Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bocmanka
30. apr 2010

orea je pizzéria pri sučanoch,
je tam vonkajšie "hracie kráľovstvo" pre deťuchy..
ja som tam vlastne tiež bola iba súkromne...
ale na fb som dala foto, už aj v meste pri galérii je slabý pokusík o detské ihrisko
..je to fotené mobilo, sory zlá kvalita

lenciatko
1. máj 2010

ok, tak najblizsie ked pojdete do tej Orei, tak pojdeme aj my s Vikinou. 😉

lenkamt
2. máj 2010

ahojte.

my máme po narodeninovom víkende:
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Verca10r...

ellab
2. máj 2010

Lenkamt - fotky sú kráásne 😉 tie torty si robila ty? si šikovnica 😉
My sme včera boli v aquaparku, potom sme grilovali na dvore 😉 a dnes domka...

lenkamt
2. máj 2010

som robila ja s manželom - to vieš modelár 😀

cez týždeň sú naplánované nejaké akcie???

ellab
3. máj 2010

ahojte 🙂
lenkamt - zatiaľ žiadne, ale okrem pondelka máme viac menej voľno 😉 len budeme musieť plánovať vzhľadom na počasie 😒 Ozaj, Verči všetko naaaaaaaj, kolobežka došla?

lenkamt
3. máj 2010

čaves.
kolobežka neprišla 😖 oki tak sa dohodneme priebežne podľa počasia

🙂

lenciatko
3. máj 2010

Baby, poradte, v ktorom fote tu v Mt mi urobia najlepsie fotky - potrebujem dat vyolat zase celu seriu za poslednho pol roka, len neviem, kde maju co najlacnejsie a hlavne pekne...

bibinka
3. máj 2010

lenkamt- Veronike prajemvšetučko najlepšie k narodeninám. a fotky.tradične úúúžasné 😉

u nás nič zásadného nového, decká sú akési ukašľané, 😒, som zvedavá kedy sa z toho dostanú.máme taký stereotyp a dni nám tak strašne rýchlo ubiehajú, že sa nestačím ani čudovať.......po robote s mi zvyčajne už nikam nechce, hm aj to cvičenie v harmóniii flákam. 😝 😝 😝 ..ale teraz keď prší, tak sa tam hádam dotrepem, čo ellab? 😅

lenciatko
3. máj 2010

No nahodou ja som bola teraz cvicit v Harmonii na port de Bras. 😉

lenkamt
4. máj 2010

ahojte.

Leni - mne pekné fotky spravili v BaB aj vo fotolabe, tak neviem, cenovo neviem ale fotolab máva akcie 😉

Bibinka - ďakujeme 😵

čo dnes??????????????? ja idem poobede Verči pre kolobežku, konečne, tak ak nebude pršať môžme aj park pri Moskve 🙂 ale zatiaľ to vyzerá na mc 😝

ellab
4. máj 2010

Ahojte 🙂
lenciatko - ja dávam robiť fotky v BaB, ale určite nie sú najlacnejší...
počasie o ničom, ale všetko sa krásne zelenie 😉
bibinka - poď v stredu, mne sa tiež nechce, ale prinútim sa 😀 😀

bocmanka
4. máj 2010

🙂 čaute
tak ja som bola mimo plán tiež v pondelok v harmónii na Peťu, na 17.30 zobrala som aj kamošku z ba a bola nadšenááá z bossu
ale škoda uvítala by som zumba aerobic, v mt ho ešte nikto neprecvičuje..ja si dávam fotky
na
www.happyfoto.sk

adiku
4. máj 2010

lenciatko aj my davame robit v happy foto a sme spokojni

adiku
4. máj 2010

no u nas uz treti den chodime vonku v cizmach a obiehame vsetky kaluze a deti su stastne a pretekaju sa kto pride mokrejsi domov, akurat ze tie cizmy su take mokre ze len dufam ze trosku posvieti slniecko a vysusi ich lebo zajtra uz nebude co obut a to mame doma kazdy jeden po troje xixixixi

bibinka
4. máj 2010

čaute,

ellab- pôjdem, sa teraz už teším. ešte si dáme vedieť🙂)

bocmanka- a čo to je tá zumba? aj tu je taká téma, ale nechcelo sa mi ju ani otvoriť 😀 😀

ad kaluže- moji chalani sa nevedeli dočkať, kedy po nich budú behať, tak sa tešili, že prší, že sme museli ísť vonku hneď po daždi. Alexander sa včera ráno ešte v pyžame postavil ku dverám s čižmami v rukách, to aby som si nemyslela, že mu dám normálne topky 😀 😀 😀 . tak už druhý deň máme takúto obuv. A Filipko aby nebol pozadu, tak tiež šiel v čižmách do škôlky a botasky v ruksaku 😀 😀 😀 😀

lenciatko
5. máj 2010

No tu zumbu si chvalia dievcata, akurat v Martine sa asi necvici - aspon teda neviem o tom. ☹

bocmanka
5. máj 2010

🙂 🙂
zumba je aerobic typu latinskoamerických tancov, salsy...taká totálka pohybovka, ja som ho cvičila len raz a je to niečo úžasnééééééé
taký lets´dance...v aerobicu

lenciatko
5. máj 2010

no ale co z toho, ked sa to tu necvici... ☹

bocmanka
5. máj 2010

🙂 mať tak 15kg menej..aj to bude !!!!!!
tak si urobím akreditáciu na zumbu..to je moja srdcovka latino rytmy...šak som nejaká učka tv..

zuzu13
6. máj 2010

boc...tak si ju spravím s tebou...a budeme mat aj o 15 kg menej... 😉

bocmanka
6. máj 2010

tak zuzu beriem ťa za slovo..
všetci zdraví???

zuzu13
6. máj 2010

boc...u nás 1 ks zdravý...ja ešte další týž. doma,mm od dnes antb. , s malou zajtra na kontrolu...ale vidím to aj u nej na další týž. doma... 😖
ja sa už teším na ten den, kedy si konečne kupim korčule...a začnem konečne zhadzovat ... lebo je to už hrozne.... 😅
len na to musím mat ešte asi 5 vyšetrení...

lenciatko
7. máj 2010

Boc - tak do toho, urob si ten kurz a my ti budeme chodit na hodiny potom. 😀

pecka
7. máj 2010

ahojte, mala by som jednu otazocku, pred casom ste mi poradili pediatricku, tak som k vam opat zavitala, teraz by ma zaujimalo, ci ma niektora z vas skusenosti s dojceneckym plavanim v MT, viem, ze take nieco tu mame, ale na nete neviem akosi nic najst. Dakujeeeeem za infosky 😉

medi
8. máj 2010

pecka, ja pokial viem, malo by byt na ZS hurbanova v kosutoch 1. ale ziadne blizsie info nemam.

medi
8. máj 2010

baby, potrebovala by som poradit nejaku dobru restiku v mt a blizkom okoli. aby sa tam dalo ist aj s rocnym dietatom, popripade naokolo aj pokocikovat.
ale nie v centre mesta, to uz je vsetko na nas termin (promocie) zarezervovane. skor som myslela niekde na vrutkach, priekope, bystricka, lipovec apod, tam to az tak nepoznam.
venezia na stranach je obsadena, aj gitka na lipovci a centrum viac menej cele 😒
dakujem za tipy 🙂

ukana
8. máj 2010

pecka
http://www.fitklub.sk/

medi
http://www.obedovat.sk/zilinsky-kraj/Restauraci...
http://www.julianindvor.sk/martin_restauracia_o...

penzion Linda Vrutky,
a iné napr:
CHOPPER club; Francúzkych partizánov, 038 61 Vrútky,
tel: 043/428 68 88

Astria; A. Sládkoviča 9, 038 61 Vrútky,
tel: 043/428 58 00

Reštaurácia Kriváň; I. Čsl. brigády 24, 038 61 Vrútky,
tel: 043/428 61 82
mobil: 0905 534 936

Pod sukňou; Karvaša-Bláhovca 19, 038 61 Vrútky,
tel: 043/428 36 65

PIZZA FIORE, Cyrila a Metoda 11, 038 61 Vrútky,
tel: 043/428 56 00

ukana
8. máj 2010

este by som skusila Ranč v Žabokrekoch a z tych Vrutockych Astriu, Pod suknou, Lindu..... 😉

inak zdravím babule 😵 😵 😵 😵

saskarisko
8. máj 2010

ahojte,
Medi - a co takto Oreu v Sucanoch ? ved to nemas az tak daleko. restika dobra, prostredie detto, mas miesto aj na kocikovanie, aj na vyhratie
http://www.pizzapuborea.sk/

Ukana - ze sa aj ukazes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre