Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
27. nov 2009

ellab- áno, šla by som autom, ale to ako sa stretneme, a kde???? Ved hoďte do fóra nejaký návrh..... 😀 😀

ja osobne by som šla na jedno miesto a ostala až do rána 😅 😀 😀 😀 , načo sa trepať po viacerých podnikoch?

julyb
27. nov 2009

Bibi ja súhlasím len neviem kde je dobre v MT a do Bystrice je to daleko 😀

bibinka
27. nov 2009

šak ani ja sa v MT nevyznám , ja som sa minim.5 rokov nebola baviť niekde v centre 😅 😅

adiku
27. nov 2009

my sme dnes boli zase u lekara danielko kasle o dusu ide ho roztrhnut tak som sla ale je to len virusove dr. povedela ze laringitidny kasel a tak mame sirup od kasla calcium hopeo a cebion ak by sa stav zhrosil a zacal danko aj teplotovat dala mi pre istotu ATB takze asi tak no neporazi Vas

ja s navacsou pravdepodobnostou nikam nejdem ale ak by som sa nahoodu rozhodla a doma bolo vsetko viac menej ok urcite dobehnem

adiku
27. nov 2009

len napiste ze kedy a kde oki??

bibinka
27. nov 2009

božinku, adiku, tak zase ste chorí, juj, to mi je ľúto. A šla sii už s Danym na imunológiu? ved to nieje normálne.... ☹

nicolmt
27. nov 2009

bibinka ty mas zas skvely napad 😅 ja som tiez za to, ze jedno miesto az..az do kedy vydrzime 😉
adiku a ty ides! vsak kto pojde so mnou domov? ha 😝 😀 😀 😀
july a to je super ze pojdes aj ty. konecne 😅

adiku
27. nov 2009

nie na imuno sme este neboli zatial nas tam nasa nevyslala a ja davam ten imuglukan tak som zvedava, ale danko uz je odhlaseny zo skolky teda k 1.2. kedze tam plati dvojmesacna vypovedna....

ninus ja este neviem presne ci idem abo nie dam vediet neboj nic

adiku
27. nov 2009

no super ako som to napisala ze imuglukan xixixixixi sorry ale isto viete ze som myslela imunoglukan 😀

abetka
27. nov 2009

adiku- tak maly je zase chory??/Dufam, ze to skoro prejde.
JA som zase teraz na chvilu prestala davat imunoglukan, ale po vianociach znova zacnem davat 😉

saskarisko
27. nov 2009

Ahojte,
Adiku - Dankovi skore uzdravenie 😉

ja som vsade nadavala ako "chora vrana" na ten hnusny ribomunyl, a on napodiv Riskovi tu imunitu zaktivizoval, aspon podla vysledkov bunkovej imunity. takze mozno aj toto je cesta ako pomoct, aj ked bol Richard kvoli nemu kazdy mesiac na atb.

saskarisko
27. nov 2009

a u mna stretko klasicky nehrozi, ale teraz z dovodu mojho doliecenia a hlavne psychickeho nastartovania sa, a vychutnania si pocitu, ze som doma, a nikde nemusim utekat 😅

zuzu13
27. nov 2009

ahojte
ellab...adamkovi vsetko naj...
neviem kedy je v meste Mikulas..ale min. rok rozsvecoval svetla a stromcek cca okolo 16-17tej
a co sa tyka zamestnavatelov...zle som sa asi vyjadrila...ja som spokojna...zamestnavatel ok...len ludia si myslia, ze som v robote 12 hodin 7 dni v tyzdni a na telefone aj o 22,30...lebo sa im nieco dokazilo...tak asi tak...a nevysvetlis im to...jednoducho su ...... 😠

bibinka
27. nov 2009

ellab- Adamkovi tiež prajem všetko najlepšie k narodeninám a dúfam, že ich dobre oslávi 😉 😉 😉 😀

sykorka
27. nov 2009

ahojte baby
vsetky vas pozdravujem 🙂))

nooo,mne je kika nonstop chora od septembra... ako katka zacala chodit do skolky... :((((
uz stihla mat aj zapal pluc... a nemoze sa z toho akosi vyhrabat :(((( stale pokaslieva...
tak som sa tiez rozhodla,ze asi v decembri katku asi ani do skolky nedam... najviac si to odskace drobcek kika...

uz ma to nebavi,viac menej sme doma zavrete... :(((

::::::::::::::::::::::::::::::::baby neviete o nejakej zodpovednej opatrovatelke????::::::::::::::::::::::::::::::::::

potrebovala by som obcas vypomoc 🙂)))))))) samozrejme zaplatim 🙂))

lenkamt
28. nov 2009

ahojte
baby dnes to je 28.11.2009 o 21.00 pred mileniom a tam sa dohodneme.
nina , adiku - 20.30 pod hodinami.

ja idem aj s kámoškou, potom sa uvidí či nás odvolajú ďalšie kámošky niekam inam, alebo potiahneme s vami, je mi to ľúto že to takto vyšlo, ale zas lepšie takto ako vôbec, nie?

Sykorka - to mi je ľúto ☹

abetka
28. nov 2009

ahojte. Sykorka, neviem......

ellab
28. nov 2009

Ahojte 😉
takže o 21 hod., pred mileniom platí 😉
ďakujem za blahoželania, Adam včera spal v škole, mali super program, len mi vravel, že zaspal až o tretej 😕 tak neviem ako dnes zvládne oslavu 😝
teším sa na večer 😉
všetkým chorým detičkám prajem skoré uzdravenie 😉

ellab
28. nov 2009

Bibinka - mohla by som ťa počkať pred stanicou vo Vrútkach, alebo kde povieš 🙂
Julyb - dúfam, že ideš!!!

lenkamt
28. nov 2009

ja som mala na obed mekáča 😀 super to začína, asi mi bude dnes chutiť 😀

bibinka
28. nov 2009

tak OK,o 21h budem pred Miléniom 😉

nicolmt
28. nov 2009

20.30 som po hodinami 😅 adiku nemeskaj 😉 sara zas nespala, tak som ich aj s ockom vyrazila z bytu bo mi sli na nervy uz a ukludnujem sa zehlenim 😝 takze vecer budem oddychnuta 😀 😀

bibinka
28. nov 2009

takže kočky, koľko nás bude??? 😉 ........................hádam aj ja budem oddýchnutá 😅 😀 😀 😀 , všetci mi doma spia už od pol druhej, tak som zvedavá, kedy ich večer naženiem do postelí 😠

adiku
28. nov 2009

dievcata ja definitivne nejdem pekne sa zabavte 😉

lenkamt
28. nov 2009

som vravela že 4, sme mohli ísť rovno do krivána a bibinka mohla piť 😀

Adiku - liečte sa, vybehneme niekedy aspon do sviečky na chvílu 😉

adiku
28. nov 2009

ja ked pocitam mne stale vychadza ze 5 bibi lenka nina elab a julyb ci nie?? jasne ze sa budeme liecit pekne sa zabavte paaaaa

lenkamt
28. nov 2009

julyb ide???? tak super 😵

sykorka
28. nov 2009

jeeeeeeeeeej,baby super sa zabavte 🙂))))))))))))

bocmanka
28. nov 2009

🙂 zabavte saaaaaaaa

ja chystám oslavu pre romy, v utorok má 2 roky...

a dakujem za inšpirácie na menu nazajtra, ved viete ktoré ste mi písali na fb...

sýkoročka ešteže sa ukážeš...

my sme s manželíkom hýrili včera večer, v koktail bare s chľastom a tágom v ruke, biliard v dvojke odporúčam každému..

bibinka
29. nov 2009

krásne nedeľné ránko 😉 😉 😉 😉 😉

akcia bola super, kočky,ktoré ste neboli, mohli ste íííísť 😀 😀 😀
Bocmanka- aj my sme boli v tom kokteilbare, miešané nápoje boli mňam, aj salsu sa nás jeden pokúšal učiť, lenže sme mu všetky dali košom 😀 😀 😀 😀 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre