• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
treba sa prevetrat, kym je este slniecko, o chvilku bude tma.......
no mne maly spi uz 3 hodiny .......... :grinning:
20. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme prisli z prechadzky...zo skolky...dokupili co bolo treba a uz len doma vegetime.... :grinning:
20. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme doma zo skolky zatial Danko vyzera ok tak som zvedava ako budeme pokracovat
20. nov 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte no vidím, že ste sa rozbehli v tom písaní... :grinning:
zuzu :grinning: o ste dobre vydržali my sme boli 3 týždne ok zatoho teraz máme choroby až moc :frowning2: dnes sme boli so saškou 3x tento týžden u dr, tak máme hrozný nález na prieduškách zmenila nám atb naa suprax máme hádam 5 sirupov, dýcha akoby mala astmu, oči sa tie nelepšia zas máme nové maste no proste hruuuza ja teiž na atb no proste radost zit :angry:
20. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
až teraz som sa dostala k počítaču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na školení fajn, prednašajúci je dobrý, len už ma zadok bolí :grinning: :grinning: :grinning: ale čo už, aspoň budem dobrý šéf, ale neviem komu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Aj ja sa hlásim na stretko.
pekný víkend všetkým, papa :wink:
21. nov 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: čauteee, ja už som po kaderníčke, bola som objednaná na 5.30 ,aby som nevypadla zo sobotného upratovacieho rytmu..

krááásnu hmlu máme
uvidíme, čo budeme dnes robiť, dajte tipy čo variť
21. nov 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja musim stretko zrusit. :frowning2: .Nemozem ist. Sorrry, ale urcite sa dobre zabavite aj bezomna :sweat_smile:
21. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Abetka prečo???? To kedy ta konečne uvidím naživo? :grinning:
21. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, toho 28- meho je ktorý deň? sa mi nechce pozerať do kalendára :grinning: :grinning: :grinning: , asi aj pôjdem, len musím doma povedať :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: . a hlavne kde? Jakub?

hlásim, že som "vyžúrovaná", bože, tak dobre mi to padlo, konečne bola zábava ako sa patrí, s kolegyňami sme tancovali až do rána, no svaloviciu mám riadnu :grinning: :grinning: :grinning: , pomedzi to som sa poriadne pozoznamovala s kolegyňamia aj kolegami .... foto nemám...............radšej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:.

dúfam, že ste všetky zdravé aj detičky, a tie ktoré sú choré, tým prajem skoré uzdravenie :wink: :wink:
21. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb, ja som sa strasne tesila, ale nemozem ist. Nechce sa mi tu dovod vypisovat, lebo je to na dlho. Urcite sa niekde stretneme :slight_smile:
Bibi, tak ste mali,,urologicku,, zurku??? :slight_smile: Superrrr
21. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

Bibi - super :dizzy_face: kde ste boli????? :confused:

Abetka - :pensive: tak neviem, lebo ja mám na 28 pozvánku aj od kámošiek že sa ide do šangaja :grinning: spojíme to??? najprv kriváň a potom podľa ľubovôle šangaj??? :confused: :confused: :confused:

strašne sme vyťažené, keď už ani žúrku nestíhame :grinning:
21. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. tak sa planuje stretko?
no ja som s kojenim uz pokrocila - hlasim uspech - po 15 mesiacoch bdenia a hodinoveho kojenia som sa konecne vyspala a maly vydrzal celu noc !!!!!! :wink: sice spavame oddelene, ale kludne vydrzim aj do 6 rokov, ak to takto pojde dalej .......

pekny zahmleny dnik a za chvilu vecer prajeme zo Zaturcia :wink:
21. nov 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies- no super, pomaly ale isto........................a u teba je to úúúplná pravda. :wink:

lenkamt- kľudne to spojme, bude prča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
boli sme vo Viktórii :wink:
21. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa gratulujéééééééém :wink:
No ja Martin teda nepoznám, šangaj nie je gay club náhodou?
21. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julyb- no je :wink: a je tam super zábava :wink: v živote som sa tak dobre nezabavila ako tam medzi gaymi :grinning:
21. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skoda, ze nebudem moct ist :confounded:
21. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
hlasim prichod a hned aj odchod, nakolko mi moje ml. dietko sedi na kolenach a kuka do PC...spala 3,5 hod. poobede, takze ma pockala...
21. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co sa tyka stretka...ja si pockam na letne terasove party... :wink:
21. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis zuzu,,,aka je zlata ze na teba caka,,,,
21. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre nedelnajsie ranko :slight_smile:
22. nov 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
july, bibi dakujem.............................

a vsetkym krasne zahmlene ranko. chlapi este spia a ja uz neviem, co so sebou ............... asi som zvyknuta vstavat kazdu hodinu................ :grinning:

ani ja som este nebola v Sanghaji, ale tiez som pocula, ze sa tam da super zabavit ...........

Lucxy, super foto v pase :wink:
22. nov 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies tak si zacvicit ked nevies co zo sebou a budees mat super pocit,,,no to som sa vcera fotila,,,
ja uz tu mam zase vsade vsetko navlacene,,,to moje dieta je rychle :grinning:
22. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby uz nejsem taka blondata :grinning:
22. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem makat,,,,rano do robotky,,vstavat budem o 4tej uz som ztoho za ten tyzden vysla tak dufam, ze nezaspim
co idete varit?
22. nov 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lucxy, si sikula..........
22. nov 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj lucxy, máš super fotku v pase :wink:
22. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ze idem nakuknut co ste popisali,,,ale baby dakujem za pochvalu :slight_smile:
22. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy, všetci asi spia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja opäť pečiem, rodinná rada rozhodla, že bude želatínový koláč :wink:
22. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nikoho nikde,,,,,bibi tak dobru chut,,,,ked rodinna rada rozhodla,,,,ja mam asi na 90percent alergiu na vsetko co je z muky,,,,tak radsej nato nemyslim co vsetko nemozem
22. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello...
ja mam zajtra volnoooooooooooooooooooooooooooooo....ale moc si ho neuzijem, lebo idem s malou k dr. kasle a je zachripnuta...no ja som tiez v stave hodnom na PN...a poobede ideme na nozicky...do Vrutok... :sweat_smile:
takze moj den volna, je poriadne nabity :grinning:
lucxy...super foto
22. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok