Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
9. máj 2010

ahooojte 🙂 všeeetko dobré ku dnu mamičiek aby ste boli tie naj... mamulienky 😉

pecka
9. máj 2010

ukana, dakujem za link.........pomohlo 😉

a tiez sa pripajam ..vsetkym maminam vsetko len to najlepsie a najkrajsie ........ 🙂 🙂 🙂 🙂

bocmanka
10. máj 2010

😎 vyzerá že dnes bude slnečno,
tak pekný dníček želám..
ninka nám už asi dovolenkuje, a kde vlastne letela???
juuj teplúčko by som si dala povedať 😎 😎 😎

lenkamt
10. máj 2010

ahojte.

písala mi Nina, že je tam super, teplo 31C, Sárka je za hviezdu pravdaže 🙂 takže svorne záviďme 😀
Boc - sú v Turecku 😉

ellab
10. máj 2010

Ahojte 🙂
pridávam sa k závidiacim 😀 😀 hlavne keď sa pozriem von oknom 😝

julyb
10. máj 2010

Ahojte,
aj my závidíme 😀 ale aj cez víkend bolo dobre 🙂
Ella v stredu sa mi bude dať íst pravdepodobne cvičiť, tak ťa budem čakať 😉

bocmanka
10. máj 2010

🙂 tak slniečko a teplúčko jej všetci prajeme 😎 😎

bože nám tu vŕtajú, búchajú a romy mi zaspinkala akurát, strašnééé...
už začali zatepľovacie práce
pomooooc, dlho asi chúďatko nevydrží..
neviete či deti spinkajú tvrdo ked zaspia???

zuzu13
10. máj 2010

boc...ked zaspia tvrdo...tak ano...ak spia ako princezná na hrášku...tak už by asi bola hore...
ale malá ti určite pospala...nie?
Nine aj od nás slniečkovo...a hlavne oddychovo...aby vládala... 😉
😎

lenkamt
10. máj 2010

tak baby 15/5 je v kriváni majáles s pánskym striptízom 😀 😀 😀 ??? 😀 akože na nervy 😀

zuzu13
10. máj 2010

a v com je problem? 😀

saskarisko
10. máj 2010

Ahojte,
no my mame dnes den. Saska hnackuje a teplotuje (o 4 aj vracala), cez den spala az 3x, co za normalnych okolnosti da 1 spanok na 1 hodinu, a koniec. Tatik tiez hnackuje, a Risko si nejako trepol koleno tak, ze nechce chodit. ☹

Leni - ja striptiz ee, zazila som 3x (dakujem stacilo 😅 )
Lenciatko - Vikinke vsetko naj k meninam 😵
Bocmanka - tak ja mozem mojim detom prvu hodinu spanku pri hlave aj vysavat 😀
Nicol - pozdravujeme, a hlavne nech si riadne oddychne 😵 , no a je jasne, ze by som sa hned s nou vymenila

idem zehlit, ahojte

julyb
10. máj 2010

No teda Kati to ste kde nachytali, nech Vám to čím skôr prejde.pa
My ideme 15.5 na týžden na Štrbské pleso, dostala som darček na narodky....

bibinka
10. máj 2010

ahojte,

ninke aj my svorne závidíme 😀 😀
.
julyb- v stredu Peťka necvičí, bude cvičiť zajtra miesto Katky o 18.30h.ja mám v pláne ísť, ale je to tak na 50% 😅
a všetko najlepšie k narodeninám 😉 😉 😉 😉 😉

lenkamt- pánsky striptýz? no, to by musel byť riadny borec.......mňa už tá inkriminovaná časť mužského tela ani dáko neláka, keďže toho vidím v robote habadej 😀 😀 😀 😀 😀

bocmanka
10. máj 2010

🙂 bibinka hádam nerobíš na urológii???

bibinka
10. máj 2010

boc- áno, priamo na sále 😀 😀 😀 😀 😀

bocmanka
10. máj 2010

🙂 tak to robíš s mojou kamoškou..
a zrejme poznáš aj moju svokru,aj ked ona má ambulaciu až v námestove, ale chodí sem na konzulky..aj tu kedysi v nemocke robila
tak to sa nedivím, pánsky striptíz versus tvoja práca... 😲

bibinka
10. máj 2010

boc- ip 😉

ellab
11. máj 2010

Ahooojte 🙂
julyb - ja pôjdem cvičiť asi dnes, ak sa bibinka pridá, zajtra idem do BA 😉 všetko naj naj k narodeninám 🙂

julyb
11. máj 2010

este len budem mať takže OK, tak si zacvičte aj za mna, ja dnes ee nemozem.pa

ikulka
11. máj 2010

Ahojky divčatá neviete mi poradiť poslala ma gynekologička na cievne koli krčovým žilám, neviemte či sa dá isť aj niekde inde alebo len k mudr. Bánovi

bocmanka
11. máj 2010

😀 ja tiež poznám len Bána...

medi
12. máj 2010

ďakujem všetkým za tipy na reštiky, to už aby som to začala obchádzať.. 😉
pekný deň všetkým!

matica2
12. máj 2010

ahojte 😀
dnes som sa nasmiala ako veverička 😀 sme boli v tescu a som zbadala ten automat na mlieko tak že vyskúšame 😀 tak som si kúpila flašku a hodila mince na mlieko a to začalo hrat na fujare a do toho rozprával pán čo treba robit a potom aj čo s ním no sranda 😀 ale ten návod čo vravel teda by už fakt nepochopil len blbec konečne normálny návod na požitie dačoho hihi.

cencula
13. máj 2010

ahojte baby pridávam sa aj ked som len z okr. martin, ale som blízko neviete o nejakej detskej akcii teraz cez víkend? nejak sa mi do tulipu nechce a doma sa mi tiež nechce byť s nimi bože ako zase leje vonku to nie je normálne

matica2
13. máj 2010

vitaj cencula 🙂
ja som tiež cezpolná 😀 a skadial si ?
riadna búročka sa sem ženie idem sa schovat do kúta hihi

saskarisko
13. máj 2010

ahojte,
tento vikend neviem, ale buducu sobotu je v ZA policajny den, a tyzden nato Staromestske slavnosti 😉

lenkamt
13. máj 2010

15.05.2010, 18.00 - 23.30 Noc múzeí a galérií 2010
Zbojníci obsadili múzeum
Príďte oslobodiť múzeum počas Noci múzeí a galérii
Slovenské národné múzeum v Martine pripravilo pre svojich priaznivcov a návštevníkov pri príležitosti Dňa múzeí ďalší ročník Noci múzea.
Tentoraz múzeum obsadili zbojníci a oslobodiť ho môžu len návštevníci. Majú možnosť spoznať predmety, ktoré sa v minulosti využívali a bežne nie sú vystavené. Pre najmenších budú tradične pripravené tvorivé dielne.
V záhrade múzea si odborní pracovníci pripravili netradičnú prehliadku, kde zoznámia každého záujemca s rastlinami i živočíchmi obývajúcimi múzejnú záhradu. Po zotmení sa môžu návštevníci oboznámiť so spôsobmi odchytu nočného hmyzu ako aj jeho konzervovaním. Ďalej sa môžu v pútavých prezentáciách dozvedieť viac o živote nočných zvierat.
Súčasťou akcie bude aj a ochutnávka každodenného jedla našich predkov, hlavne chlieb a bylinkové čaje.
Nezabudli sme ani na výstavy: vo výstave Svet na odchode si návštevníci môžu vyskúšať niektoré z prác viažucich sa na zimné a letné obdobie.

saskarisko
13. máj 2010

Leni - jeeej, super. na takejto noci som zatial bola len raz, teraz zoberieme aj deti 😉 dufam, ze sa dovtedy zase u nas nieco neobjavi 😝

ellab
13. máj 2010

lenka - to vyzerá zaujímavo 😉
cencula - vitaj 😉 my pomýšľame nad nejakým plávaním a možno kino 😉

cencula
14. máj 2010

ahoj matica nie si náhodou zo sučian? ja som z podhradia. inak v ktorom kriváni ide byť pánsky striptí? v turanoch či v marine,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre