Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
13. feb 2010

Ahojte,
Elenka tak si to užite a hod fotky nech ta mozme skritizovať 😀
Sari a neboli ste kuknúť tú Datelinku na Podháji aké to tam je......

ellab
13. feb 2010

lenkamt - prilba je v pohode 😉

zuzu13
13. feb 2010

cafte...vidim ze sa lenka nenudis...verci skore uzdravenie, a co si neprisla, vcera bola u nas party...od 17-tej do 22,00 ...tvoja suseda a adiku...mohla si pris s tymi dvd...bola by sranda... 😀

lenkamt
13. feb 2010

😀 a to som ako mala vedieť?????????????? 😕 ale aj tak by som nešla, ja som včera bola grogy a dnes som vlastne tiež 😝 😀

saskarisko
13. feb 2010

Ahojte,
July - ja som bola aj v Datelinke, aj na Gorkeho - v oboch skolkach ma byt zapis od 1.3., takze idem dat prihlasky do oboch.
ta od dvoch rokoch ma zaujala kvoli Samkovi (svagrikovi) 😉

pepies
14. feb 2010

ahojte,
prajem vsetkym pekneho Valentosa a dakujem Vam za privitanie 😉

Lenka - ten Zakyntos vyzera super, idem to omrknut. Ja sa bojim ist s malym letecky, tak stale uvazujem nad Chorvatskom a Talianskom niekedy zac. septembra ......

Eja uz ste vyplesovani, cakam na spravy a fotos, urcite bolo super 😉 😉 😉 😉

pepies
14. feb 2010

a co sa skolok tyka, my sme si boli zobrat prihlasku na Hurbanke v Kosutoch, este mame sice cas, ale clovek nikdy nevie 😉

ellab
14. feb 2010

Ahooojte 😉 ste zlaté, ako na mňa myslíte 🙂 takže nakoniec sme plesovali do 5 hod ráno, tak som ako vygrcnutý rezanec 😝 😝 ale bolo super! a najhlavnejšie je, že sme vyhrali hlavnú cenu zájazd do Thajska za 5.000 eur 😀 😀
fotky budú neskôr, ja moc toho vo foťáku nemám, ale bol tam fotograf, tak uvidím, čo nafotil, ale samozrejme, že som bola krásavica 😀 😀 😀

bibinka
14. feb 2010

ellab- GRATULUJEEEEM!!!! k zájazdu, takže idete???wau!!! určite ti to na plese seklo- ako ináč!!! 😉 😉 😉

Krásneho Valentína všetkým 😉 😉

saskarisko
14. feb 2010

Ahojte,
my sme boli v skanzene, a doobeda tam bolo super. v dedinke ani vietor nefukal, a bolo vyborne pocasie

Ella - gratulujem 😵

nepojdeme na karneval ?
http://pic.mrc.sk/Karneval2010.jpg

julyb
14. feb 2010

Ella super 😀 😀 😀
My sme boli v Impozante, krmiť kačky, na palacinky a dostali sme zadara vínko, Thajsko to nie je ale poteší 😀

lenkamt
14. feb 2010

ja som to vedela 😵 😵 😵 včera som celý večer na vás myslela že čo vyhráte 😀 tak super, poveríme ťa nákupmi nejakých sexi lacných handier 😀 😀 😀

pepies
14. feb 2010

Eja ja odpadnem, tak sa VAM to podarilo, tusim si chcela ist do Thajska na damsku jazdu, tak cakam na telefonat - he he he ......... 😀 😀 😀 😀 😀
blahozelaaaaam 😉

lenkamt
15. feb 2010

dobré ránko.

Sari - my karneval určite nie, masky by som síce aj mala ale deťom neverím žeby to vydržali 😅

Thajsko mala byť dámska jazda???? 😕 no to potom aj ja očakávam telefonát 😀 😀 😀

a čo tento týždeň, kedy mc?

Ninuš - čakám zreferovanie wellnesu 😉

saskarisko
15. feb 2010

Ahojte,
Leni - vsak pod skusit, aj my chceme len skusit. dokonca maska bude normal oblecenie, len Riskovi pribalim pod pazuchu kona akoze kovboj 😅 😀 ja by som ho z jeho zatatostou do nicoho nenavliekla 😅

no, a mc navrhni ? zajtra, dnes ??

lenkamt
15. feb 2010

tak poďme mc zajtra a dohodneme sa aj na karnevale teda 😀 ale rátaj s tým že koňa mu naše veľmi rýchlo zabavia 😀

ellab
15. feb 2010

Ahojte 🙂 ďakujem za gratulky 😀 😀 som nevedela, že mám toľko kámošov 😀 😀 😀 aj na plese sa našlo dosť dobrovoľníkov 😵 😵

My karneval určite nie, Artur nebol ani v škôlke, ale do MC by som prišla 😉
lenkamt - Verča je už v poriadku, či ste ju museli do školy odniesť?

lenkamt
15. feb 2010

ale veď ona je v pohode, takéto veci vždy viac odherečkuje 😉

ellab
15. feb 2010
lenkamt
15. feb 2010

krásny pár, kočka, a také si mala nervy, vidíš všetko dopadlo na 100% 😉

julyb
15. feb 2010

dračica, 100 bodov Elenka 😀

ellab
15. feb 2010

😀 😀 baby ste fakt zlaté 😉
dnes už končím 🙂

lenkamt
15. feb 2010

aj ja chcem končiť 😀

Nina, no akože kde si????????? 😕

my už máme vyskúšané masky, si ma Kati nalomila, prihodím fotku 😀 celkom sa im to páčilo 😅

bocmanka
15. feb 2010

ellab, to sú tie šatičky zo žiliny?...super, seknú ti, aj farba krásna, normáne že elegáni...
😀
no thajsko, phuket, ...tam ma chcel zobrať manželík, keď chalani odrastali, a zrazu som ostala tehu s romy...

lenkamt
16. feb 2010

dobré ránko.

dnes mc 😵 😵 😵 kto sa prídá???

ellab
16. feb 2010

Dobré ránko 😉
lenkamt - ja sa prídem, aj keď budeme potom nocou robiť úlohy 😝 😝
Nina asi mala náročný víkend 😀 😀

lenkamt
16. feb 2010

ja Verču neberiem 😉

julyb
16. feb 2010

Ahojte,
my MC nie, ideme domov za svokrou ale pojdem asi vo štvrtok, Lenka pančušky mám opraté, niekedy ti ich donesiem, dúfam že vám nechýbajú 😀

lenkamt
16. feb 2010

Julyb - ale štvrtok karneval v kasárňach na severe, chápeme sa hej? 😀

saskarisko
16. feb 2010

Ahojte,
Lenka - my ideme 😉 a idem rychlo docitat 40 stran, a beriem ti aj knizku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre