Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

saskarisko
31. dec 2009

Ahojte,
pekneho Silvestra, a krasny Novy rok. a hlavne nech je lepsi ako ten predchadzajuci, a hlavne vela zdravia 😵

inak u nas bezny den, len vecer si zbuchame nejaku oblozenu misu (vsak kil mam na sebe asi primalo 😅 😠 ), a kukneme nejaky film. takze papucovka ako vysita 😀

ozaj u nas uz kolaciky nie su !! hura !! poslednymi som nabalila svagra, ked odchadzal 😀

ellab
31. dec 2009

saskarisko - u nas tiež papučová kultúra 😀 😀 😀 akurát postrieľame chalanom nejakú pyrotechniku, na to sa tešia ešte viac ako sa tešili na vianoce 😅

larisa
31. dec 2009

Ahojte kočky, 🙂
tiež sa pripájam prajem veseleho silvestra a štastny Novy rok, aby bol lepši ako tento čo odchádza. 😀 😀 😀 😀

expertka8
31. dec 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

...V Novom roku vám posielam toľko pusiniek, koľko je vo vašom šampanskom bubliniek...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...xcela som vam darovat "2010" smajlov...ale uz si musim sikovne prstiky setrit na vecer 😀 😀 😀

zuzu13
31. dec 2009

Želajme si v novom roku,
dobrých ľudí vždy po boku.
Zdravia, lásky plný dom
a spokojný život v ňom.

krasny Silvester a uspesne vykrocenie do Noveho roku prajeme my...

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

doseti
31. dec 2009

Veselý Silvester a šťastný Nový rok
nech anjeli strážny držia s Vami krok.
Všetko dobre v Novom roku prajem všetkým martinčankám.

larisa
1. jan 2010

ahojte 😀
kde ste možno ešte spite 😀 😀 😀
vela zdravia, štastia prajem v Novom roku.

doseti vitaj....odkial si... 🙂

adiku
1. jan 2010

dievcata vsetko naj v novom roku 🙂

doseti
1. jan 2010

larisa,som zo záturčia

larisa
2. jan 2010

doseti, asi ta poznám z videnia tiež som zo záturčia 🙂 🙂

larisa
2. jan 2010

saskam všetko najlepšie k meninam 😉

doseti
2. jan 2010

hej?...ja bývam na konci záturčia
nemáš niekde fotku?
my chodíme poobede na prechádzku okolo záturčia môžme sa stretnúť

saskarisko
2. jan 2010

Ahojte,
za nasu Sasenku dakujem 😵 a ostatnym Sasenkam prajem vsetko najlepsie k meninam 😵

Doseti - vitaj 😉
Lenka - tie tvoje babule su super v tom zltom oblecku (foto na fb), a neskutocne vyrastli (aspon odvtedy, co som ich ja videla, co uz je nejaky ten mesiac)

doseti
2. jan 2010

saskarisko dakujem 🙂
ahojte všetky

matica2
2. jan 2010

ahojte 🙂
doseti vitaj 🙂
sašenkám aj od nás len to najlepšie 🙂 🙂 🙂 cmuk

lenkamt
2. jan 2010

ahojte 🙂

kedy ideme na sánkovačku??? ja môžem pondelok aj utorok 🙂

Ellab zdrhla dnes do tatier - ak by sme jej predsa len chýbali a čítala by nás - prajem vám príjemnú lyžovačku 😵

Kati - najvyšší čas sa stretnúť, určite už Sašku ani nespoznáme, kočka veľká, na fb zababušená takže vôbec netuším ako momentálne vyzerá 😀

bibinka
2. jan 2010

všetkým malým aj veľkým Sašenkám prajem všetučko naj naj naj

kočky, nedali by sme nejaké bezdetné stretko niekde v bazéne či saune??? 😀 😀 😀 😀

matica2
2. jan 2010

a ja som už prišla na to prečo to tu začalo vymierat 🙂 všetko je to na FB hihihi 😅

bibinka
2. jan 2010

😀 😀 😀 😀

adiku
2. jan 2010

ahojte tak nas Danielko dnes oslavil 3 rocky ani sa mi nechce verit tak rychlo to zbehlo a to si uplne presne pamatam ako som sla do porodnice 🙂
taku malu oslavu budeme robit asi buduci vikend
drzkajte sa a BTW za bezdetne stretko som aj ja 🙂

saskarisko
3. jan 2010

Ahojte,
my sme dnes boli vo Valcianskej na sankovacke (aspon na chvilku) 😉, a zajtra doobeda ideme asi opatovne 😉

Adiku - Danielkovi vsetko naj k narodeninam 😉

saskarisko
3. jan 2010

Leni - no musime dat normal stretko niekde vo vnutri, a uvidis ju aj rozbalenu 😀 , a ja tie tvoje velikanske babule

bibinka
3. jan 2010

Danielkovi prajem všetko najlepšie k tretím narodeninkám,nech je stále len zdravý, šťastný a veselý chlapček 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lenkamt
3. jan 2010

ahojte 🙂

Danielkovi všetko najlepšie, hlavne veľa zdravia 😵

Kati - my ideme asi v utorok, teda ja a Nina, tak buď poďte aj s nami alebo zajtra vynechajte a poďte len s nami 😀

s bazénom súhlas, ale jedine s 30C vodou 😀 čiže asi ten hotel vo valčianskej, a ja môžem len v takých divných časoch cez týždeň a to cez obed a po 20 😅 cez víkendy a sviatky hocikedy 😀

bocmanka
4. jan 2010

🙂 tak dnes som tu asi prvá, ak som negratulovala,
tak
všetko naaj v novom roku 2010, všetkým kočkám, maminám a budpcim maminám..
s ellab by som tie tatry menila, my musíme denne dochádzať na martinky a to sme tam predvčerom trčali skoro 4hodiny v aute, teda na ceste dolu, lebo šikovníci blaváci sa rozhodli, že majú 4x4 autá a reťaze nemusia mať a tak všetko blokli...sa ich niekoľko vybúralo a kým posypali a traktorom poodťahovali, tak to bola iná čakacia pecka,
sme sa rozhodli, že musíme sebou nosiť fľašu, spacák a mať plnú nádrž, keby náhodou....

inak oslávencom všetko naaaj,
len na deťoch vidíme, ako starneme...hihihi

🙂 🙂 lenka, myslela si ten hotel impozant vo valči?....taaaam by sme mohli dakedy zájsť, je tam úžasnýýý bowling, stačí hodiť rezervačku, spojiť to s bazénom či saunou a babská jazda je na svete..

lenkamt
4. jan 2010

Boc - supiš perfiš nápad, takže očakávam návrhy na dátum, čas a zoznam zúčastnených.

ja idem - hocikedy 😀

saskarisko
4. jan 2010

Ahojte,
takze u nas bolo zopacko Valcianskej, zajtra dufam, ze budu detvaky spat 😅 😀
Leni - ja som tam mala dnes sestru, tak preto sme isli. a chodte potom ku Salasu, tam je taky dobry svah pre nase deti 😉
a ako tie kruzky ? mam sa nahlasit samostatne, alebo uz sme tam nahlaseni ako grupa ?

Boc - no potesi. inak nad takouto vybavou som uz aj ja minule rozmyslala. ale u nas kvoli ceste pod Strecnom

lenkamt
4. jan 2010

Kati - dík za radu. krúžky sme nahlásené ako grupa 😉

bibinka
4. jan 2010

čaute- kočky, vidím, že babská jazda sa začína črtať, JÁJ ,ja sa hlásim ako prváááá. Hocikedy cez víkendy,aj denne po 18 hodine hocikde.
Takže hoďme do éteru nejaký šikovný dátum, objednáme bowľas+bazén+saunu a ideme, nie? 😉 😉 😉

boc- vidím, že s blavákmi sú problémy všade 😒

lenkamt
4. jan 2010

stredááááááááááááááááááááááá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre