Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
21. máj 2010

😎 no ja neviem mna ste ešte navideli 😎

matica2
21. máj 2010

😀 😀 😀 keby som aspon písat vedela xixi

katka0210
22. máj 2010

Baby píšem vám aj sem, moja mamina sa s tou babou stretla, kúpila darček mojej chorej dcérke a mamina úplne popiera že by to mohla byť ona, javila sa ako milé ochotné dievča, nikdy by to do nej nepovedala.
Odkiaľ ste vlastne zobrali jej meno, je to naozaj ona? Máte istotu?
Niekoľko mailov sme si vtedy vymenili a bola milá veľmi a jej maminu poznám z mimibazaru, má malé dieťatko teraz... písala mi komentáre k fotkám, vždy milo a súcitne...

ladywitch26
22. máj 2010

katka, baby pisali, ze vsetky nicky su z rovnakej ip adresy a ta ich doviedla az na FB k tej simone. no a na FB musis uviest svoj skutocny mailovy kontakt, inak si tam nick nezalozis.

lea132
23. máj 2010

Ahojte,Katka je to Simona,chodila k nam do temy pod viacerymi nickmi..priznala sa..A jej mama nema male dieta,ona si vymyslela aj nick akoze jej maminy

bocmanka
23. máj 2010

@lea132
lea tak toto je pecka!!

inak iná fantázia na takú mladú žabu, doslova šteňa...
to fakt prišla k vám do témy a priznala sa?
akože toto nie je trestneé??
mať cudzie deti v albume a ešte ich aj vydávať za mŕtve???

lenciatko
24. máj 2010

Ale to je iny humus - si vezmite, ze napriklad zistite, ze ta baba ma v albume prave vase dieta a este ho vydava za mrtve. brrrrr, az ma striaslo....

No nic, idem ja na anglinu a Vikinou, tak sa idem pomaly zacat skulturnovat. 😀

katka0210
24. máj 2010

Tak to potom pôsobila aj na mimibazári po viacerými nickmi 😖 Tam nám písala jej mamina akože 😖

lea132
24. máj 2010

@bocmanka vyzera to tak, ze ona je chora na hlavu ( podla mna ), normalny clovek toto nemoze robit, nech sa nudi ako chce 🙄 Nepriznala sa priamo v teme, baby ju donutili cez FB, su lepsie ako spionky 😅 😀 Podla mna to je trestne, len to by trestne oznamenie museli podat osoby, ktore si nasli fotku v jej albume...

@katka0210 aj k nam do temy pisala aj ako jej mamina 😠 Raz mi dokonca pisala, ze ako to, ze som sa neozvala, ked som bola v Ziline, ze sme sa mohli stretnut, to bolo pod menom anarida 😝

lea132
24. máj 2010

@lenciatko tak pomimo, kam chodis na anglinu? Ja som chcela ist na tu Callanovu metodu, len neviem ake to je 😕 🙂

matja
24. máj 2010

ahoj lea, ja som chodila na callanovu metódu, týždeň ti dajú zadarmo, zaplatíš, iba ak sa ti bude páčiť. Čo som sa rozprávala so všetkými účastníkmi kurzu, tak sa im tam páčilo, chodili už niekoľko kurzov. Ale mne stačil jeden, ja som skôr taký typický školácky typ človeka, nebavilo ma to tam, viac mi vyhovujú klasické metódy. Možno to bolo aj tým, že som tam chodila práve v čase tehu a to som bola ako spiaca princezná, stále by som iba spala a inak to nebolo ani počas hodiny, pri písaní diktátu som občas privrela oči a len mi hlava klesala od únavy. 😅 Nehovoriac o tom, že náš level bol od 19. do 21. hod., to ja by som sa v tom čase, keď som bola tehu, najradšej videla už na druhom boku 😀

katka0210
24. máj 2010

My sme sa prisťahovali na podháj v MT nemám tu moc kamošky, nieste niektorá z podhája? 😅

matja
24. máj 2010

baby, spomínali ste tu Oreu. Čo je tam také výnimočné? A čo je lepšie pre deti Orea alebo ranč v Sučanoch?

matja
24. máj 2010

@katka0210 - príď na Sever, môj drobec rád obháňa staršie dievčatká 😀 hociktorú by bol schopný vymeniť aj za vlastnú mamu 😀 Včera by mu vôbec nevadilo, keby som odišla domov, stačilo, že mal okolo seba staršie dievčatká, ktoré naháňal po parku, mamu nepotreboval 😅

katka0210
24. máj 2010

Nemáme tu kde ísť ani na detské ihrisko, žiadne tu nieje ☹ iba ďalekooo
Je tu len také námestíčko, ale keď vidím tých starých chlapov ako nasávajú čučo, radšej tam s malou nejdem... Na sever to mám ďaleko, neviem, či by som trafila 😀

matja
24. máj 2010

my chodíme na detské ihrisko aj do Hviezdoslavovho parku

katka0210
24. máj 2010

to je kde? za moskvou?

katka0210
24. máj 2010

Keď sme boli naposledy v nemocnici s malou v BA tak sme sa zastavili v Stupave na biofarme, mali ste vidieť ten kolos šmýkačiek, malá sa tri hodiny v kuse len šmýkala... Takú šťastnú som ju dávno nevidela...

matja
24. máj 2010

áno tam. Idem pozrieť tú stupavu, chystáme sa tým smerom, vieš dať na to nejaký link? Alebo si to vygooglim.

matja
24. máj 2010

baby a ranč na bystričke poznáte? Je tam niečo zaujímavé pre deti? Stránka im nefunguje...

matja
24. máj 2010

ináč viem dať dobrý tip na príjemné posedenie, kde sa môžu prehrať aj detičky, zatiaľ je to ale iba vo vnútri, vonku sa ešte nedalo sedieť, je to nová čajovňa v pasáži, kde sídli My - Turčianske noviny. Je tam detský kútik s malou šmýkačkou, s tabuľou na kreslenie, s domčekom, loptičkami, stavebnicou a inými hračkami. Určite je to tam lepšie ako tá detská cukráreň pri knižnici, kde vedú schody, čiže je problém ísť s kočíkom a kde nie je ani koberec, aby sa deti mohli pováľať po zemi.

ellab
24. máj 2010

Ahoojte 😉
matja - ranč v sučanoch nepoznám, ale OREA je super, je tam kopec preliezok, trampolína, veľké pieskovisko,...
katka0210 - tá stupava vyzerá super 😉

ladywitch26
24. máj 2010

@katka0210 my sme mali tu simonu alias anaridu dokonca ako zakladatelku temy, aj tabulku nam robila, cize ma vsetky nase udaje. dokonca jedna jej dala aj presnu adresu, kde byva, ze aby ju prisla pozriet, lebo byva tiez v ziline. a teraz si zober, ze takato chora osoba ma vsetky nase udaje 😖 vacsina bab si hned znepristupnila albumy, vymazala fotky a kym niekoho pustime do neverejnej temy, tak ho teda riadne prelustrujeme. aj sa niektore baby urazili, no ale co uz

katka0210
24. máj 2010

matja, dobre vedieť 🙂

katka0210
24. máj 2010

tabuľku čoho vám robila? tomu trochu nerozumiem...
Ja som tu taká staronová, ale uisťujem vás, že som kompletná 😀

ladywitch26
24. máj 2010

@katka0210 tabulku v septembrovkach, kde davas udaje, kolko mas rokov, kedy mas termin, ci mas dalsie deti, bydlisko atd. niektore baby jej aj foto brusiek poslali.

katka0210
24. máj 2010

len dúfať, že tie údaje niekomu inému neposunie a nezneužije ich, bohvie na čo tie údaje chcela a čo s nimi zamýšľa... 😒

ladywitch26
24. máj 2010

@katka0210 vsak to, a nikdy nevies, co ju moze napadnut. uz ma urcite vytvorenych kopu dalsich nickov, a pridava foto

katka0210
24. máj 2010

Ďalšie foto zo stupavy, tá tretia je zoo ba, malá bola šťastná keď videla žirafy a zebry... 😀

katka0210
24. máj 2010

@ladywitch26 robí sa to v takých prípadoch predsa tak, že admin zablokuje IP adresu, že sa z nej sem už neprihlási... Akože admin toto neurobil???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre