Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
30. okt 2009

a ahoj ancuuuuuuuuuuuuuuuuul ako sa mavate ako mala pis si tu dlho nebola tak nech vieme vsetkooooooooooooo

julyb
30. okt 2009

Acul aj ja som ťa zaregistrovala 😀 😀 😀 zelené berlingo a brčky 😀 ako sa máte?

anculka
30. okt 2009

😀 😀 noo to som bola ja!
Adiku, napisem vecer teraz ideme von lebo tento maly ancikrist tu rozobere cely byt.
Tak zatim pa, vecer sa ozvem.

zuzu13
31. okt 2009

dobreee raaanko.... 😀

zuzu13
31. okt 2009

nik nic?
idem dopit kafe a pracovat...ale prijemne...ideme na zahradu oberat hrozno...
peknu sobotu 😀

jesing
31. okt 2009

Dobré ránko, tak toto je sila, skoro som zamrzla, fuuuuj 😖 , nemusím túto zimu😢 fakt.
Zuzu13 na takú oberačku by som sa aj pridala 😀
No nič idem aj ja robiť niečo produktívne pre túto spoločnosť

abetka
31. okt 2009

ahojte.
Jesing vitaj 😉

jesing
31. okt 2009

abetka díky ahoj 🙂

abetka
31. okt 2009

zuzu = ja som u nasich oberala vcera hrozno

zuzu13
31. okt 2009

hrozno obrate...popucene...uz hadam aj kvasit zacne...xixixi....ja som prave doriadila, zapla pracku, mm zameta schody a ja odem poumyvat...Lucka spi a synovi je horsie...ten len lezi a kasle, sopli...hroza...a to ma 6 den antb. a nic 😢
jesing, skoda, mohli sme ta cestou zobrat... 😀

zuzu13
31. okt 2009

hlasim horucku...takze som fest rada...neviem co mu je, ked po tyzdni liecby sa mu stav zhorsil...fnuk ☹

zuzu13
1. nov 2009

dobre ranko...ale ste toho popisali, asi ste vsetci na hroboch...my nejdeme...za chvilku ide len mm...ked sa vrati, ideme zase na pohotovost...uz tam chodime ako na klavir ☹
pekny den

bibinka
1. nov 2009

ahojte, teda, tu to akosi "žije" 😖 .
V prvom rade prajem všetkým chorúšikom skoré uzdravenie. My máme dnes pracovnú nedeľu, porobili sme si obývačku, omaľovali, nahodili lišty, už len kúpiť koberec, rohovku a pc stolík a konečne si od prerábok oddýchneme 😉 .

som sa naservítkovala a rozhodla som sa, že dnes si idem kúpiť kabát na zimu 😀 😀 😀 . včera som bola na čumendu v tulipe a jeden sa mi ohromne ľúbil, tak verím, že mi ho ktosi nevykúpi 😅 😅
................a vítam novú kobylku 🙂 🙂 🙂 🙂

adiku
1. nov 2009

bibinka a kde si videla ten kabat??? v prostejove?? ci v akej predajni aj mm potrebuje kde je dobry vyber panskych kabatov??

bibinka
1. nov 2009

adiku, ja som bola v Orsey a padol i do oka. To je ale len dámska móda. V priore vraj majú krásne, ale príšerne drahé. kamoška si kkupovala len prechodný za 130 eur 😝
...............no a z kupovania nebolo nič, bo muž vystrelil na ryby 😠......................zajtrajšok to ale istí 😅 😀

adiku
1. nov 2009

hej som si myslela ze ty si bola v nejakom inom shope, mm asi pojde kuknut do predajne prostejov a potom mozno aj prior alebo nejaky obchod v ZA

abetka
1. nov 2009

ahojte
Tak bocmanka je riadne chora, bola u nich zachranka a ju ratovali, tak snad sa ma uz dnes lepsie.
MM konecne doma spojazdnil net, tak zase sa venujem Pc a nie rodine. 😝

bibinka
1. nov 2009

íha, tak bocmanke prajeme skoré uzdravenie 😔

lenkamt
2. nov 2009

ahojte.

Boc - ☹ to mi je ľúto že ťa to takto chytilo, dúfam že budeš čoskoro fit 😉

Zuzu - dúfam, že aj u vás konečne niečo zaberie 😉

strašné s tými chorobami, u nás chytalo muža - dva dni chlastal slivovicu a je zdravý, ja som nechcela tak soplím a kašlem, tak mi treba 😅

Nina ty sa tiež už ozvi ako ste natom 😉

pekný deň 🙂

lenkamt
2. nov 2009

a mám dve otázky:

neviete o niekom kto by si za odvoz zobral našu sedačku keď nám príde nová?????

a ako funguje kúpanie na hurbanke pre verejnosť???

za odpovede vopred ďakujem 😀

ellab
2. nov 2009

Ahojte 🙂
tak hlásim, že aj my sme chorí ☹ teda ja kašlem a soplím a Arturko sa ráno zobudil, že ho bolí brucho a odvtedy chodí vracať ☹ ☹ tak neviem...
všetkým prajem skoré uzdravenie!!!!
lenkamt - pozri www.fitklub.sk, tam máš vypísané hodiny pre verejnosť, každý mesiac sa to trochu mení, tak treba sledovať 😉
inak v tatrách bolo super, až na chorobu, čo sme si z bazéna doniesli 😖 ja som doma zabudla foťák a peňaženku, ešteže muž mal kartu 😉 takže asi tak 😀 😀

lenkamt
2. nov 2009

dík 🙂 v nedeľu ak nebude nikto chorí asi pôjdeme vyskúšať.

tú kašlačku ako ty mám aj ja, to sme niekde spolu chytili, tá vracačka bude určite z bazéna 😖 dúfam že budete čoskoro fit 😉

zuzu13
2. nov 2009

hello, hlasim sa z práce... 😅
Vito ide ráno na krv, lebo nevedia čo mu je...dýchanie čiste, hrdlo tiež, ale kašeľ, sople ako svet...takže uvidíme čo nám povie krvný obraz..
pekný deň

lenkamt
2. nov 2009

Zuzu - no to som zvedavá, však to je o nervy taká dlhá choroba ☹

a malá ukážka z koníkovskej akcie pod názvom bloncky nevedia čo so sebou 😀
http://picasaweb.google.sk/vicenkovci/MaminkaZu...

lenkamt
2. nov 2009

sa mi páči aké sme všetky "rovnaké" 😀

julyb
2. nov 2009

Jéééj kočky ste boli 😀
Lenka MRC otvorené od 9.11 😉

lenkamt
2. nov 2009

aaaaaaž??? 😀 oki, aj tak tento týždeň nestíham 😀
tak kedy pôjdeme - 12.11.2009 o 16.00???????? 😀

baby ale fakt - kto chce sedačku na chatu???? je hrozná ale na chatu dosť dobrá 😀

Ellab - Verča je naštvata že nintendo bolo u nás na návšteve keď nebola doma, tak musíte prísť zas, tentoraz rolku nemusíš nosiť 😀

julyb
2. nov 2009

12 -teho mám kozmetičku o pol štvrej takže budem vizerať ako keby som natáčala texaský masaker 😝

lenkamt
2. nov 2009

😀 tak streda???

kde je tá Nina???????? asi jej dnes venujem jeden výhražný telefonát, sa ani neozve 😠

julyb
2. nov 2009

streda predbežne áno 😀
A Peta je kde už som ich videla sťahovať??????????? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre