Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

abetka
4. nov 2009

zuzi- ta tvoja dcera mysli len na teba. Zlata

lenkamt
5. nov 2009

ahojte 🙂

Zuzu - 😀 😀 😀

baby ja do práčky nedávam nič a drží už 10rok, síce občas keď naložím veľa prádla musím dávať dvakrát pláchať ale aj tak vydržala statočne. s výmenou práčky rátam budúci rok 😝

ellab
5. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂
ja som doma a kurírujem sa 😉 Arturko mi robí spoločnosť 😀 😀 on od pondelka vyzerá byť v pohode, ale už je odhlásený zo škôlky, tak je celý happy 😀 😀 😀

adiku
5. nov 2009

ahojte ja som dnes dala danka po takmer troch tyzdnoch do skolky tak som zvedava ze ako dlho bude zdravy

bibinka ten imunoglukan davas na odporucanie dr?? alebo mu ho proste davas z vlastneho presvedcenia??? ci ako to mam napisat???

musim sa o tom poradit z doktorkou?? Lebo by som ho skusila...

ukana
5. nov 2009

ahojte 🙂
adiku, aj ja idem asi nasadit imunoglukan, maly je nejaky ukaslany, sice nie je doma, ale bojim sa, aby sa nezhorsil ☹ Ja davam Imunoglukan z vlastnej vole, nie je na predpis, stoji cez 6€, uziva sa rano nalacno aspon 2 mesiace, je na podporu imunity, obsahuje vytazky z hlivy ustricovej........v pripade zhorsenia stavu sa zvysuje davka, a choroby maju lahsi priebeh. Matko ho uzival pred rokom, pomohlo to, nebol chory skoro vobec 😉 urcite Dankovi nijak neuskodi, skus 😉.......napr. tie detske vitaminy ako Martankovia, su podla mna vyhodene peniaze, tie nam nijak nepomohli 😖

zuzu, Lucka je zlata 😀

bocmanka
5. nov 2009

🙂 imunoglukan dávam aj ja...
inak by sme boli chorí každý druhý týždeň, takto je to raz za dva mesiace....
ale zato poriadne...
aj mne robia spoločnosť všetky tri deti...
atb dobrali, ale sú v rekonvalescencii...
idem im dovariť druhé, kým romy spí...

ellab
5. nov 2009

My tiež užívame imunoglukán, na odporučenie imunologičky a vcelku sa držíme zdraví 😉 😉

saskarisko
5. nov 2009

Ahojte,
tak Risko minuly rok uzival najprv immunal (chut ako maggi), potom imunoglukan. ale nejako nezabrali. a teraz uziva uzasny ribomunyl, ktory by mu mal pomoct. ale uz aj v ramci neho bol 2x chory, a este mame pred sebou 2 mesiace uzivania. a potom mame nabehnut na imunoglukan opat.

a mame potvrdene papiere, takze oficialne mozem zacat balit 😉

adiku
5. nov 2009

dievcata dakujem za info ste zlate

expertka8
5. nov 2009

...haloooo...haloooo...zijete???...my stale kiahnujeme...a nesieme to dost tazko... 🙄
...predpokladam...ze takymto tempickom to nevidim na navrat do prace buduci tyzden... 😒

abetka
5. nov 2009

ex- vela energie,. A praca pocka 😉
baby, neviete ci je nutne po 3 mesiacoch podavania imunoglukanu prestat. Ja ho davam uz 3 mesiace. Asi zavolam dokine

zuzu13
6. nov 2009

dobre ranko
kava vypita, pracka perie, deti spia...tak som vas prisla pozriet...akosi mam malo casu...xixixi
kiahne-chrasty uz mame len dve ostatno pekne zahojeny...
ex.. vela sil...nech ste rychlo fit...nam hodne pomohli tie homeo...mala sa ani raz neskriabala a ani sa nestazovala, ze ju to svrbi...mozem len doporucit...

larisa
6. nov 2009

Dobre ranko,

tiež som pri kave a kiahne sme ešte nemali
zuzu ake homeo ste uživali.

zuzu13
6. nov 2009

larisa bol to rhus toxicodendron 9-15CH , 3-4 x denne 5 granuliek a Mezereum 9CH 2-3 x denne 5 granuliek, podavaju sa cca 7 dni do zasusenia vyrazok, a nesmu sa pouzivat pripravky s mentolom...

lenkamt
6. nov 2009

ahojte 🙂

Zuzu - mám chlapa doma, bude napaľovať tak sa stav s tými lolkami ak chceš 😉

KTO CHCE SEDAČKU??????? 😀

larisa
6. nov 2009

zuzu dakujem 😉

lenka napiš do bazaru inzerat

lenkamt
6. nov 2009

Larisa - ale to chcem dať niekomu zadarmo nech si ju odvezie, tak to asi najlepšie niekto z martina 😉

larisa
6. nov 2009

lenka, ale ved napiš že daruješ do inzeratu

adiku
6. nov 2009

ahojte no leni my chatu nemame a netusim kde by sme inac dali tu vasu sedacku, a kedy ti pride nova???

expertka8
6. nov 2009

...zuzu...napis mi prosim nazov tyx "homeo" vhodne pri kiahnax.....diiik... 😉

abetka
6. nov 2009

ex- rhus toxicodendron 5CH, Antimonum tartanicum 5CH a este Mezereum. Ja som ich davala hned od zaciatku a urcite nam pomohli. Ale ja som ich davala kym neboli vsetky chrastickove 😉

zuzu13
6. nov 2009

cafte zeny...
prave som vytopila mast a skvarky a deti otravuju so skvarkovnikmi...no neviem...asi vyplujem dusu, kvoli nim ci co????
lenka...jasne ze chceme...ale nekupila som DVD...a to som si povedala, ked som stretla tvojho mm s babami, ze ho musim kupit... 😅

lenkamt
6. nov 2009

bože veď mi mame dvd 😉 doneste to cez víkend nech ti to skopčí lebo ja to neviem 😝 😅

Adiku - fotky pošlem v priebehu víkendu, musím ti to nafotiť tak aby bolo vidno kde je fuj, lebo keď som ju teraz fotila tak v tom pološere vyzerá ako nová 😀

saskarisko
6. nov 2009

Ahojte,
ake dvd riesite ? aj my chceme 😅

inak my sme boli dnes cele doobedie vonku u mojich rodicov, a bolo uplne super. Myslela som, ze Risko odbojkotuje poobedny spanok, a on sam sa vypytal spat 😕. podmienka bola, ze chce ist s babkou. a kedze Saska v noci skoro stale buntosila, tak cez den dospavala noc.

Ex - rychle zbavenie sa kiahni, resp. min. co najrychlejsie zmiernenie

abetka
6. nov 2009

leni. prosim ak budete napalovat krtka, mozes aj mne. Dvd to donesiem, mozno na nejake stretko
Dik

adiku
6. nov 2009

napaluje sa??? aj my aj my xixixixii

abetka
6. nov 2009

tak nech Lenka napali a zorganizujeme stretko, aby sme mali co dat detom kukat 😀 . Krycie meno,,Krtko,,

zuzu13
6. nov 2009

😀

lenka vikend pracujem a rodim 😀 😀 😀 ...takze ja nepridem...ale poslem juniora...ak chces aj ine dvd napis...donesie to naraz...mame hello kitty, krtko, pingu, pat a mat, neberte nam princeznu, danka a janka a bambulka uz mas...noddy a viac uz neviem....je toho vela 😀

bocmanka
6. nov 2009

🙂 expertka, aj ja by som potrebovala psychoterapiu, aj ja už doma šaliem...

šelmy mám teraz chvíľu u maminy, ja som nabehla do dráčika a kúpila toto, s kartou to je za 46eur, dúfam, že sa s tým romy prehrá..
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

konečne sme sa dokopali, resp.manžel dostal odo mňa nákupný zoznam do ikey, máme to doma a potkýňame sa o to, ale v obyvačke ideme urobiť hrací kútik pre romy, keďže ju máme veľkú, lebo chalani majú detskú pre seba a ona im tam samozrejme do všetkého ide...
božeeeeeeeeee ako nám chýba 4-izbový byt...
a my máme zase cd-čka podhradká čanaky, deťom 5 a pesničky pre detičky a iné u nás už dva tt nejde...

zuzu13
6. nov 2009

boc...verim, ze to malu nadchne...nasa Luck asa s tym hrala cca tyzden...potom sa to len oprasovalo a po 3 mesiacoch som to zbalila...ale bavia ju goralky, takze jej Jezisko donesie goralky...babiku...knizku...kuchynu...nejake oblecko a to hadam aj staci...xixixi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre