Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
27. dec 2009

tak ako bolo dievcata?? zda sa ze zurka riadna ked tu dnes nikto nenapisal 😉

saskarisko
28. dec 2009

Ahojte,
kde ste kto ? 😕

inak, ak by ste sa chceli posmykat, tak pridite ku nam na nasu cestu, cestari opatovne zaspali. uz len fakt cakam, kedy sa tu niekto vyrube (opat) 😠

Ivanam, Ivkam vsetko naj k meninam 😉 a dodatocne aj Adamkom 😉

bibinka
28. dec 2009

ti zdochol kôň??? 😅 😅 😅 no ako sviatkujete? my sa ponudievame, mm chodí do roboty, ja som chorá 😝 😝 😝 , tak sa ani nič nedá vymýšľať 😝 😝 😝 😝. aspoň keby trochu snehu pripadlo, ale ozaj len tak trochu,aby sa decká trochu vyšantili na "bielom". 😀 😀 😀

lenkamt
29. dec 2009

ahojte.

konečne mám opravený počítačiček 😀

dnes sme boli von s Ninou a Sárkou tak sme sa rozprávali žeby sme mohli niektorý deň vybehnúť aspoň na boby do snowlandu 😉
tak rozmýšľajte a píšte 🙂

Saskarisko - od 11.1. začína mc aj s krúžkami tak sa musíme dať dokopy ohľadom tej výtvarnej 😉

ellab
29. dec 2009

Ahojte 😉
sme sa dnes vrátili z tatier, tiež tam nie je sneh, len na zjazdovkách 😅 ale bolo super, sme vykúpaní a vylyžovaní, hlavný pokrok je že už aj Artur lyžuje na veľkom svahu 😉 počasie bolo úplne nádhernéééé 😉
lenkamt - do snowlandu by sme vybehli aj my, mne je to jedno kedy 😅 muža necháme doma pracovať a ja vybehnem s detmi 😀

zuzu13
29. dec 2009

hello
hlasim chorobu, ale neviem aku...Lucia ma 2 x denne 38,5 teplotu...a nic viac...fnuk
a pre potesenie odporucam toto

https://www.youtube.com/watch?v=DOgfd89UG-Q

uz to pocuvame asi 47 x .... xixixixixixixixixi
dufam ze to pojde...pekny vecer

bibinka
29. dec 2009

čaute kočandy 😀 😀 😀 ,

ellab- dodatočne Adamkovi všetko naj k meninám, lámala som si hlavu, že kto tu má Adama, ked sa tu gratulovalo, a to ty 😅 😅 😅

na stretko s deťmi by som došla aj ja, ale bez bobov, tie nemáme a ani nekúpim 😀 😀 😀, bo už teraz viem ako by to dopadlo 😀 😀 😀 😀. máme sánky,ale tie tiež nevytiahnem,lebo by som musela decká ťahať jak kôň 😠. Moji čertíci sa vyjašia aj bez pomôcok 😀 😀 😀 som zlá zlá matka 😀 😀 😀 😀

zuzu- skoré uzdravenie tvojej podarenej darinke 😀 😀 😀 .ozi, pracuješ,alebo máš dovolenku???

Ja mám voľno až do 6.,dovtedy ešte 2x pohotovosť,no ale ja normálne neviem čo s voľným časom 😕 😅 😅

saskarisko
29. dec 2009

Ahojte,
Leni - registrujem, registrujem a zapisujem. my by sme isli este na nieco

Arturkovi - gratulacia
Zuzu - skore uzdravenie

sa tu napchvam krevetami. mam toho asi malo na zhadzovanie 😅

saskarisko
29. dec 2009

este dam dopravne okienko.
na cesto do a zo ZA, tej uzasne rozsirenej dvojprudovke je v pravom pruhu 70 (je tam cca tyzden, a uz na nej odchytavaju). v rychlom pruhu je 90, ale do neho mozete, len ked obiehate, lebo inak pokuta

bibinka
29. dec 2009

saskarisko- díky za dopravnú výchovu, bo ja som z reportáže čo bola v telke bola jeleň 😒 . Do ZA sa chystáme v najbližšej dobe, pokukať dáke sedacie súpravy.

Ozi, nechcete niekto kúpiť dva gauče?lacno. ak má niekto záujem, plís do IP 😉

ikulka
29. dec 2009

ahojkajte
no zuzi anie ste jediní s tou chorobou my už druhý den 39-tky teploty a je z toho angína ako hrom a zas atb a to pred týždnom doužívala za tento mesiac tretie čiže bilancia tohto mesiaca-2x zápal priedušiek teraz angína to je vela aj na kona 😅 😠 😒 ☹
my sme boli v snovlande v sobotu a bolo super saška sa vybláznila ani domov nechcela ísť 🙂

ukana
29. dec 2009

pekny vecer 😵 ...baby, poradte, kde je bazar s lyzami? viem o tom jednom pri Nikolke, je este niekde? 😒

zuzu, ikulka, skore uzdravenie vašim princeznam ☹

lenkamt
30. dec 2009

tak sa to tu rozprúdilo 😀

dnes koľko snehu 😕

Ukana - ja potrebujem zas požičovňu, asi budem otravovať Ellab nech so mnou niekde zbehne 🤐 😅 😀

Sari - aj my by sme šli ešte na niečo, však uvidíme 🙂

a to snehové stretko by som brala v pondelok/utorok podľa počasia, najlepšie o nejakej 9 aby sme boli na obed doma 😉

ukana
30. dec 2009

leni, pozicovna je na vypadovke na ZA, pred Harleyom......po pravej strane, maju tam velku reklamu 😉 ...

tak nam nasnezilo 🙂 a zasa to aj zmizne ☹

bocmanka
30. dec 2009

čauky kočky, tak lyžiarsky servis je pri nikolke, pred harleyom, a v žiline úplne super, tam vám každý rok vymenia pre dieťa dlhšie lyže podľa toho ako rastie, je to na ceste k metru, treba to znavigovať telefonicky, to vie moja polovička, ktorá práve brázdi mt hole...

http://picasaweb.google.sk/ski.team.martinky/De...

ja som včera lyžovala o 106, strašne krááásne bolo, slnečno, no úplný ideál počasia, ktorý ma neskutočne dobil, už som to potrebovala ..

hore sú fotočky z včerajška, deti boli úžasné ... môj syn je fotka č.31, inak siedmy od konca ..

máme už aj po oslave, rodinnej, to bolo zase bolo darčekov, hotové druhé vianoce, Matej má dnes 8r a dostal bicykel,aby mohol v lete trénovať lyžiarsky..
a manželík mal 38r
😖 😖 ja furt upratujem baby ....
keďže sa u nás melú návšteva za návštevou a hýri sa furt od vianoc....

idem vybrať z mrazničky "jeleňa", chcem ho zajtra naložiť urobiť na silvestra, kto chce prísť? ... hahaha
alebo aspoň pošlite recept..

lenkamt
30. dec 2009

do tej chcem ísť s Ellab, my totižto nelyžujeme takže vôbec neviem čo a aké treba 😀

Boc - Matejkovi všetko najlepšie 😵 😵 😵

saskarisko
30. dec 2009

Ahojte,
cakam, cakam kedy Risko zaspi. a dufam, ze zaspi, vsak uz zase nespal na obed 4 dni

no ja viem o super predajni na zaciatku Bytcice, a to je asi ta,o ktorej pisala Bocmanka

Bocmanka - Matejkovi vsetko naj k narodeninam 😉

zuzu13
30. dec 2009

ahojte, tak mame aj my antb. duomox tablety...tak som zvedava ako ide Lucka jest tabletky...no co...teplotovala celu noc, nedalo sa jej dychat, kaslala...no horor...spala som cca 3 hod. a k tomu som dostala aj mrchu, tak som rozbita na mraky...Lucka spinka, ani ona moc nepospala v noci...ale zatial nemala teplotu, tak dufam, ze uz bude lepsie...
ikulka skore vyzdravenie...nech to uz skonci s tymi chorobami
bibinka, bola som v robote v pondelok a mala som ist zajtra, ale dali nam vsetkym volno...takze idem do prace 2-3.1.2010...
bocmanka, no jelena som robila na vine...a skoncilo to tak, ze este zalievku...a zalievku...a nakoniec bolo viac zalievky v nas ako pod jeleninou...xixixixixixi...ale to som robila pre dospelakov na chate, takze deti to nejedli... 😀 😀 😀
a upratovanie ani nespominaj...prave som doriadila spajzu, ozdobila kolace cok. polevou...a dala som si slivovicku, lebo uz by som od bolesti brucha ani nevladala stat...takze tak...
no a ak by mal niekto chut na kolace...kludne sa stavte, lebo u nas mozu byt sviatky este 5 x a mame stale dost 😀 😀 😀
Matejkovi vsetko naj k 8 narodeninam...a taktiez oneskorene vsetkym oslavencom .... cmuk...

ellab
30. dec 2009

Ahojte 🙂
chorôbkam - rýchle uzdravenie 😉
dnes sme boli vo Valči lyžovať a bolo super 😉 škoda, že sa tam chystáte až budúci týždeň, my v sobotu odchádzame 😕
Matejkovi všetko naj 😉

ellab
30. dec 2009

Lenkamt- pekné fotky 😉 ten poriadok ti závidím 😅 😅

saskarisko
30. dec 2009

Leni - fotky su super. kto ti to daval do ramcekov ??

a ja som vam zabudla napisat jednu z nasich najvacsich noviniek - Sasenka ma prvy zubok, a myslim, ze uz ma aj druhy 😉
a len tak som ju dala klacat v postielke ku tyckam, a ona potvorka sa sama vytiahla na nohy. takze, ked si sama klakne, mi skoncia dobre casy (aj ked uz teraz ju tu nahanam 😅 )

matica2
30. dec 2009

ahojte 🙂
oslávencom všetučko naj...
chorôbkam bleskové uzdravčo 😉
no konečne voooolno som bola tri dni v robote a konečne oddych 😀

ellab
30. dec 2009

Môžete si pozrieť aj naše foto 😉

http://picasaweb.google.sk/elena.bobocka/Vianoc...

lenkamt
30. dec 2009

Zuzu - ☹ no tak to je škoda, že ste ochoreli akurát teraz ked sa dá byť aspoň trochu von 😖 prajeme skoré uzdravenie.

Sari - robila mi to Janka tu z mk čo má dvojičky, ona je z priekopy ale býva v uk 😉

Ellab- však aj ty máš poriadok 🙂 a tatry vyzerajú super 🙂

my sme dnes boli snehuliakovať so Sárkou tak idem stiahnuť fotky že aké sme snehulienky 😀

lenkamt
31. dec 2009

si tu chodím písať sama so sebou 😀

my Vám prajeme VESELEHO SILVESTRA 😵 😵 😵

matica2
31. dec 2009

dobré ránko 🙂
prajem Vám veselého silvestroša a nový rok lepší ako bol ten starý 😉
véééééla zdravíčka, štastíčka, lásky, pohody a nech každý den začínate s úsmevom cmuk 🙂

ellab
31. dec 2009

Ahojte 😉
aj ja Vám prajem krásneho silvestra 😉

bibinka
31. dec 2009

čaute, kočky, prajem vám všetkým kráááásneho Silváka, a do Nového roku vykročte tou spráááávnou nožkou,+ aby ste boli všetky zdravé a krááásne a aby aj tie detičky viac poslúchali ak neposlúchali doteraz 😀 😀 😀 😀

ellab, boc,lenkamt- krásne fotečky 😉

zuzu- no si dobre robila toho jeleňa 😀 😀 😀 . Lucinke skoré uzdravenie 😉 . na koláčiky neprídem, lebo aj my máme toho nad hlavu, a to som ani moc nepiekla.

matica- ty nemáš dovolenku? uf, dúfam, že sa v robote nenadrieš 😔. ako tvoje babuľky?

mojii chaloši sú vonku, kázala som im prísť najskôr za hodinu 😀 😀 😀. ja som akási rozbitá, včera sme mali do polnoci návštevu a dúchali sme vínko,tak mám mierny bolehlav. a pobolieva ma oblička či čo tak slopem urologický čaj 😅

matica2
31. dec 2009

bibi nemám dovču my sme makali aj nedzi sviatkami aj natri krále ideme a aj soboty povinne aj poobedné po novom roku 😝 no do zodratia 😒 . ja som mala baby od včera preč tak ocko šiel pre ne aspon som utrela prach a tak a ináč sa majú ako vždy 😉 ani ja som nepiekla mám v mrazáku 🙂 stačí len vybrat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre