Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
14. máj 2010

ahojte 🙂
cencula som z krpelian 😉
aký máme parádny máj to fakt lásky čas treba byt iba v posteli xixi

zuzu13
14. máj 2010

matica si to vystihla....uvidime o 9 mesiacov...kolko tehuliek pribudne.... 😀

matica2
14. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀

lenciatko
14. máj 2010

Jeeej, to zajtra je od 6 vecer v Muzeu?No to by sme mohli ist, aspon by Vikina mala zabavu, kedze furt len prsi a vonku sa neda ist. 😉
NO u nas ked zaspi, tak prvych par minut mozu aj vrtat a spi tvrdo, ale potom po chvilke staci aj mucha a zobudi sa.

A ten pansky striptiz je teda zaujimava akcia. 😀 😀 😀 Ale dam vecer prednost tomu muzeu. 😀

bocmanka
15. máj 2010

čaute baby...
ja mám doma chorúšika, hráme sa s ním celý den, čítame mu...
naši mi zobrali matejka a romy..
dnes je noc múzeí a možno okolo 19h rozmýšľam ísť s matejom...

inak tie ktoré sa nebojíte a objednávate cez net, tak tu sú tipy

http://www.getthelabel.com/fcp/categorylist/dep......

tu majú teraz skveléé ceny, kočka čo mi to posiela má kurz 1,40 za libru, tak kuknite, čo máte menšie dievčatká...
ja som nakoniec upustila od nextu a neterke som objednala odtiaľto..
aj chlapcom...

kuk sem
http://www.getthelabel.com/fcp/product/nike/Swe......

akože súpravu už do školy..
a k tomu gate
http://www.getthelabel.com/fcp/product/Nike//In......

aj romy čosi....hlavne kitty topánočky za skvelú cenu

tieto
http://www.getthelabel.com/fcp/product/hello-ki......

lea132
16. máj 2010

Ahojte, mozem sa k Vam pridat? 🙂

mirmillka
16. máj 2010

Ahojte,
dávam do pozornosti:
http://www.rsvadicov.sk/kalendar2.php
Deň deti (30.5.2010)

Deti do 15 rokov ZADARMO Dospelý 5€

Termín konania akcie: 30.5. 2010 v nedeľu Začiatok akcie 10:00hod

Doprava: zabezpečená kyvadlová doprava z hlavne autobusovej zástavky Kysucké Nové Mesto priamo do RS VADIČOV. Doprava autom až do areálu nie je kôli dočasnému obmedzeniu premávky možná.

Čo Vás čaká: Rytmus, Tina, Delegation, Kmeťoband a mnoho ďalších...

SUPER ZÁBAVA: atraktívne súťaže a darčeky pre deti, let balónom, jazda na koňoch, jazdy na elektrických autíčkach, jazda na býkovi, šermiarske vystúpenia, strelnica s dobovými zbraňami a strely naozajstným delom, ohňostroj, nezabudnuteľná atmosféra stredoveku.... Prekvapenie MC Donalds

www.rsvadicov.sk

saskarisko
17. máj 2010

Ahojte,
moja hviezda mala dnes oslavuje svoj 1. rocik 😵 😵 . neuveritelne, ako rychlo to ubehlo, ale hodnotim, ze som rada, ze mame 1. rok za nami 😀

Lea - vitaj 😉
Mirmilka - dakujeme za info 😉

petka035
17. máj 2010

Ahojte. saskarisko Saške všetko naj 😵 už je to velká slečna 😉

ellab
17. máj 2010

saskarisko - gratulujeme 🙂 🙂 dúfam, že už ste OK 😉

abetka
17. máj 2010

Malej, rozkosnej Saske len to najlepsie k 1 narodeninam, nech robi rodicom len samu radost 😵 😉

lenkamt
17. máj 2010

Sašenke všetko najlepšie, vycmágame dodatočne 🙂

saskarisko
17. máj 2010

Dakujem 😵

cencula
17. máj 2010

aj ja sa pridávam ku gratulantom, vela radosti a ked je prvý rok za vami už sa to bude čoraz viac podobať rodičovskej dovolenke 😉

lea132
17. máj 2010

saskarisko dakujem a malej vsetko najlepsie 🙂

saskarisko
17. máj 2010

dakujem vsetkym este raz 😵

bocmanka
17. máj 2010

🙂 saške všetko naaaaaaaaaj

zuzu13
18. máj 2010

ahojte
Sašenke aj od nás všetko naj... trošku neskor...ale predsa... 😉

lenciatko
18. máj 2010

Saskarisko - malej prajeme vsetko najlepsie a nech ti robo samu radost. 😉

lenciatko
18. máj 2010

Izaj, boli sme v tom muzeu, tak prikladam dobovu fotku Vikiny. 😀

matja
18. máj 2010

ahojte, kedysi som sa Vás pýtala na detského zubného lekára, lenkamt mi dala radu, aby som sa opýtala v zdravotnej poisťovni. Odpoveď je taká, že detského zubného lekára Martin nemá a dokonca VšZP nevedela ani toľko, že s preventívnymi prehliadkami treba začať už od 1 roka veku dieťaťa. Napísali mi, že "v našich podmienkach to spravidla býva v predškolskom veku 4-5 rok života"... 😖

bocmanka
18. máj 2010

🙂 lenciatko tak sme sa v múzeu stretli..
😀 😀 😀
kreslili ste presne oproti nám, a vlastne malá strihala..
akurát že ja som bola iba s jedným kusom dieťaťa, a mala som maskovanie, šiltovku, som potrebovala vypnúť..
tvoj manžel je čech?

lenciatko
18. máj 2010

Boc - ano, ano, on je Cech. NO do kelu, skoda, ze som ta nespoznala.... 😖 Ale ja som este take tela z tych vasich fotiek, proste kym si priradim fotku, na ktorej vas, holky, nevidim moc ostro ku konkretnej osobe.... Nabuduce sa ku mne hlas, Boc. 😀 Chcelo by to vazne dake stretko, nech vas vsetky spoznam. 😉

Matja - ani ja este odkedy sme prisli do MT nemama ni pre seba, ani pre Vikinu zubarku. Ale skusim asi Okuliarovcov. Co teda ja viem, tak kazdy zubar by si mal zaregistrovat aj dieta bez problemov. 😉

ladywitch26
19. máj 2010

caute baby, akurat som dva tyzdne v martine na dovolenke, ak mate niektora zaujem, mam na predaj vela detskych veci od velkosti na novorodenca, az do 5 rokov, kvalitne materialy zo zahranicia, uplne nove a za bezkonkurencne ceny, aj o polovicu menej, ako vo vacsine martinskych obchodov. podrobnosti do ip

zuzu13
19. máj 2010

Nina, všetko naj...Sárinke k 2 rokom...
😀 😀 😀

cencula
20. máj 2010

ahojte baby , gratulujem aj aj Sárinke k 2 rôčkom, ale chcem sa vás opýtať, či nepoznáte v martine dobrého detského alergologa, my sme chodili k doktorke Rosslerovej, ale tá že je po nejakej operácii, a pravdepodobne už nenastúpi, dakujem za odpovede

julyb
20. máj 2010

Ahojte,
my sme už späť doma z Tatier, bolo super...
Katka, malej Saške dodatočne všetko naj k narodeninám 😵
Lenčiatko, zajtra anglina, nezabudni 😀

ladywitch26
20. máj 2010

tak som dala dokopy cennik,
pancusky velkost az do 8rokov, cena 2e za kus
body velkost az do 18mesiacov, 1,50za kus, dve a viac kusov zlava
rolaky od 6m do 2 rokov 3e
overaly od 6m do 12m od 3e
nohavice od 9m do 6r. od 3 do 5e za kus
tricka velkost do 6rokov obycajne od 2e, znackove (next, dovoz z usa) od 3e
prechodne bundy od 9m do 4rokov, aj zn. nike
doveziem aj domov na vyskusanie, cely okr.martin. do piatku buduceho tyzdna, potom sa vraciame nazad

saskarisko
20. máj 2010

Ahojte,
baby dakujem 😉
A Sarke gratulujeme aj my, vsak Ninus si uz odkaz precitala 😉

Cencula - ja idem skusit MUDr. Vysehradsku, + su este nejaky dvaja lekari v nemocke. Zostali sme vysiet rovnako ako vy. Najviac ma stve, ze sme na vysetrenie cakali 5 mesiacov, ale v den vysetrenia dostala Saska rotavirus, a nevedela som ako je s Riskom, tak som to odvolala. Sestricka mi slubila, ze vysetria aspon Riska urychlene, ale ked som ho isla objednat osobne, tak novy termin je na jul, august. dakujem neprosim, takyto pristup. ja chapem, ze maju toho vela, ale on mal mat urobene vysetrenia uz vo FEBRUARI, detto mala na kontrolu 😠

bibinka
20. máj 2010

čaute,

saskarisko- Sašenke dodatočne gratulka k prvému rôčiku a prajeme všetučko naj naj naj 😉

nicolmt- Sarinke taktiež gratulka k dvom rôčikom a taktiež prajeme všetučko naj naj naj 😉

saskarisko- aj my chodíme k dr.Vyšehradskej a sme spokojní,chodili sme k dr,makovickej a tam to bolo odveci 😔

u nás nič nového zásadného niet, fungujeme na stereotype, ktorý nám relatívne vyhovuje.....týždeň mi tak strašne rýchlo uletí, že si to ani nestíham uvedomiť, jedine víkendy máme také pohodovejšie čo sa týka času. ale to asi všetky z vás 😅
cvičiť som v stredu nebola, som akási "precvičená" či čo 😀 😀 😅. to asi z roboty, teraz máme nával a ja ako "nová" "musím pri všetkom byť" 😝...............ale má to aj svoje výhody a pozitíva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre