• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
čaute,

saskarisko- no to je super, že sa tie medovníčky vydarili, teda Riškoje borec, taký cukrár zlatý, si ho viem predstaviť :wink:

expertka- a kde v PL si sa bola vyšantiť? :grinning: :grinning: :grinning:

inak, zase je za mnou super pracovný deň, bolo fajn,taký riadny pracovný stres :grinning: :grinning: :grinning: , celkom mi to vyhovuje a ja zisťujem, aké mám rezervy . momentálne decká zaspávajú sami, som zvedavá kedy zavrú tie očiská :angry: . ja sa idem bachnúť do vane a hajde do hajan. :slight_smile:
9. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konecne som dorazila domov...uff...tazky tyzden...
exp. super, ze ste nakupili...
ja idem zajtra s Luckou na ockovanie, syn si berie notebook do skoly, takze som odrezana od sveta :grinning:
pekny zvysok dna...

a kedze tu zajtra rano nebudem, prajem nasej Katuske Expertkovie vsetucko najlepsie k zajtrajsim narodeninam....cmuk :grinning:
9. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Expertke prajem aj ja k zajtrajším narodkám všetko NAJ NAJ NAJ :wink: :wink: :wink:
9. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde steeee :frowning2:
10. dec 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

hrozné, nikto tu nechodí :confounded:
10. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som tu...boli sme na ockovani, Lucka teraz lezi v spalni a pozera vianocneho Noddyho...
10. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

nikto sem nechodi a nechodi :confounded:
10. dec 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme stále domka, Adam stále kašle, a Artur zase tačína :unamused:
Darčeky nakúpené? mňa to ešte len čaká :sunglasses:
10. dec 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Ja som dnes umyla okna a dala vyzdobu, este stromcek, ale ten az neskor, zajtra idem piect Tomaskovi tortua v soboru plnit.
Darceky nemam , ale treba mi len dokupit hracky a nieco pre synovcov
10. dec 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
aj ja tu, na skok. po medovnickoch uz mam aj linecke napecene :dizzy_face:

a tuzobne ocakavam nasho tatu, aby som mu aspon na chvilku odovzdala detvaky. Risko uz poobede nespi, Saska spi malo, no kombinacia uzasna. ale zvladneme to :sweat_smile:

Abetka - cim si vycistila v rure ten priestor medzi sklami ?
10. dec 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska - cele som to odmontovala, mame tam 3 skla a potom zase davala dohromady. Umyvala som to praskom a potom klasicky vodou so saponatom :wink:
10. dec 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....BABENKY...este raz DAKUJEM vsetkym ...milym...ktory si nasli cas...a sprijemnili mi aj tento vynimocny den:slight_smile:))
...blizsie popisy na FB :dizzy_face:

...bibinka...boli sme v Jablonke :wink:
10. dec 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka aj ja sa pripajam vsetucko najlepsie hlavne zdravicko nech sluzi a mas okolo seba len dobrych a prijemnych ludi :slight_smile:
10. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex- dík, my potrebujeme doviezť sedačku,lebo v MT stojí na koruny 30 tis a v PL do 15 tis. takže dovozná prirážka je neskutočná. :angry: .

btw rúry- ja čistievam to sklo dosť často,ale pozorujem, že sa mi dáko častejšie špiní zvnútr,neviem či je to tým stálym demontovaním tých skiel, či čo??

l
10. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....DAKUJEM este raz....aj za IP :dizzy_face:
...a ospravedlnujem sa za maly gramaticky preklep "ktorí"....stáva sa :sweat_smile:
10. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute.

to čooooooooooooooooooooooooooooooooo?????????????? :confused:

už toľko nepečte a nesterilizujte byty :sweat_smile:

Ellab - dúfam že ste už zdraví, Nina detto :wink:

kedy mc????????????????????????????????? utorok????
11. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
idem oslavovat, Risko po tyzdni konecne na obed zaspala. sice pri DVD, ale to vobec nevadi :sweat_smile:

Expertka - dodatocne vsetko naj :wink:

Leni - u nas to vsetko zavisi od manzelovych prichodov, bo maju toho teraz v robote vela
11. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi Kati, môžme si potom spísať zoznam ovocia??? :confused: niekedy 21? lebo ak by s tým mal iba pipľačku tak nabehnem do lidla a kúpim :wink:
11. dec 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, dáme to dokopy a ozvem sa :slight_smile:
11. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
lenkamt - no nie sme úplne OK, chalni sú sopľaví a kašľaví :unamused: ale dúfam, že už pôjde Adam v pondelok do školy, lebo už mu z toho hrabe, že je toľko doma :confused: a aj mne :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

aj Matúš je soplavý, takže sa celý den venujem jemu a odsávačke, naštatie zatial bez teploty klop-klop :cry:
Nepečiem, napečú starké a prastarké a neriadim lebo bordel sa bude riadiť po sviatkoch ( sám ):stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som prave prisla z prace :grinning: teda skoro z prace...boli sme si s adiku posediet... :sweat_smile: :grinning:
vsetkym chorobkam prajem skore vyliecenie.... :wink:
11. dec 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb - ani ja nepečiem :grinning: a upratovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: mne napečie svokra, teda dá ako každoročne napiecť plnú krabicu dobrôtok..

ale perníky, linecké kolieska zmáknem aj ja s chlapcami a samozrejme nanukové rezy to je naša family mňamka a ako každoročne hľadám recept :grinning: :grinning:

ako to že som ešte nikoho nestretla na vianočnom punči v meste????????

baby nemáte nejaké tipy na silvestra v mt, keby náhodou.....stále uvažujeme, :dizzy_face:

iank peknú sobotku, dáko to tu flákate a sneh už poletuje..
12. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata uz som tu dlho nebola v stredu som absolvovala Kosice v praci sme mali koncorocne posedenie vo stvrtok som prisla domov no a od vcera ma danielko kianhne.Takze cakam kedy a ci to chyti Nat. Zatial mu davam fenistil kvapky a natieram tantum verde mali ste od dr. odporucene este aj nieco ine?? Lebo ja som zatial dr nevolala kedze nie je ziadny problem a uz som si na isto ze su to kiahne. Budem volat v pond rano

ja uz mam napecene linecke a skoricove kolaciky mnaaaaaaaaaaaaaaam a neviem co este asi medovnicky a suhajdy no a buduci vikend tortu kedze MM ma narky
12. dec 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojme.

Zuzu, Adiku - to neviete zavolať????? :angry: :grinning:

Adi - no pekne vás to draplo, pred vianocami :pensive:

Boc - ja by som chcela ísť tam kde sme boli na tom stretku - www.umlynarky.sk , ale chlap robí ešte aj na silvestra :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže pekne domka pri telke :sweat_smile:

čo s tým štefanom??????????????? kam ideme tancovať???????????? :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adiku/ ja som davala este homeopatika pri kihnach. Inak pred vianocami potesi :unamused:
ja idem piect od buduceho tyzdna, ale nie vela, lebo to vyhadzujeme a to neni efektivne dla MM :grinning:
no cakam na navrhy na toho stefana. Ja neviem ci pojdem, este nepoznam plan sviatkovania.
12. dec 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
no u nas je uz aj napacene, aj ciastocne upratane (vsak upratujem stale, a rozhadzujeme to tiez stale :sweat_smile: . a okrem toho v dome byvame :sweat_smile: )

tu sa uz riesi Silvester ? ved ja este nemam riadne porieseny buduci tyzden :sweat_smile: ale neriesim to z dovodu prekvapujucich udalosti vid Adiku. nas minuly rok na Silvestra lapla choroba, takze vsetky plany isli ta tam

Adiku - pevne nervy prajem, a malo vyrazok Danielkovi
12. dec 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vcera to bolo o 3 vyrazkach co sa vsak udialo v priebehu dnesneho dna je hruza hruz a uz si aj jednu odlupol z cela a svrbi ho to hrozitansky stale ma tendenciu skriabat sa,

uz som myslela ze vydrzime zdravi dlhsie a vidite to, naozaj neoplati sa nic planovat ako pisala saskarisko btw dakujem za IP

zelam vsetkym krasnu nedelu
12. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok