• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
a ahoj ancuuuuuuuuuuuuuuuuul ako sa mavate ako mala pis si tu dlho nebola tak nech vieme vsetkooooooooooooo
30. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Acul aj ja som ťa zaregistrovala :grinning: :grinning: :grinning: zelené berlingo a brčky :grinning: ako sa máte?
30. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: noo to som bola ja!
Adiku, napisem vecer teraz ideme von lebo tento maly ancikrist tu rozobere cely byt.
Tak zatim pa, vecer sa ozvem.
30. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee raaanko.... :grinning:
31. okt 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nik nic?
idem dopit kafe a pracovat...ale prijemne...ideme na zahradu oberat hrozno...
peknu sobotu :grinning:
31. okt 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tak toto je sila, skoro som zamrzla, fuuuuj :confounded: , nemusím túto zimu:cry: fakt.
Zuzu13 na takú oberačku by som sa aj pridala :grinning:
No nič idem aj ja robiť niečo produktívne pre túto spoločnosť
31. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Jesing vitaj :wink:
31. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka díky ahoj :slight_smile:
31. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu = ja som u nasich oberala vcera hrozno
31. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrozno obrate...popucene...uz hadam aj kvasit zacne...xixixi....ja som prave doriadila, zapla pracku, mm zameta schody a ja odem poumyvat...Lucka spi a synovi je horsie...ten len lezi a kasle, sopli...hroza...a to ma 6 den antb. a nic :cry:
jesing, skoda, mohli sme ta cestou zobrat... :grinning:
31. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim horucku...takze som fest rada...neviem co mu je, ked po tyzdni liecby sa mu stav zhorsil...fnuk :frowning2:
31. okt 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...ale ste toho popisali, asi ste vsetci na hroboch...my nejdeme...za chvilku ide len mm...ked sa vrati, ideme zase na pohotovost...uz tam chodime ako na klavir :frowning2:
pekny den
1. nov 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, teda, tu to akosi "žije" :confounded: .
V prvom rade prajem všetkým chorúšikom skoré uzdravenie. My máme dnes pracovnú nedeľu, porobili sme si obývačku, omaľovali, nahodili lišty, už len kúpiť koberec, rohovku a pc stolík a konečne si od prerábok oddýchneme :wink: .

som sa naservítkovala a rozhodla som sa, že dnes si idem kúpiť kabát na zimu :grinning: :grinning: :grinning: . včera som bola na čumendu v tulipe a jeden sa mi ohromne ľúbil, tak verím, že mi ho ktosi nevykúpi :sweat_smile: :sweat_smile:
................a vítam novú kobylku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka a kde si videla ten kabat??? v prostejove?? ci v akej predajni aj mm potrebuje kde je dobry vyber panskych kabatov??
1. nov 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adiku, ja som bola v Orsey a padol i do oka. To je ale len dámska móda. V priore vraj majú krásne, ale príšerne drahé. kamoška si kkupovala len prechodný za 130 eur :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...............no a z kupovania nebolo nič, bo muž vystrelil na ryby :angry:......................zajtrajšok to ale istí :sweat_smile: :grinning:
1. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej som si myslela ze ty si bola v nejakom inom shope, mm asi pojde kuknut do predajne prostejov a potom mozno aj prior alebo nejaky obchod v ZA
1. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Tak bocmanka je riadne chora, bola u nich zachranka a ju ratovali, tak snad sa ma uz dnes lepsie.
MM konecne doma spojazdnil net, tak zase sa venujem Pc a nie rodine. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
íha, tak bocmanke prajeme skoré uzdravenie :pensive:
1. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

Boc - :frowning2: to mi je ľúto že ťa to takto chytilo, dúfam že budeš čoskoro fit :wink:

Zuzu - dúfam, že aj u vás konečne niečo zaberie :wink:

strašné s tými chorobami, u nás chytalo muža - dva dni chlastal slivovicu a je zdravý, ja som nechcela tak soplím a kašlem, tak mi treba :sweat_smile:

Nina ty sa tiež už ozvi ako ste natom :wink:

pekný deň :slight_smile:
2. nov 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mám dve otázky:

neviete o niekom kto by si za odvoz zobral našu sedačku keď nám príde nová?????

a ako funguje kúpanie na hurbanke pre verejnosť???

za odpovede vopred ďakujem :grinning:
2. nov 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
tak hlásim, že aj my sme chorí :frowning2: teda ja kašlem a soplím a Arturko sa ráno zobudil, že ho bolí brucho a odvtedy chodí vracať :frowning2: :frowning2: tak neviem...
všetkým prajem skoré uzdravenie!!!!
lenkamt - pozri www.fitklub.sk, tam máš vypísané hodiny pre verejnosť, každý mesiac sa to trochu mení, tak treba sledovať :wink:
inak v tatrách bolo super, až na chorobu, čo sme si z bazéna doniesli :confounded: ja som doma zabudla foťák a peňaženku, ešteže muž mal kartu :wink: takže asi tak :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík :slight_smile: v nedeľu ak nebude nikto chorí asi pôjdeme vyskúšať.

tú kašlačku ako ty mám aj ja, to sme niekde spolu chytili, tá vracačka bude určite z bazéna :confounded: dúfam že budete čoskoro fit :wink:
2. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello, hlasim sa z práce... :sweat_smile:
Vito ide ráno na krv, lebo nevedia čo mu je...dýchanie čiste, hrdlo tiež, ale kašeľ, sople ako svet...takže uvidíme čo nám povie krvný obraz..
pekný deň
2. nov 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu - no to som zvedavá, však to je o nervy taká dlhá choroba :frowning2:

a malá ukážka z koníkovskej akcie pod názvom bloncky nevedia čo so sebou :grinning:
http://picasaweb.google.sk/vicenkovci/MaminkaZuruje#
2. nov 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi páči aké sme všetky "rovnaké" :grinning:
2. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééj kočky ste boli :grinning:
Lenka MRC otvorené od 9.11 :wink:
2. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaž??? :grinning: oki, aj tak tento týždeň nestíham :grinning:
tak kedy pôjdeme - 12.11.2009 o 16.00???????? :grinning:

baby ale fakt - kto chce sedačku na chatu???? je hrozná ale na chatu dosť dobrá :grinning:

Ellab - Verča je naštvata že nintendo bolo u nás na návšteve keď nebola doma, tak musíte prísť zas, tentoraz rolku nemusíš nosiť :grinning:
2. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12 -teho mám kozmetičku o pol štvrej takže budem vizerať ako keby som natáčala texaský masaker :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak streda???

kde je tá Nina???????? asi jej dnes venujem jeden výhražný telefonát, sa ani neozve :angry:
2. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
streda predbežne áno :grinning:
A Peta je kde už som ich videla sťahovať??????????? :confused:
2. nov 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok