skus este muza trosku pozitvne ovplyvnit :wink:
a kedy sa dohodneme kde ideme? ci klasika v piatok resp sobotu doobeda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ja by som mozno sla aj do mesta do toho cosmopolitan baru, na miesane drinky :wink: alebo zas klasika jakub/krivan
21. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko. Keby sa islo v piatok tak idem posediet, ale sobota eeeeee. Manzel mi to zariadil :grinning:
Idem do mesta kuk nejake saty na seba, na svadbu, lebo co som myslela, ze v nich pojdem , tak sa do nich nedostanem. Tak som zvedava, ci vobec nieco najdem
papa
22. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavme :slight_smile:

cosmopolitan - mňam ja by som šla, ale treba sa rozhodnúť rezervovala by som u majiteľa stôl, lebo o 21 tam bude plno :confounded:

Abetka- :confounded: ja som sa dozvedela že máme v sobotu výročie /11/ tak sa musím v piatok posnažiť :grinning: aby som v sobotu mohla :grinning:

a Verči tú hrčku idú vyberať :unamused: na plastike, Lucxy konečne sa ti spýtam na tamto :wink:
22. okt 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak sme sa boli vcera vyvetrat s Ellou v ZA, aspon som nemala stresy z pohovoru :grinning: nakoniec to nebol obchodny manazer ale dokonca obchodny riaditel - to by som asi popri malom nezvladala...... :frowning2:

dnes sme boli na prechadzke, maly mi zadrichmal, peciem lososa :slight_smile: inac som kojila v noci 9x, tak sa idem asi obesit - idem si asi posolit bradavky, lebo uz padam na hubu od unavy :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies - som rada, že na teba tak pozitívne pôsobím :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eja Ty vzdy, to nevies? :wink:
22. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa zasedela pri počítači a rozvarila som zemiaky a brokolicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi si dám odpojiť internet :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to uz davno hovorim, ze dam odpojit net, aby som sa zbavila zavislosti od MMB a Konika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inac budem mat dve zelene bundy z NExtu, tak ma ide vystriet ..... :confounded:
22. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti a aké číslo?
22. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurát volala do Quellle že čo je s mojou objednávkou, tak mi zabili že na budúci rok...
A ako to že ti prídu 2, ak by bola Matúškovi dobrá tak by som ju kúpila Peti, kolko stála?????????
22. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nemam vyuctovanie, ale ta baba berie 1,33 EUR, tak by to malo byt 27 EUR.
ked mi pride, tak Ti zavolam a donesiem vam ju vyskusat, oki?
balik z Piestan je uz na ceste, ta z Anglicka pride bud. tyzden, takze ak by bola Matkovi dobra, tak ju mate bud.tyzden :slight_smile:
22. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super a Kubkovi si aké číslo objednávala, lebo mi to nejako nedocvaklo :sweat_smile: :grinning:
22. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ak bude Kubkovi dobrá 86 tak Matúš sa mi do toho asi nevtrepe :grinning:
22. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obed nakoniec dopadol celkom dobre :grinning: :grinning: takže ešte ten net neodpájam :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžel doniesol aj koláčiky, takže sme mali aj dezert :sunglasses: :sunglasses:
22. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok