Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bocmanka
19. dec 2009

ellab, my sme lyže nestihli ,ale jasenskú, boby a sánky áno..

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

abetka, ja ešte len idem miesiť a vyberať receptíky..

bibinka
20. dec 2009

čaute, prajem krásne usnežené decembrové ráno 😉
už som stihla aj ss deťmi vybehnúť von,do potravín, obed sa za chvíľu bude variť............hm, polepím linecké koláčiky, dorobím kokosky, upečiem medovníčky...............ozdobím medovníčky,.............."uprace" sa bordel v byte a Vianoce môžu začať 😀 😀 😀
v utorok k nám dorazí živý stromček,tak ho budeme zdobiť. to sa teším veľmi, aj Fifko sa teší, lebo bude môcť vystrájať s elektrickými sviečkami 😅 😅 😀 😀 😀 😀 .

no a tak, ktosi vraví, že to tu upadá, no ja si myslím, že každý zháňa, nestíha, žúruje po firemných večierkoch a potom nemá čas na nás kobylky 😀 😀 😀 😀 😀 .Ja som už dožúrovala a teda mám čas,....hm tak píšte píšte píšte 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

bocmanka
20. dec 2009

😵 😵

tak dnes sa môjmu bratovi narodila princeznička KIARA, sa veeľmi teším, je to ich prvé bábätko a decembrovča ako rominka a môj matejko...
bola som pri tom, priamo na sále som fotila, teda nie úplne, keďže rodila sekciou a zhodou okolností dnes slúžil aj môj svokor, takže by malo byť všetko ok...
zajtra budú fotosky, sama som zvedavá ako vyšli...
kráááááááásna, voňavučká, úžasnéééééééééééé

😵

julyb
21. dec 2009

Ahojte,

ako krásne sneží,my sme sa vrátili z poslednej angliny, Matúško už spinká, ja idem čítať Moonwalk a oddychovať,
ocka už máme doma, odbieha do roboty len dozerať na inventúru, takže sa Vianoce môžu začať 🙂

Boc, gratulácia k malej Kiare, aké netradičné meno 😕

bocmanka
21. dec 2009

🙂 veru sa tešíme, ďalšie decembrové bábätko v rodine, ja mám v decembri narodeného manželíka, syna a dcéru, ďalší syn v januári, ja,moja mama a svokra sme február....takže si nemá kto čo závidieť všetky darčeky v zime..
🙂
lyžiarska sezóna nám už začala, my sme prvý tréning prepásli, chalani začali dáko kašľať, tak sme absolvovali snowland vo valči včera na 2h v mínus 15stupňoch mi bohate stačili

http://picasaweb.google.com/ski.team.martinky/P...

ale prišla som dnes od kaderníčky, mám konečne farbu aj melír, s new look-om môžem začať piecť

a kiara asi preto, aby ju nevolali chiara alebo čiara, keď sa už rozhodli pre také meno...

naši majú radosť z vnúčat, matej marko romina a kiara...

ellab
21. dec 2009

Ahojte 😉
julyb - my už tiež sviatkujeme, doobeda sme boli na masáži 😉 a teraz plánujeme, čo ďalej 😀 😀 a my už dnes nemáme anglinu 😝 nejdeme cvičiť????
Boc - gratulujem k malej Kiare🙂 my sme boli tiež včera lyžovať, ale bola kosaaaaaaaaaaaa, tie fotky su fantastické 😉

matica2
22. dec 2009

ahojte 😀 no ked málo píšete aspon nemám vela čítania hihi. no už mám času dost saška je chorá tak som doma. len sa trošku nabehám s lavórom ked to na nu príde 😉 dnes sme s babamy zdobili medovníčky tak mám také originálne ale aspon sa zabavili hodinu pri tom 😀

matica2
22. dec 2009

teeeda to čo sa tu deje ked samú seba stretávam 😀

saskarisko
22. dec 2009

Ahojte,
co vsetky pripravujete alebo ste podlahli nakupnemu sialenstvu ?? 😕

matica2
23. dec 2009

dobrééé ránko 🙂 a kde ste ☹

ukana
23. dec 2009

pekné upršané ránko 🙂 idem Vám všetkým zaželať krásne, pokojné a šťastné Vianoce, plné lásky***** 😵 😵 😵 ........hlavne si treba oddychnuť, i ked počasie nám nepraje, hlavne teda deťom 😢 .... 😅

ellab
23. dec 2009

Ahojte 😉
to je za počasie 😝 😝 sme chceli ísť lyžovať 😒
saskarisko - nákupnému šialenstvu sme podľahli včera 😀 😀 😀

larisa
23. dec 2009

ahojte žienky, 🙂
kde ste ved vonku prši 😨 ja som tešila na biele vianoce ☹ no čo už, ale tešim sa máme už stromček deti ho včera spolu otcinom urobili 🙂

prišla som sem zaželat pokojne, krásne a štastne Vianoce. Vela darčekov pod stromčekom prajem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

matica2
23. dec 2009

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl,
atmosféra vianočná, liek na každý bôl.
je to čas vianočný, keď stromček sa ligoce,
zo srdca prajem Vám prekrásne Vianoce.
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ŠTASTNÉ A VESELÉ

lucxy
23. dec 2009

Ahojte,,,tak aj ja vam zelam krasne vianoce,,,, 😵 😵 😵
stale nam nejde pocitac a ani nemam vobec cas tak snad cez sviatky ho dame opravit,,,,,ale aj tak nic nestiham,,,,nic nenapecene,,,stromcek nespraveny dneska konecne vsetko dorobim ak od unavy samozrejme nezaspim

ikulka
23. dec 2009

ahojkajte aj od nás všetkým krásne Vianoce, prežite ich hlavne v šťastí spokojnosti a v rodinnej pohode....

julyb
23. dec 2009

Krásne Vianoce 😵

lenk30
23. dec 2009

želám vám všetkým krásne sviatky. cmuk 🙂

saskarisko
23. dec 2009

Babenky, krasne Vianoce vsetkym 😵

zuzu13
24. dec 2009

Krásne Vianoce s vločkami šťastia,
zabalené kúzlom lásky,
prikryté perinkou splnených snov
a plamienky pohody a pokoja
Vám žela zuzu13 s rodinou

🙂 🙂 🙂

ellab
24. dec 2009

Aj my prajeme všetkým krásne a pohodové Vianoce 🙂

bibinka
24. dec 2009

ja sa pripájam ku želaniu, aby ste všetky so svojimi rodinkami prežili krásne a pohodové Vianoce plné lásky a rodinnej pohody. 🙂 🙂 🙂 😉

adiku
24. dec 2009

aj my Vam zelame stastne a vesele................hlavne pohodicku

u nas danko skoncil s kiahnami a od vcera ich ma natala 🙂

lenkamt
24. dec 2009

ahojte.

krásne Vianoce aj my prajeme 😵

plus zvolávam štefanské stretko, tak sa dohodnite kto ide a kam, lebo mne nejde pc. dohodneme sa v sobotu telefonicky 😀

lenkamt
24. dec 2009

Adamovi všetko naj a Štefanovi popredu tiež 😵

bocmanka
24. dec 2009

😵 adiku tebe špeciálne príjemné kiahňové vianoce, už budete mať navždy pokoj od nich.. 😀 😀

všetkým kobylkám krááásne vianocky...
ja som teraz vstala, sme zaspali spolu s deťmi... 😀 😀

lucxy
25. dec 2009

ahojte,,,co robkate? co ste pekne dostali od jeziska? xixix
sedim u nasich mame som pod stromcek kupila router tak konecne v pohode sedim za notebookom,,,,,no co zo stretkom? zavolajte mi,,,,,ja mam zajtra poobedku takze az o pol desiatej sa niekam dotrepem 🙂

ellab
26. dec 2009

Ahojte 😉
ja na stretko nejdem, zajtra ideme do Tatier, tak aby som nebola zničená 😀 😀 Pekne sa zabavte 😉

julyb
26. dec 2009

Ahojte,
my tiež zajtra ráno odchádzame do Tatier tak sa pekne zabavte.papa 🙂

bocmanka
26. dec 2009

🙂 čauteee, no my hýrime partia 16 priateľov, takže ja na stretko nem idem, zabavte saaaaaa...
😀
no my sme dnes boli na prechádzke, konečne nepršíííí, na cintoríne zapáliť sviečky, deťom sa to páčilo..
teraz malá spinká, a chalani ani nevieme, že ich máme, dostali svoje legá
a ja to nechápem, matej mal trpezlivosť ich poskladať, kuknite na fb..
neskutočnéééééééééé...
tisíc kúskov, ja by som to nevedala a ani by som to nevydržala skladať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre