Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bocmanka
16. mar 2010

😵
čaute, tak predovšetkým zuzu drž sa v prácičke..
ellab a kde ste v anglicku?
my sa chystáme na veľkú noc do italy, ešte mi to musí manželík schváliť.. 😀 😀

lenka, 1.apríla je v kozli desmod..ty si myslela horkýže slíže koncert..?
ten je neviem kdeeeeeee??????

lenkamt
17. mar 2010

čaute.

tak Lucka má atb 😖 ďalší týždeň doma 😝

Boc:
http://www.desmod.sk/koncerty.php

desmod je 1 apríla v kozli 😉

saskarisko
17. mar 2010

Ahojte,
Leni tak to si mozeme ruky podat. ja mam Riska na atb od nedele poobedia 😔

a Saska dnes ochutnala milansku zmes (prekladaj si ako hovienko). Risko sa vcera aj dnes pokakal do gati, preco netusim, uz sa mu to nestalo min. pol roka, a uz som len videla, ze mala nieco berie do ust, a kym som dobehla, tak ochutnala

saskarisko
17. mar 2010

inak penim riadne 😠 😠

lenkamt
17. mar 2010

Sari - mne sa včera po polroku Lucka pocikala , to bude tou chorobou, a Riško asi len ide puknúť a ujde mu, kedže má atb, ja som zistila že probiotiká po záruke, tak môžem ísť do lekárne zonova 😝
a to som tam minulý týždeň nechala 20e a tento týždeň zas 😠

saskarisko
17. mar 2010

Leni, no mozno. len on, potvora si v tom este aj sedi 😠 😠
probiotika davam aj ja. a ked naratam kolko sme nechali tento mesiac v lekarni, az mi je zle 😖

katrinka8
17. mar 2010

Ahojte maminy Martincanky, dufam, ze Vam nevadi, ze sa medzi Vas trosku votriem 🙂 Potrebovala by som trosku poradit od niekoho skuseneho 😉 a kedze Vy vsetky uz deti mate, dufam, ze mi pomozete. Kedze som v 30 tt, tak zacinam premyslat pomaly nad vyberom doktorky pre babatko. Neviete mi poradit niekoho dobreho v Martine? Sme z Ladovne a ak este platia tie povodne pravidla, podla obvodu by sme mali patrit k MUDr. Gundovej - to bola aj moja detska doktorka. Ale kedze som tam roky rokuce nebola a ani ako dieta som nemala nejake zvlastne problemy, vobec neviem posudit, aka je. Ak mam pravdu povedat, celkom mi vyhovuje, ze je to blizko nasho bydliska, ale tak zase zdravie je prednejsie 😉 A este by som chcela vediet, ci nahodou neviete, ako dlho pred porodom treba ist nahlasit babatko k tomu dotycnemu lekarovi... Dakujem Vam vopred 🙂

julyb
17. mar 2010

Ahojte,
mne sa Matúš na kakanie v pohode vypýta, ale na cikanie sa pýta ako sa mu chce, takže ho aj 3x denne prezliekam 😝
Včera som začala malému dávať nejaké vitamíny čo mi poradila Kossonová, volá sa to Pikovit a este Calobu. Nič mu síce nie je, iba trochu sople ale asi má tiež nejakú oslabenú imunitu z tých zubov....Este 2 stoličky...

lenkamt
17. mar 2010

Julka aj nám idú stoličky a z toho choroba 😝 alebo sme to chytili v mc, lebo aj Sárka mala podobnú chorobu 😅

Katarinka - ja som tiež chodila ku Gundovej a teraz tam chodia aj moje deti, podľa mňa je úplne super, nikdy nám nič nezanedbala, má aj crp prístroj takže prv ako nasadí atb tak preverí či treba. ja nemám výhrady.

dúfam že sa prídáš aj na jarne a letné prechádzky 😉 z ľadovne nás je požehnane 😀

lenkamt
17. mar 2010

Boc - horkýže budú 26/3 v športovej hale 😉

saskarisko
17. mar 2010

Leni, July - no u nas je to so stolickami rovnako. a aby toho nebolo malo, tak aj malej sa hrabu zubale. co som kukla, tak uz 5

July - a mne nasa tetusa doktorka radila len imunoglukan, a imunnal. ale ja som teraz Riskovi zacala davat colostrum. a zajtra ideme k tetusi na kontrolu, a idem sa s nou dohodnut, aby Riskovi urobila komplet odbery, bo uz sa mi to nepaci

Katarinka - my mame tu istu dr. ako Julyb

katrinka8
17. mar 2010

Lenka, dakujem, velmi si mi pomohla 😉 - uz asi nebudem teda viac patrat a zastavim sa u nej 😀
Uz sa tesim na jar, takze na prechadzky sa snad tiez coskoro dostanem - rada sa k Vam pridam 😀

julyb
17. mar 2010

Kati a čo mu vlastne je? To kolostrum dáva aj moja kamoška a malý jej chorý nebýva, ja si myslím že je to všetko v génoch....

saskarisko
17. mar 2010

July - mal zapalene hrdlo, a zase vysoko teplotoval (noc, den), ale tak, ze v nedelu len lezal v posteli,a sem-tam otvoril oko. no proste apatia hrozna. a ruky stale v ustach pri zadnych stolickach. bud su to tie svinske zuby, alebo fakt netusim (preto chcem tie testy, ci nie je niekde nejaky bacil schovany, co vsetko sposobuje). ale vsak cela rodina sme si presli crevnou chripkou, a ja som ho potom brala po 3 dnoch do MC, tak asi bol este riadne oslabeny

julyb
17. mar 2010

Kati ja myslím že to budú tie zuby, ale jasné daj mu radšej zobrať krv, Kossonová nemá ozaj ten CRP čo spomína Lenka...?

saskarisko
17. mar 2010

July - mne sa zda, ze som ho tam videla. ale zatial Riskovi krv takto nebrala. a inak u nas je to na figu, lebo vsetky taketo choroby sa mu objavia na vikend, takze pre nas len pohotovost, a tam crp urcite nie je

bocmanka
17. mar 2010

😵 juuj, tak choroby
my sme sa ich zbavili, ale tiahlo sa to mesiac, kým si tým prešli všetky tri deti a vrátane aj ja..
😝
atb a probiotiká musí byť,...

ellab
17. mar 2010

ahojte 😉
vidim, ze zase sa tu rozmahaju choroby 😝 😝 vsetkym skore uzdravenie prajem 😉
my sme nastastie Ok, tu je teplo a zase svieti slniecko, co sme velmi radi, dnes sme boli pozriet akvarium.
Boc sme pri Bristole 😉 a kam do IT sa chystate vy?

lenkamt
17. mar 2010

Ellab - aký absťák 😀 😀 😀

Katarinka - jasné keď uvidíš dve blondíny s troma malými blondínkami tak to som ja s Nicolmt a deťmi 😀

ellab
17. mar 2010

lenkamt jasne, ze abstak 😀 😀 sestra v robote, tak sme samy, deti na ds a ja na pocitaci 😀 😀 😀 poobede este zbehneme niekde na ihrisko 😉

lenkamt
17. mar 2010

Elenka, Ninuška už máte u mňa lístky na desmod 😉 😀

pepies
17. mar 2010

caute holky,
chorobam skore uzdravenie ...............

Ela treba vyuzit situaciu a ist na shoping, tak sup, sup ..... 😀

Mna muz nahovara na Horkyze Slize, ale moc sa mi nechce 😉

Dnes som mala ist cvicit, ale nechce sa mi, ked je Ella prec a July tiez nejde ☹

My chodime k MUDr. Janíkovej do Košút, ale ideme sa dať preradiť k MUDr. Tuhárskej na Sever.

pepies
17. mar 2010

baby a toto ste čítali? 😀 😀 😀

http://vas.cas.sk/clanok/1864/zakaznicka-chcela...

ikulka
17. mar 2010

ahohojky kočky idete koncertovať? na Slíže ide aj mm, ja ich moc nemusím....a desmod no to skor, tých som zažila naživo na námestí raz hrali...
ella jeeej pri bristole, tam mi býva aj švagrina 🙂

saskarisko
17. mar 2010

no, tak dnesny den mal u nas pokracovanie. Pravdepodobne Saska popisala gauc. comu sme sa pri Riskovi vyhli, urobi mala 😖

Peppies - a preco menite dokinu ?

saskarisko
17. mar 2010

ozaj, predavame sporak, ktory bol raz namontovany. uplne jednoduchy typ. a zlava je tam 60 eur, tak aby ste mala niektora zaujem dajte vediet

lenkamt
17. mar 2010

Kati - druhé deti bývajú také 😉 Verči vydržali všetky hračky pri dvojičkách to tu pomaly redne 😅

Ikul - ako sa máš? čo na genetike? ku kaderníčke ideš kedy? ja 29/3 🙂

saskarisko
17. mar 2010

Leni - a ku komu chodis ???

btw najlepsie je, ze Saska bola popisana aj na tvari. a moj drahy manzel vypotil, ze to spadla, a buchla sa o stol 😅

lenkamt
17. mar 2010

no tam do prioru 😉

saskarisko
17. mar 2010

no, to viem. vsak aj ja som tam bola v pondelok 😀 😀 (na zaklade vasho tipu 😀 ). a strihala ma Vladka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre