• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
ale, baby, nepokúšajte, ja som z tehotenstva už vyliečená. mne NAOZAJ stačia moji čerti. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . abetka- ved ty to berieš ako hotovú vec :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: , neblázni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tak navarene,,,halusky s kys. kapustou,,,a polievka rezancova,,dneska je pekny den aj slniecko svieti
14. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: tak my sme sa stretli v meste s expertkou,
ona kopeeeec tašiek..ako správna mamina, žee?...a ja kopec detí a manžela...
heheheh
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
maly zaspal, tak som konecne aj na nete.........

Lucxy halusky s kapustou - mnam, slintam :wink: my cakame navstevu, pride Ella aj s rodinkou, tak v chladnicke je vychladene vinko a salatik - tzatziki s ciernymi olivkami .........

dnes bolo krasne, tak sme boli omrknut, ze kde to vlastne byvame ............ maly sa po dlhej dobe hojdal a bol na trojkolke .............
14. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
sme sa prestahovali :grinning: a nemám ešte internet tak som tu nebola dlho a som len na skok vás pozdravit :wink:
bibi čo si tehotná :grinning: hihihi
14. nov 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

matica tak už v novom byte ste veru dlho si tu nebola :grinning:

bibinka čože .... si tehotna...... :grinning:
14. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste všetky veľmi milé a prajné, ale naozaj nie som a ani sa NECHYSTÁM :grinning: :grinning: :grinning:

matica-gratulujem k novému bytíku a áno, konečne si sa tu ukázala :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica aj VY ste sa stahovali? a kde ste zakotvili? :wink:
takze blahozelam k novemu byvaniu :slight_smile:
14. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda bibi ved sa jej o tom bude aj snivat,,,,, :slight_smile:
a tiez gratulujem k novemu byvanie,,,nech sa dobre zakotvite,,,, :slight_smile:
14. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bib- a nezlomime ta????
Ja som bola dnes cely den u nasich, vlastne pri ocinkovi, lebo maminu mame na lieceni, tak som mu isla urobit segedi, co zboznuje a mala je u svokrovcov. Snad to ostane bez nasledkov, lebo ti ju vzdy tak spracuju, ze mame potom doma co s nou robit :angry:
Matica- gratulujem :dizzy_face:
14. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka- nezlomíte :grinning: :grinning: :grinning:

dnes nám prší, fuj, od určitého veku nemám rada november...., ale o už, treba vydržať............aspoň do Vianoc.
Asi sa budeme len tak povaľovať po byte, deti sú choré, tak nám neostáva ani inô...
15. nov 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.
Ja som sa dnes sladko vyspala, idem robit cinu, ale podla receptu MM, co neni taka prava cina, ale on mi len takuto zje :sweat_smile:
15. nov 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja som tiež spala do 9 :slight_smile: a ešte si pospím aj cez obed :grinning: hrozné počasie zase :angry:

ja navarené mám, tak dnes iba žehlíííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: poobede smer hurbanka, snáď sa aspoň namočíme, som zvedavá či tam tie moje žabky vlezú do vody :sweat_smile:
15. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
baby čo dávate deťom na noc aby tolko nekašlali???dakujem za rady :slight_smile:
15. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb- doma vyrobený smrekový sirup, ev. solvolan, kalcioý sirup
15. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík Bibi a môžu sa kombinovať tie sirupy na vykašliavanie s tými čo tlmia kašel ( napr pred spaním), Matúško má taký vlhký kašel...
15. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my sme spali dnes do 9,30 :wink: maly nam chodi spavat v poslednej dobe o 22hod, nechapem, ako niektore deti dokazu zaspat o 20tej hodine najneskor .......... :wink:

July takze este sa liecite? takze MC tento tyzden nehrozi?

Som sa dozvedela, ze utorok je sviatok, tak frcime do Polska............. :slight_smile:
15. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti este kašle, určite ho idem poriadne doliečiť :wink:
Čo idete zase nakupovať, ty maniačka :grinning: Mne Matúš chodí spávať teraz o siedmej a vstáva o siedmej :wink:
V piatok idem do roboty tak dúfam že prestane brhlať, nech sa môžem sústrediťna prácu :grinning:
15. nov 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som maniačka .............
potrebujem koberec malemu do izby prip. nejaku komodu alebo skrinu...........
a TY ides do prace? no tu su mi teda novinky? a kam? napis IP :wink:
15. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb- pokiaľ má vhlký kašeľ, daj mu lieky na vlhký kašeľ, pretože ak zároveň dáš tlmiaci liek, rušíš účinok a príp.hlieny ostanú v dých.cestách. Napr. Stoptussin má účinok aj aj.

Do roboty ideš prvý raz? a kde,ak smiem vedieť? kto ti bude malého strážiť ?

pepies, my predávame komody, ak chceš, tak ip :wink:
15. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi jasne, posli ............
len ja potrebujem zariadit celu detsku izbu, takze potrebujem nejako sklbit komodu s celym ostatnym nabytkom v detskej.
posli mi link na VASE komody cez IP, ak sa da.
Dakujem. :slight_smile:
15. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
July - ja som počula, že môžeš kombinovať tie sirupy, cez den na vykasliavanie a vecer na utisenie kasla :wink: kam ides do roboty?
15. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano July, nenapinaj nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aurea - jazyková škola, zatial len jeden den v týždni, potom to budem navyšovať ked bude Matúško väčší :wink:
15. nov 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

na plavárni ok, len Lucka ešte hodinu po konečnej revala že sa chce kúpať :pensive: :sweat_smile:

Julyb - tak gratulka :wink:

a na kašeľ - ja dávam cez deň solmucol /vykašliavanie+rozpúšťa hlieny/ na noc dávam stoptusin + fenistil, riadne vyvetrané a na prsia takú eukalyptovú masť :wink:
15. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka , ja som tam robila aj predtým takže som nič nezhánala, len v Martine nemá kto učiť franinu :wink:

Tak teraz fakt neviem už či sa to môže, alebo nemôže kombinovať :confused:
15. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plavaren bola super :sweat_smile: :sweat_smile: dieta nadsene, ja uvachana napriek dvom opatrovatelom :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim zacat poriadne trenovat ak chceme chodit na plavanie :wink: neviem komu mam dakovat za skvelu ideu ci elle ci lenke ale poctivo zacime kazdu nedelu :wink:
leni ako je to s tou dracikovskou kartou? potrebujem kupit darceky :wink: vsetci sa obetovali ze nam daju radsej peniaze a nakupit mame my :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb- to čo píše lenkamt sa môže kombinovať, lebo stoptussinn je na obojaký kašeľ-suchý+vlhký+ má tlmiaci účinok :wink:

dráčikovskú kartu ískaš ak nakúpiš prvý raz nad 500 sk, tak ti ju rovo vystavia a pri ďalších nákupoch už uplatňuješ zľavy.... ak chceš, požičiam ti :slight_smile:
15. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už chápem, super že ste si zaplávali, deti budú dobre spať :slight_smile:
15. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok