• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
žijem :grinning:

ak som tvrdila že som triezva, tak som nebola, mne je zleeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak dobré ráno :dizzy_face:

solo supiš perfiš, mám zas na mesiac dosť :grinning:
29. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha nie solo ale bolo :grinning:

neviem či si strčiť prsty či ísť spať či čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dračice,

aj mne je zle, ale žijem

:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kedy ste sa dostali domov? Ja som sa tiež dobre zabávala, hlavne nakonci ked Elenu zobrali policajti :grinning: este sa neozvala dúfam, že nie je niekde na výsluchu :grinning:
29. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:

my s Ninou sme prišli 4.20 domov :zipper_mouth: Ivetka odišla asi okolo 2 keď skončil kriváň a Zuzana o 3 odišla zo šanghaja :unamused: takže ma držala zase len Nina nad vodou :grinning:
inak v šanghaji bol ten čo uvádza na ta3 tie telefonické stupidné súťaže :grinning:
29. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravujem Zuzku a dakujeme za starostlivosť a vtipné príhody CSI Vrútky :grinning:
29. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
idem si fakt ľahnúť, toto je sila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, vy dračice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , si to viem živo predstaviť, tak predsa, zdravé jadro kolektívu vydržalo až do bielučkého rána :grinning: :grinning: :grinning: .
No a to bol tam ten Mário? to musel byť fičáááák. Leni , tancovala si aj pri tyčke? :grinning: :grinning: :grinning:

Tak sa pekne regenerujte, hlavne už nekŕmte rybičky vo wecku :sweat_smile: :sweat_smile: a podvečer nech ste tu ako na koni :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som v pohode, mala som len dva striky :grinning: :grinning: :grinning:, ale hlava sa mi točila až ked som si ľahla :pensive:
29. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
žijem :grinning::grinning: som s Adamom už absolvovala tenis :sunglasses:
tiež pozdravujm zuzku - taký odvoz z krčmy som ešte nemala :grinning: :grinning: :grinning: dúfam, že ma videli všetci susedia, budú si o mne myslieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :grinning: a to ja jedina som uplne ze fit :confused: :grinning: teda skoro, som si pre istotu rano vygooglila ako sa prejavuje predavkovanie kofeinom lebo sa mi trosku triasli rucicky :grinning: :grinning: :grinning: takze prosim!!! nech nabuduce nepijem tolko coly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lenka ty to ake casy tu hadzes, vsak ja som bola vtedy uz urcite davno doma :wink: :grinning: :grinning: navrhujem dalsiu debatu radsej presunut na FB lebo zas budu mat koho ohovarat :sunglasses:
priznavam ze v sanghaji sa mi pacilo, uz davno som si tak dobre nezatancovala bez priveskov :grinning: a fakt som si dobre pokecala s chlapcami na wcku :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab- no vidíš, aj ďalšia akcia môže skončiť zákrokom polície :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ešte si šla na tenis, jáj, a to o koľkej??? :sweat_smile:

nicolmt- lenka hádže dobré časy, ja som ozaj šla o druhej :grinning: . To ten kofeín ťa bude ešte dlho držať :grinning: :grinning: :grinning: , ale neboj, nabudúce budeš piť fernet s fernetom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tie "prívesky" boli ozaj jedlé, ale najviac sa mi páčilo, keď sa nám zaplatil účet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodila som fotos do albumu, kuk :wink:
29. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata tak sa zda ze akciu ste mali super kukla som aj fotos parada tesim sa s Vami, ak teda dobre citam boli ste nakoniec vo vrutkach v krivani a potom shangai
dufam ze vsetkym co bolo zle je uz fajn :grinning:
29. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vidim, ste si to super uzili a skore vyliecenie z toho vam prajem :grinning:
29. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibinka - ešteže sú také nečitateľné :grinning: no mne je už lepšie ale fit budem asi až v stredu :grinning: a piatok, sobota ďalšie ginové párty v dudinciach :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tyč sa nekonala, stačili tanečky na stolčeku :grinning:
29. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt- tak si už v relatívne dobrom stave? :sweat_smile: :grinning:. Ty sa nezdáš, ty dračica, po toľkých akciách by som ja bola na šrot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fotky sú ozaj nič moc, ale za toho tam nebolo dosť svetla :angry: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi, fotky sú super zachytávajú atmosféru večera :grinning:
29. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb, super sú aj preto, že na nich nie som ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
ja som bola vypotiť alkohol na squashi a v saune, odporúčam :grinning: :grinning:
fotky sú super, myslím, že toho svetla stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab- no to e dobrý nápad, dáme ďalšie stretko v saune???? :wink: :wink: :wink:
29. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
kde ste kto?
30. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu :grinning:

čavte. boli sme s verčou na tej plastike a držala sa hrdinka ani nemukla. o 10 ideme do dráčika kúpiť odmenu a potom do čínskej pre obed - vymyslel môj muž, že keď ma vidí v akom som stave tak odo mňa nemôže čakať výkony v kuchyni :grinning:
30. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam - čínu by som si dala :wink: :wink:
pozdravujeme Verču :wink:
30. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,hlasim sa,,,mi sme teplotovali,,,40tky,,,a nemohli sme ich zrazit ani za nic,,,,konecne uz nema,,,no a ja idem vecer na nocnu,,,inventuru
vidim, ze ste sa super zabavali,,,no nabuduce pojdem dufam, aj ja,,,
30. nov 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt- mňam, aj mne by bodla dáka čína :grinning:

lucxy- chorôbke prajem skoré uzdravenie :wink: a tebe príjemnú službu :wink:

my sme OK, zatiaľ zdraví, klop klop, zajtra ideme s Fifkom na logopédiu :confounded:, no nič, idem sa prezliecť, dačo navariť, hodiť sprchu, obriadiť deti a spať------------------------ :pensive:
30. nov 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Baby neviete kde by som kupila polystyrenove gule??? :grinning:
30. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

tak ake bolo stretko? dali ste si do raťafáka ???? :slight_smile:
30. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka- majú ich v baumaxe, ja som ich videla v takom kútiku medzi pokladňami a cestou do vonkajšej záhrady.

pepies- dali sme si do raťafáka, áno, bolo veselo :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby stretko ste si užili... :grinning: :grinning:

my sme oslavovali celý víkend...

kto ste na fb tak fotky sú tu..

http://www.facebook.com/album.php?aid=2043924&id=1360974700&l=44eb4a2d5e
30. nov 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Romikne všetko naj k jej krásnym dvom rôčkom :dizzy_face:

nejaký dlhý rozbeh po sobote, baby však píšte niečo :grinning:
1. dec 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja prajem Rominke všetko najlepšie :wink: bo - pekné fotky
my sme tiež oslavovali, najväčší úspech zožala torta v tvare nabíjačky na autobaterku :grinning: :grinning: :grinning:
tu sú fotky

http://picasaweb.google.sk/elena.bobocka/AdamkoNarodky2009#

lenkamt- kedy ti donesiem boby?
1. dec 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok