Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
5. mar 2010

caute hyrivky,

to co je za pocasie? my sme zasopleni .............. ale dnes mi maly vydrzal bez prsa celu noc, tak som spala v kuse rekordnych 7 hodin 😝

Ella nejdete cez vikend lyzovat?

ellab
5. mar 2010

pepies - gratulujem 😉 😉
ideme, idete s nami??? len vybav lepšie počasie 😅 😅 objednávam si slnko a bezvetrie 😉

bocmanka
5. mar 2010

🙂 my zajtra plesáme, a ja stále nie som fit..
a sneh?..moji traja chlapi sa tešia, v nedeľu majú preteky na donovaloch

pepies
5. mar 2010

ella maly je zasa chory, ma teplotu, zasa spinka, takze z lyzovania nic nebude ☹

Boc.... zelame zajtra super zabavu 🙂

bocmanka
5. mar 2010

baby zabavteeeeeeeeee sa dnes..

http://www.seekairun.com/cgi-bin/commerce.cgi?s...

kto má znýmych v usa, krááásne

bocmanka
5. mar 2010
expertka8
5. mar 2010

...nema niekto zaujem o stepper ????
...predaaaaaaaaaavaaaaaaaaaaaaam 😉

bocmanka
5. mar 2010

🙂 no ja mám rotanu, kto chceeeeeeee??..už som krásna štíhla..xi

expertka8
5. mar 2010

...boc...stacionarny nemas???? 😉

expertka8
5. mar 2010

...ty kokso...nenasla som nejaky maxi rozdiel medzi stacionarnym a rotopedom.... 😅
...boc...za kolko????

lucxy
6. mar 2010

baby fakt sa ospravedlnujem, ze som nemohla ist,,,,ale no dieta je prednejsie,,,,potom jej teplota klesla zazracne ,,,,o 22tej zaspala a o 5 30 uz hore,,,,ale kasle,,,,tak uvidim ze co
ako bolo?

ellab
6. mar 2010

Hellooo 😉
lucxy - jasné, že dieťa je prednejšie, hlavne nech je OK, inokedy si to vynahradíme. bolo super, až na ten hluk 😀 😀 ešte ráno ma bolela hlava, alebo žeby z toho ginu 😅 😅

pepies - ako sa má Jakubko? dúfam, že ste OK 😉 my sme nakoniec vybehli na martinky, už to začalo baviť aj Artura, začal jazdiť ako drak, čo ma teší 😉

pepies
7. mar 2010

ella dik, uz je to lepsie, len tie sople mame stale .............
ako bolo na Martinkach?
a ake bolo stretko? 🙂 ste si dali poriadne do nosa aj za mna? 😝

ellab
7. mar 2010

ahojte 😉
dnes domka....
pepies - na holiach bolo super, deti nejazdia po upravenych svahoch, bavi ich freeride 😀 😀 😀 lyže zaborené v snehu a ide sa pomedzi stromy.... dnes je kosa, tak upratujeme 😝 😝 ale aj to treba 😵

matica2
7. mar 2010

ahojte 🙂
baby ked by som sa chcela íst s detmi niekde kúpat čo by ste mi doporučili ?

lenkamt
7. mar 2010

ahojte.

Matica - impozant vo valčianskej 😉

my kašleme 😒 tak hnusne laryngiticky, tak som hned nasadila calcium a fenistil, zajtra ideme k dr. 🙄

žúrka - 😀 😀 😀 sme si mysleli, že diskotéka kde v rámci programu vystúpi homosapiens, prídeme tam a normálne že koncert, celú noc hrali iba oni a okolo nich tancovali víly amálky a podobne nezávislo vyzerajúci chlapci, neskutočne som sa tam hodila so svojím fialovým topíkom 😀 😀 😀 tak sme to nejako pretrpeli a na konci sme sa zhodli že kedže máme nábeh navštíviť psychiatru tak to radšej podme na blízku disco zatancovať si na dve normálne pestničky, jasné že som prišla domov o 4 😝 včera som bola celý deň mimo, dnes som na tom trochu lepšie 😅

ellab
8. mar 2010

Dobré ránko 😉
matica - podľa toho, či obľubujete len teplú vodu, alebo môže byť aj chladnejšia...dobre je aj v htl. Viktoria na Stráňach, ale je tam studenšia voda ako v impozante.
lenkamt - vy ste dračice 😀 😀 dietkam rýchle vyzdravenie prajem 😉

zuzu13
8. mar 2010

dobre ranko

prajem vam krasne MDZ ... 😉

bocmanka
8. mar 2010

🙂 posielam trs tulipánov k mdž..
virtuálnych 😀

ikulka
8. mar 2010

ahojky
aj od nás vela kvietkov na MDž

pepies
8. mar 2010

ella ze freeride, esteze som pochopila......... tak bolo fajn, to som rada.............

kukam, ze stretko sa asi vydarilo

ze MDZ - to co je????? ja mam tulipany od muza este od minuleho tyzdna, tak vymenime vodu a budeme sa z nich tesit 😉

ellab
9. mar 2010

hellooo, kde ste kto 😕 😕
slnko vás vytiahlo von?
lenkamt - ako sa majú detuchy?

lenkamt
9. mar 2010

čaute.

však je kosa. deťuchy kašľú a začínajú sopliť takže my zajtra asi mc nehrozí ☹

julyb
9. mar 2010

Ahojte,
my sme boli včera na angline, Matúš už viem pekne počítatať do 10 a kopu slovíčok tak som na neho hrdá a pomaly už idem zhánať niekoho na narodeninovú tortu, budúci mesiac máme 2 rôčky...
A este raz dakujem za recept, pizza bola super a dnes som bola v tom kaderníctve Nicolette, tak sa znovu cítim ako človek, zajtra este kozmetička a mozem íst na víkend do BB....

saskarisko
9. mar 2010

Ahojte,
tak na to kadernictvo sa pojdem pozriet, ked ho tak chvalite. a kozmeticku musim tento tyzden tiez nejako poriesit 😅

Leni - kockam skore uzdravenie. aj ste boli u doktora ??

Julyb - hm, dobre, ze pises. nejaku tortu by som mala aj ja poriesit, vsak aj Sasenka je majova 😀 😵

julyb
9. mar 2010

My sme už hádam dosoplili aj ked tá svina odsávačka vytiahne aj z päty, čo je dobre a konečne sa naučil fúkať do vreckovky, už bolo na čase...
Lenka aj teplotujete?
Sari, celkom dobré kaderníctvo hlavne im to ide od ruky...bola som tam len hodinu čo je pri mojej hrive rekord 😀

lenkamt
9. mar 2010

Kati - boli sme, a že len bežné prechladnutie. tak neviem strašne som chcela ísť na výtvarku , ale keď soplia tak teda nejdeme 😔

tortu ja spravím asi ako minulý rok - hodiny akurát že budú ukazovať o hodinu viac 😀 Verča si ešte stále nerozmyslela akú chce a tiež je májová 😀

julyb
9. mar 2010

Samé býčice 😀
My chodíme tretí den po byte v slipkoch, zatial 3 cikacie nehody 😝

lenkamt
9. mar 2010

šikovníci 🙂

zatiaľ neteplotujeme, ale vysávač v pohotovosti a samé chodia že vysávaj sople 😀

ellab
9. mar 2010

julyb - gratulujem Matúškovi 🙂 náš Artur začal robiť na angline blbosti, mám pocit, že ho to prestáva baviť, lebo vôbec neodpovedá ako má, ale robí si zo ´všetkého srandičky a pritom viem, že to vie 😠
no tortu by som mala poriešiť aj ja, Artur má narodky už tento mesiac a stále neviem čo mu dám upiecť....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre