Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
9. nov 2009

pocuj leni nas danko sa zdruzoval pokial sme nechodili do skolky a nebyval takmer vobec chory, ale v tej skolke je to uplne ine proste furt je tam nejake chore dieta a on ma asi slabu imunitu tak to stale nachyta, musim ho viac asi otuzovat a zacali sme imunoglukan tak som zvedava a aj actimely pijeme a acidka a podobne

lenkamt
9. nov 2009

Adiku - podľa mňa tam má niekto nepreliečený bacil - moraxela, stafilo alebo niečo.... vám robila dr. výter?

no mne ak niekto prinesie chrípku tak to bude Verča alebo chlap, takže je to zajedno, kým nebude pandémia tak chodíme medzi ľudí....

julyb
9. nov 2009

Lenka, nič prevratné, podobné ako to bolo na Severe, krajšia kuchynka a väčšia herna, nebol tam skoro nik takže tak 😉
Držím palce nech detičky rýchlo vyzdravejú 🙂

lenkamt
9. nov 2009

tak v stredu ideme???

ja, nina, ty a ellab????? kto ešte? 😕

lucxy
9. nov 2009

ahojte,,,krasky,,,,dlho som tu nebola dako sa mi nechcel ani zapnut pc,,,,mala tiez lapla chorobu,,,takze prve antibiotika,,,,ale uz v pohode,,,,ja som mala teraz tri ranne,,,takze fuska hore som od 4tej ,,,,a to neratam tie prve dve noci,,,no nic,,,tak idem si kuk panelak a poodkladat riady

nicolmt
9. nov 2009

caute. no leni som rada ze nenadavas 😝 😀 😀 mali sme dnes take male MRC 😉 my sa zdruzujeme a zdruzovat budeme lebo ak ma nieco chytit tak to chytime aj tak..napr tie nase zahadne kiahne 😝 a deti musia byt kus aj odolne nie? 😕 ale mne sa to inak posudzuje ked povazim ze sara bola okrem tych kiahni zatial chora len raz 😅 potrebujeme este daco vychytat kym pojde do skolky 😀 no mrc streda jasne sme tam 😅 a zajtra do cukrarne mnam 😀

saskarisko
9. nov 2009

Ahojte,
ja som zistila, ze je uplne jedno, ci ste medzi ludmi, alebo doma. bo ja mam pocit, ze nasi drobci teraz chytili bacila od susedovcov, takze doma 😖

a idem vam popriat prijemne dva resp. tri tyzdne. notas ide do opravy, a my ideme do Tatier.

tak sa zdruzujte, a my sa potom pridame 😉

saskarisko
9. nov 2009

Leni - kuponik mas u nas doma odlozeny

Abetka - kravatu som nenasla. zacinam mat zly pocit, ze sme ju pri poslednej akcii stratili 😢

adiku
9. nov 2009

leni nam vyter robila dva ci dokonca tri krat najpr staphylo potom strepto a teraz naposledy bol uz ok tak ja neviem, esteze Nat sa celkom drzi

bibinka
9. nov 2009

ahojte,

tak aj ja hlásim chorobu u Fifka, dnes ráno mal taký laryngeálny kašeľ, až som a zľakla. seba samu som presvedčila, že to bolo len zo suchého vzduchu 😝 , dali sme hned fenistil, kalciový sirup a šiel do škôlky. domov prišiel už v pohode, ale večer sa záhadne bral do postele, tak uvidím o z toho vzdíde 😔 😔 🙄 .

Takže adiku, nielen Danko býva v škôlke ako noty na bubon, ale aj náš Fif. ale dávam aj zvýšenú dávku Imunoglukánu, tak očakávam veľmi mierny priebeh akejkoľvek choroby 😔 .Alexík sa zatiaľ drží 😉

zajtra idete do cukrošky? a kde, ve Vrutkach? 😀 😀 😀 😀 .

saskarisko prajem vám krásny pobyt v Tatroch 😉 😉

nicolmt- skoro každé ráno ťa vidím v aute keď vychádzate z parkoviska 😉 , raz ste mi skoro prešli kolesom cez nohu 😠 , neiem či som ja tak nabehla na to vaše auto alebo tvoj muž (či kto 😀 😀) viac zabočil 😅

lenkamt
10. nov 2009

ahojte 🙂

Sari - no asi ti budem musieť zavolať, lebo som ti nestihla popriať príjemné tatrovanie 😅

Adiku - a nejdeš ho odhlásiť zo škôlky a skúsite až od septembra v normálnej, takto zbytočne platíš a nosí ti domov iba bacily 😖

Nina - veď včera to bolo fajn, žiaden cirkus 😀

Bibi - ideme do mesta do cukrošky pri nikolke 😉

ellab
10. nov 2009

Ahojte 😉 😉
do cukrošky prídeme aj my, maminka potrebuje doplniť kalórie 😀 😀 😀
už niekto zistil, ako dlho sa môže dávať ten imunoglukán, lebo my ho už tiež dosť dlho berieme?

lenkamt
10. nov 2009

super 😵 😵 😵 nezabudnite nintendo 😀

ellab
10. nov 2009

lenkamt - nintendo musí byť 😝 😝

julyb
10. nov 2009

Ahoj my do cukrošky dnes nie, ale zajtra do MC pravdepodobne áno, kedy??????
Inak my máme tento zvlhčovač a je to dosť dobré, používam odkedy sa malý narodil hlavne v zime a v spálni kúrim minimálne:
http://www.topcom.net/sk/zivotnystyl/product/13...

pepies
10. nov 2009

ahojte,

taaaak, davno som nebola, stahovali sme sa, tak uz sme v "novom."

Zajtra do MC by som sla aj ja, ale ak je to nejaka poobednajsia neskorsia hodinka - to uz je muz doma, tak to radsej idem niekam bez maleho, nech je trosku aj s muzikom...........
Viac by mi vyhovovali doobednajsie stretka, to ideme umriet od nudy............ 😒

lenkamt
10. nov 2009

zajtra o 16 v centre, do 18 to tam bude tak akurát.

Peti - my sa doobeda nenudíme, chodí sem mamina a kým sa s nimi hrá tak ja makám 😀

julyb
10. nov 2009

Lenka aj tu si 😀
Ja som tu tiež mala mamu 2 týždne, teraz mi nastanú ťažké časy, dnes ide do BB ☹

bocmanka
10. nov 2009

🙂 julyb, tak sektor B máme tie lístky na lord of the dance..
🙂
a dnes som si kúpila new cd erosa ramazottiho, tak sa teším....aj na jeho koncert chcem veľmi ísť do košíc..

adiku
10. nov 2009

ahojte tak u nas uz aj mm ma ATB ale to skor preventivne lebo ho zacalo boliet hrdlo a kedze minule mal taku lsabsiu chripku dr. mu dal ATB a tiez ostane s nami doma tak aspon nam bude veselsie, Danko sa mi vidi trosku lepsie do skolky vsak tento tyzden nejde isto, natalia tej sa zase pohorsila a je total zasoplena, ukaslana, uplakana az na par svetlych chvilok v priebehu dna...takze veselo

ja zatial ok som zvedava ze dokedy

tu je link http://picasaweb.google.com/adka.novotna/Jesen0... nasich foto z poslednych 3 mesiacov, pozrite si najma tie co nas pomenej vidite, aj ked teraz asi vsetci 🙂 🙂

bibinka
10. nov 2009

ahojte, tak cukrošku som nestihla 😠 . Hlásim ATB u Filipka, má laryngitídu aj zapálené hrdlo. Vďaka Imunoglukánu ml horúčku iba včera večer, dnes už bez teploty a po psychickej stránke je teda akoby ani chorý nebol 😅 .

Imunoglukán ja podávam kontinuálne po celý rok, v lete samoška v minimálnej dávke, teraz ked je chorý dávam 4-5 ml denne. Aj Alexíkovi ho dávam-2 ml a zatiaľ nechytil od Ffka nič klop klop klop.

abetka
10. nov 2009

jaj, tak sa rychlo vyliecte. U nas sa pustili sopliky, ale to je fajn, lebo mal upchaty nostek, ale nic z neho neslo, tak nech to ide prec
Od januara si idem robit masersky kurz...Nechce sa niekto pridat. ?Je to v Tepliciach a stoji to okolo 350eur
Maleho som dala spat a mala mi tu citala S , tak mi vsetko v hlave syciiiiiiiiiiiiiiiiii

adiku
10. nov 2009

abet a naco si ho ides robit??? myslis ze maserstvo dnes leti?? mne sa to nejak nezda, jedine ak len tak popri nejakom jobe, ci si ho ides robit len tak pre zvysenie kvalifikacie a pod.

abetka
10. nov 2009

no neviem ci to leti, ale mne sa to paci a jasne, ze ak by som masirovala, tak len mimo prace. 😀

lenkamt
10. nov 2009

Adiku - krásne fotky, tie s listami úplne reklamné 😵

Abetka - super, teším sa že mám konečne kam chodiť na masáže, lebo cudzích sa hanbím a Verčine dosť bolia 😀

matja
10. nov 2009

ahojte, viem, že väčšinou tu už máte veľké detičky, ale aj tak vám skúsim ponúknuť - darujem kupón na zľavu 2 € na plienky Huggies Newborn 1 (28 ks). Akcia platí v predajniach Tesco do 31. 12. 2009.

nicolmt
10. nov 2009

tak ani ja som to nakoniec dnes nestihla 😝 i ked sa zmenil cukroskovy plan 😉 ja ked sa raz dostanem do tulipu 🤐 a dieta medzi ostatne deti.. 😀 😀
bibinka no ja som ta postrehla jeden den, som sa ale neskoro spamatala by sme ta hodili aspon pod kopec do prace 😉 ale teraz uz zas chodim busom bo nam genialne zmenili v "ustave" parkovanie 😠
a tak teda neviem ci mam aj ja zacat davat imunoglukan alebo budem horsia ci co 😀 😀 😀
zajtra to MRC? 😉

zuzu13
10. nov 2009

hello
prve co ma zaujalo...maserstvo...len chodte dievky moje...ja budem pravidelny klient...s mojou chrbticou..len cenu by som chcela prisposobit stavu chrbtice...xixixi... 😀 😀 😀
adiku...s tou chorobou...napadlo ma, ze ked Vito zacal byt casto chory, detska dr. nas - rodicov poslala na vytery...no a nakoniec sa zistilo, ze ja, co som chora vobec nebola, som bola nosicom choroby a Vitko to odskakal...takze by som doporucila vasej dr. nech posle na vytery Vas...pozdravujem pani dr. xixixi
Dankovi skore vyliecenie...
pepies...gratulujem...takze predsa stihnete Vianoce v novom...hod foto 😉

bocmanka
10. nov 2009

🙂 adiku a koľko ty máš vlastne rokov? šak ty a nina vyzeráte furt jak násť-ročné...aj vám predajú detský lístok v buse?

zuzu13
10. nov 2009

bocmanka, oni nie su ani ...nast rocne...a listok nekupuju...ved deti do 6 rokov maju zadara 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre