Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ellab
16. nov 2009

Dobré ránko 😉
julyb - gratulujem k robotke 😉 nejako nám to s cvičením nevychádza, ty chodíš? ja sa skúsim prinútiť v stredu,

vo štvrtok ideme do tej BA, tak píšte, čo kto chcete, budem robiť mikuláša 😀 😀 😀 😀

lenkamt
16. nov 2009

ahojte 🙂

Nina - no požičiam ti - mám s 12% zľavou 😉

Ellab - ja si prosím boby 😀

inak vo štvrtok som chcela mc, tak prekladáme na stredu??? 😕

a naše boli strašne unavené, ale aj tak zaspali až 20.45, ale spali do 8 🙂 no bolo mi to prd platne kedže s verčou vstávam 6.30 😀 😅

adiku
16. nov 2009

ahooooooooooooooooj dievcata tak tu sa to od rana veru nepohlo vy co robite cele dni??? ja uz potom nemam co ani citat xixixixixi 🙂
pocuj leni to sme doma uz len my dve???

ikulka
16. nov 2009

ahojkajte kočendy, tak my hlásime chorobu saška na atb, ja tiež no hruza...
leni to ako ja mám len nejakých 7% to aj aj ceem tvoju 🙂 😎 to máš nejaku špeciálnu?

pepies
16. nov 2009

ahojte babenky,

Ikulka - malej skore uzdravenie .........

July - to je super, ze budes ucit 1x do tyzdna, aspon sa trosku prevetras..........
Ja sa niekedy citim, ako keby som sa mentalne priblizovala k urovni rocneho dietata, tiez mi chyba praca ....... Ale zatial vydrzim - darmo, asi nie som typicky materinsky typ - no co uz 😉

Co sa Dracika tyka, ja tam vyuzivam vzdy Orange kartu, myslim, ze je to nejakych 7%............

My sme boli dnes viac menej doma, maly spal 2,5 hodiny a mali sme navstevu - segra bola omrknut byt ......
Zajtra frcime do Polska, tak sa konecne trochu prevetram............

pekny vecer vsetkym.

lenkamt
16. nov 2009

Adiku - ešte Peťa a Saskarisko 😀

Ikul - no neviem, tak mi povedala teta v dráčiku, ono sa to tam nejako navyšovalo po veľkých nákupoch 😉

čo mi pripomína Nina, skontroluj či ti to odrátali, lebo sa mi to nejako nezdá, čo to boli za ceny na tom bločku 😉

mc v stredu neviem či stíham, lebo ohlásená kontrola plynospotrebičov, tak dúfam že ujovia stihnú prísť do 15.30 😝

ellab
16. nov 2009

Ja tiež neviem, či v stredu prídem do MC 😕
Zajtra sviatok, čo sa chystáte robiť? ja rozmýšľam nad nejakým plávaním 😎

lenkamt
16. nov 2009

my ideme na návštevu 😉

nicolmt
16. nov 2009

leni blocek skontrolovany, ceny su uz s 12% zlavou 😉 este raz diky 😅
ella moc neprovokuj s tou BA bo ja mam vzdy velkyyy zoznam do ikei 😉 ake mate velke auto 😝 😀 😀
tak dajme MC vo stvrtok, aj tak netusim ci sa ja v stredu po takej "velkej" dovolenke dostanem v normalnom case z prace 🤐
zajtra my neviem co ale mam brutalne upratovacie resty tak uvidime co zvitazi...ak opat lenivost 😝 😀 😀

pepies
16. nov 2009

vo stvrtok by som sa do MC pridala aj ja ..............
trosku sa bojim toho chripkoveho obdobia, maly neni ockovany ani proti pneumokokom, ale zasa totalne izolovani byt nechceme.
tak ak bude nejake stretko, rada sa pridam, dajte vediet...........

Inac nepoznate niekto este nejaky dalsi shoping v Bielsko Biala? my chodime tam na zaciatok hned pri dialnici Auchan, ale zevraj je tam toho viac.........
Nechodi tam niekto?
😀

lenk30
16. nov 2009

v štvrtok MTC? aj ja s kamoškou sme chystali, tak dúfa, že sa nás tam stretne veľa. kedy je taký vhodný čas? doobeda som v robote, ale väčšina asi chodí poobede, že?
ste mi neodpísali, či ste už pri vstávaní a chodení dookola sedacej ......teda ťažké chodenie......už obúvali topánočky na doma?

pepies
16. nov 2009

lenka davaj mu topanocky aj na doma, ak sa stavia tak urcite......... a mas aj choditko, tak by mal mat pevne ..........

lenk30
16. nov 2009

no jedny na doma sú mu už malé, čo som kúpila. a druhé neobuje, čo má tučný ten priehlavok tá ťapka 😀 kokos to jak sa kupujú topánky? gumáky by som ešte zvládla

pepies
16. nov 2009

no to si sa tej pravej opytala ............... 😀
my sme kupili topanky nahodou v Sturove na dovolenke, odvtedy ich ma ............. 😝
Musis vyskusat v obchode.
Na zimu som objednavala cez net z Bardejovskej Slovobuvi .............. Teplucke, pekne, dobra cena .......

lenk30
16. nov 2009

Na zimu ešte nemáme. Inak baby Protetika v meste má výpredaj topánočiek. sú tam aj zimné, ale pre nás sú veľké. tak ja som tam kúpila také neoteplené /z 750,-Sk na 150,-SK/........dopredu, takže dúfam, že mu budú sedieť. oni majú nejakú drobnú chybičku krásy, ale v prípade tých našich to bol chýbajúci steh - na mieste, kde to nevadí, tak skúste kuk ak potrebujete.

adiku
17. nov 2009

ahojte krasny sviatocny den, verite ze uz preslo 20 rokov????

ukana
17. nov 2009

adiku, ako vcera sa mi to zda.... ☹ kolko rokov ste mali v case revolucie? ja 14... 😅

adiku, pozerala som fotky, strasne zlatunke mas deturence....... 😵

ellab
17. nov 2009

Dobré ránko 🙂
ukana - ja 10 😀 😀

ukana
17. nov 2009

na stv je zlata brana 😕 😅 ....... 😅 😅 😅 ....

ellab 😀 to som nemala pisat, budem mat depku, ze som stara korytnacka 😀

adiku
17. nov 2009

ukana ja som mala takmer 13 😀 tak nebud smutnaaaaaaaaa

adiku
17. nov 2009

a dakujem ukana za pochvalu deticiek su to moje zlaticka sice obcas ako certi ale ved vies....

abetka
17. nov 2009

ja som mala 8 😀 😀 😀 😀

bocmanka
17. nov 2009

😀 no tak na nežnú revolúciu po 20r máme priam ukážkové počko..
moji chlapi sú napriek nemu na mini turistike, ...
romy hajká a poobede sme mysleli že vybehneme do shopping európy do b.bystrice, je tam aj detské 3D kino o 16h, len neviem či chrípka ešte nie je..čo myslíte?

ak máte problém s hračkami, tak jedna kočka z mmb objednáva z jednej uk stránky hračky a ešte všeličo iné, my čakáme akurát na toto...

len treba skopírovať odkaz aby sa to dalo otvoriť....kto chce kontakt pošlem cez ip

http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Learning/Cre...)

julyb
17. nov 2009

Ahojte,

Ja som mala 6 😀

Lenk 30, pekná fotka v profile 😉

Boc, Európa bude 100% dnes natrieskaná, radšej by som si vybrala iný den 🙂

bibinka
17. nov 2009

babuľky, tak ja som v čase revolúcie brázdila chodby gympla, ani som poriadne nevedela what s go, ale na gymplácke mítingy som chodila 😀 😀 😀 .....úha, tak to som ozaj stará korytnačka 😀 😀 😀

dnes mám váľací deň, akurt sa chystám do lídlu na nejakú zeleninku.a pečiem koláč, dá si niekto??? 😀 😀

lenkamt , ta čo, dôjdeš ? 😉

lucxy
17. nov 2009

caute ja som bola doobeda na vycisteni pleti,,,jaj uplne super,,,, 🙂
bibi a co ides piect aky kolacik?

ellab
17. nov 2009

My sme dnes viac menej doma, akurát večer idem s mm na squash a do sauny 😵

lucxy
17. nov 2009

no vidis ellab tak to mas super 🙂

ellab
17. nov 2009

lucxy - ako ruka? už pracuješ? dnes som bola v tescu 😉

bibinka
17. nov 2009

koláčik: piškótový plát a pudingom a navrch smotanka a škorica mňam 😎
lucxy- ty si mala ničo s rukou? inak aj ja som bola v priekopskom tescu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre