Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
25. nov 2009

sice na konci dna ale predsa aj ja sa pripajam k blahozelaniu pre vsetky Katarinky 🙂 pekne oslavte

nicolmt
25. nov 2009

vsetkym katkam vsetko naj, oslavime vas v sobotu (nevadi ze tam nebudete 😝 ) 😉 ja som za daco blizsie domovu, bo som daka biedna ci co 🤐 my sme boli v piatok v pasazi hore v tej novej casti a bolo tam super, je tam fajciar aj vysoka vekova hranica 😝 aj jedlo super, len treba asi rezervacku bo bolo pernamentne plne 😲 alebo jakub 😉
leni, zajtra krstime kuchynku? 😉 😀
zajtra sme mali ist na plavanie ale zase nic 😒 dali nam termin ze o 12tej 😠 😠
katka vitaj spat 😅 musime dar rychlo daky meating nech porozpravas 😉 inak mas moj obdiv, ja by som sa sama s detmi asi zrutila 🤐

lucxy
25. nov 2009

aj ja prajem Katuskam vsetko najlepsie k meninkam 🙂 😵

lenkamt
25. nov 2009

no tak ja sa musím dohodnúť s mojou parťouškou a nejako to spojiť a potom odpojiť alebo čo 😅

zajtra prídte, prídte aj Lucxy asi 🙂 v nedeľu idete plávať??? ja neviem, lebo v piatok odchádzame do tých dudiniec tam sa budú čľapkať celý víkend.

a chlap bude maľovať, teším sa, inak sedačka mala byť za 4-6t a v pondelok mi pani vraví že 6-8t 😝 dúfam, že sa jej dočkám 😠

Sari - vitajte späť 😵

saskarisko
25. nov 2009

Ninus - dakujem. no chvilkami to bolo na zrutenie, kedze Risko sa z kludasa zmenil na certisko, ale zvladli sme to. ono to malo na mna pozitivny ucinok, kilecka isli dole 😀 ale este jeden den, tak Risko skonci na chirurgii, a ja na psychiatrii. tie dva tyzdne pri takychto drobcoch su tam optimum 😉

lucxy
25. nov 2009

leni uz mi je lepsie,,,stihla som uz aj doma daco porobit,,,,,tak sa majte krasne idem este daco doriadit a spat,,,bo rano budicek o 4tej caka 😀

nicolmt
25. nov 2009

leni v nedelu nejdeme lebo ideme na oslavu, rozmyslali sme to prehodit na sobotu ale my niekto spominal ze sobota zavrete a je to tak 😒
dudince zavidim, hned by som sla tiez 😀

zuzu13
25. nov 2009

ahojte
tu sa organizuje na plne obratky...ja som prisla z prace...zajtra som mala mat volno...ale co budeme robit doma, ze? tak mame skolenie...som fest rada...Lucku som naposledy videla v pondelok...dakujem... 😠
pekny vecer
dam si jednu slivovicku na spanie a prevenciu...teda v mojom pripade asi skor liecbu...a idem spat...pa

expertka8
25. nov 2009

...babenky......za expertku8...DAKUJEEEEEEEEM 😀 😀 😀

abetka
26. nov 2009

zuzu- to dokedy chces vydrzat take tempo???Je to des, ja mam pocit, ze si stale v praci. Ak ti bude treba pomoct s vyplatou, tak sa ohlas. Mam aj vidly a aj nejaky prives, tak by som ti pomohla s nakladanim a aj prehadzovanim, 😀
A inak dobre rano, ci den??

zuzu13
26. nov 2009

ahojte
tak som nedavno prisla z prace...cestou nakup, momentalne sa uz vari...mala nespi...a dokedy to idem zvladnut???hmm...nic s tym neurobim..jednoducho to mame prikazom a kto neposluchne ma padaka...takze v tomto stave volnych prac. miest si moc asi nenavyberam, ze?
nevladez? sed doma....to je asi heslo vacsiny zamestnavatelov...
a co sa vyplaty tyka...preplatene mam len to co je fond prac. casu za mesiac...nadcasy si mozem strcit...a ak chcem volno, tak si zobrat dovolenku...lebo nadrobene sa nerata...
tak som sa vyplakala, idem hodit do pracky, povysavat, dovarit...a zajtra o 7,00 nastup v robote...
☹ 😀

lenkamt
26. nov 2009

Zuzu - 😠 s tou matrou si nič nevybavila? toto je fakt o držku 😝

dnes čakám Nicola a Lucxy, teším babská jazda 🙂

zuzu13
26. nov 2009

lenka, nie...potrebovali vysokosk. vzd. a moja skola nebola moc vysoka....mala len 2 poschodia... 😀

lenkamt
26. nov 2009

to fakt? toto je iné kocúrkovo, však na vš sa učí presne to účto čo na sš 😠 a moju ségru tým že nemá prax posúvajú o stupeň nižšie, takže akoby mala len sš, čože jej je celá vš na dve veci. pritom ju z polovice pohovorov poslali preč že to nie je práca pre ing. 😝 😝 😝 systém na p... 😠

no to chcem vidieť ako sa ja idem zamestnať 😨 🙄 😔

zuzu13
26. nov 2009

jaj...tazko lenka...tazko...len znamosti
no a co sa mna tyka, prax mam...aj vedomosti...v podstate samostatny clen...len nemam VS...takze co z toho vyplyva...zakon padajuceho hovna...

nicolmt
26. nov 2009

lenkaaa dojdeme 😉 od kolkej je u teba dnes otvorene MC ? 😝
inak buduci piatok 4teho je v MC Mikulas 😅 dufam ze ideme....sakra, ti leni ides vlastne welnesovat 😒 takze kto ide na mikulasaaaa 😀
zamestnavatelia su vsetci skvelyyyyy 😵 a ich poziadavky este lepsie 😎 kvoli mne uz museli aj dve smernice vydat co furt vymyslam 😝 😎

bibinka
26. nov 2009

ahojte babuchy, vidím, že riešite neriešiteľné veci ☹ , veru, len známosti ti pomôžu, hoci by si bola vyučená dlaždička, pokiaľ máš konexie, takmôžeš robiť aj riaditeľa 😠 😠 😠

zuzu- kamoška sa mi odvtedy neozvala ☹ , skús si dať žiadosť aj na Štatistický úrad v MT.

zuzu- a veď ty máš zo zákona nárok na voľno: 7dní na seba +7 dní na deti. A neberie sa do úvahy v ktorý kalendárny mesiac si nastúpila. Ja práve dnes čerpám takýto deň 😀

lenkamt
26. nov 2009

Bibi - ibaže u súkromníka si môžeš so zákonným voľnom s prepáčením utrieť ...
ja som dokonca v živote nevidela gastro lístky, alebo niečo - že príspevok na obed 😝

lenkamt
26. nov 2009

Nina - o 16?????????????

abetka
26. nov 2009

no zuzu, nie veru dobra situacia. Ja idem uz naisto od marca a veru sa aj obavam, ale prachy treba.
Plat ponuknuty na dve veci, ale aj tak som rada, ze som si nasla na jednu smenu.A zakonne volno som aj ja vyuzivala, ale MM je u sukromnika a ten mu kasle na zakonne volno, takze tak.
je mi z toho na grc. 😝
Zuzu - neboj, nejako sa situacia vystabilizuje a treba verit, ze bude lepsie. JA stale dufam, ze lepsie bude, tak dufam, ze sa mi to aj splni 😵

adiku
26. nov 2009

no baby ked Vas tak citam tak ja neviem ci sa nevratime do KE tam ja robotu mam a dany by mal asi tiez 😒

bibinka
26. nov 2009

lenkamt- no to ozaj závisí od zamestnávateľa, v tom prípade sa treba hrabať do štátnej správy, kua, len tie fleky sú riadne zakabonené, no treba mať známych 😒

zuzu13
26. nov 2009

baby, zatial to zvladam...ale dlho sa to neda tahat...
nicol, 4.12. je v meste Mikulas....rozsvecuje vianocnu vyzdobu v Martine ako min. rok....takze my ideme do mesta.... 😀

bibinka
26. nov 2009

abet- a kde presne ideš robiť, do tej ambulancie?

adiku- neblázni, ved by nám odišla perfektná kočka z MT 😵 😵 😵

zuzu13
26. nov 2009

hodila som new fotos...ostrihala som malu, kedze ku kadernicke nechce ist.... 😀

bibinka
26. nov 2009

no teda, zuzu, Lucinka je kočka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 , tá posledná fotka nemá chybu 😀

zuzu13
26. nov 2009

dakujem
idem off...prisia muzska cast family...tak sa idem venovat

ellab
26. nov 2009

Ahojte, ja sa hlásim ešte z práce 😎
dnes som stihla stratiť mobil a kým som vôbec na to prišla, už sa aj našiel, zlatí ľudia 🙂
ja sa zastávam súkromníkov, mm prvý prichádza do roboty a posledný odchádza, ešte cez víkendy chodí venčiť a kŕmiť psa 😀 😀 doma ho vidíme máličko ☹

ellab
26. nov 2009

Bože, pri takomto počasí mi ani nepríde, že zachvíľu sú vianoce 😕

saskarisko
26. nov 2009

ahojte,
no ja poznam obe stranky. a vzdy je to tazsie pre cloveka, ktory stoji na tej konkretnej strane 😅

Bibinka - co je dnes za stretko pediatrov v nemocke ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre