Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matja
27. máj 2010

my sa tiež chystáme asi na vláčik. A možno ZA. Alebo si pôjdeme okuknúť tú Oreu...

cencula
27. máj 2010

ahojte v nedelu je akcia v skanzete - detská nedela, no ale my s deťmi asi nepôjdeme,lebo mám herpes voboch očiach, chodím so slnečnými okuliarmi ako prihriata no čo už -ale ak by sa mi polepšilo, tak by som aj šla. ved kôli očiam minevyšlo ani stretko s ladywitch to ma mrzí, ale fakt nevidím som ako bez ruky. inak baby kde je lepšie ihrisko na starej tehelni v sučanoch - martinček , alebo v orei?

bibinka
27. máj 2010

ahojte,

človek sem pár dní nepáchne a koľko nových tvárí sa sem nachomietne 😅 ale to je dobre.No treba len to stretnutie aby sme sa spoznali.a dajte taký termín,aby aj pracujúce matky mohli prísť 😉

lenkamt- téda, že Afgoš, ja by som bola na prášky. držím palce.

ad vláčiky- my sa chystáme každý rok, len vždy to ostane v rovine plánovania, lebo ako vraví lenkamt, nemáme radi masové akcie.pôjdeme asi len pokukať vláčiky do Výhrevne 🙂

lenkamt
27. máj 2010

Bibinka písali sme ti na fb, ale aj tu všetko naj.....

4. júna sa ide oslavovať, zapíjať a spomínať na Elu, ktorá sa už odplavila na jadran 😀

petka035
27. máj 2010

ahojte.lea no vyskúšať môžeš 😀 u nás sa posl.dni vymýšľa s jedlom 😠 aj s mliekom,si dala asi nejakú očistnú kúru pred letom 😅

mirmillka
27. máj 2010

Dátum konania 05.06.2010
Miesto konania Turčianska Kľačany

Sprievodný program:
3. ročník poznávacieho výstupu na Kľačiansku Maguru so ZŠ Turčianske Kľačany, rodičia, starí rodičia, deti a ostatní …
Vystúpenie detského folklórneho súboru
Deň na Gazdovskom dvore
Program pre deti pri príležitosti MDD, hry, súťaže, jazda na koňoch …
Gazdovská kuchyňa
po celý deň špeciality gazdovského dvora

mirmillka
27. máj 2010

Deň, ktorý patrí deťom

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja pripravuje k Medzinárodnému dňu detí v spolupráci s jazykovou školou pre deti Helen Doron a Turčianskou knižnicou zaujímavé súťaže, hry, hlavolamy, jazykolamy, maľovanie, hravú školu angličtiny. Podujatia budú pripravené dňa 1. júna 2010 od 10.00 do 12.00 hod. a od 15.00 do 18.00 hod. pred budovou Turčianskej knižnice na Divadelnom námestí v Martine. V prípade nepriaznivého počasia sa budú súťaže a hry konať v priestoroch knižnice

http://www.infoturiec.sk/nw-script.php?w=imagev...

KAMARÁT – centrum voľného času, Martin

Vás pozýva pri príležitosti MDD

1. 6. 2010

od 9,00 – 11,00 hod. PESTRÉ VŠELIČO

detské dopravné ihrisko Martin – Sever

vystúpenie roztlieskávačiek z CVČ KAMARÁT

poslušnosť psov a zadržanie páchateľa

ukážky práce Hasičského a záchranného zboru

prehliadka vojenskej techniky

ukážka práce Mestskej polície a jej výstroj a výzbroj

ďalšie prekvapenia

2. 6. 2010 o 13,30 PREDNES JE MôJ KONÍČEK

v jazyku anglickom – priestory CVČ

3. 6. 2010 o 14,00 ŠACHOVÝ TURNAJ DRUŽSTIEV – o Putovný pohár primátora mesta Martin – 5. kolo - vyhodnotenie + simultánka – priestory CVČ

4. 6. 2010 o 14,00 TANCUJEM, ABY SOM ŽIL

Tanečná súťaž pre deti od 7 – 15 rokov – sála CVČ

5. 6. 2010 o 9,00 PAPIEROVÉ MODELÁRSTVO – súťaž a výstava papierových modelov – sála CVČ

lea132
27. máj 2010

@petka035 ide leto, musi si dat dokopy postavu 😀

adiku
27. máj 2010

@lenkamt a kde sa ide zapijat??? mozem aj ja??

lenciatko
27. máj 2010

No teda, akcii je aj dost. 😀

lenkamt
28. máj 2010

ahojte.

Adiku - ešte nevieme, ani kde , ani kto, ale určite to tu zavesím a môže prísť každý, dobrých ľudí sa všade veľa zmestí 😀

dnes to vyzerá na pekný deň, akurát keď cestujeme 😅 dúfam že zajtra nebude pršať 😝

lenkamt
28. máj 2010

Mirmillka - ty kde teraz robíš? prídem k očnej a teba nikde 😅

saskarisko
28. máj 2010

Ahojte,
Mirmilka - super tipy, za seba dakujem 😉

Leni - stastnu cestu 😉
Koho stretneme za hodinu vo Vrutkach na vlakoch ? 😕 😅

ladywitch26
28. máj 2010

huraaaa, slnko 😀 no nastastie, uz by ma to pocasie vazne stvalo. dnes ideme do terchovej na stretnutie majovky 2009, tak drzte palce, nech to pocko vydrzi, inak nevieme, ako tych nasich diablikov udrzime vsetkych v interieri. 😀

zuzu13
28. máj 2010

ufff...no teda...normálne sa to tu sype...príspevkov ako v čase založenia temy...vidno, že nastupila nova generácia mamičiek na MD...a tie "staré" 😅 , pracujúce už nestíhajú....aj ked...čest výnimkám...xixixi
len tak dalej... 😀

lucxy
28. máj 2010

čaute len vas z rychlika pozdravujem, že aj zijem tak pekný vikend 😵

bibinka
28. máj 2010

zuzu- 😀 😀 😀 😀 😀

lea132
28. máj 2010

Ahojte, neviete nahodou aky program je zajtra v Zaturci v zakladnej skole? Viem, ze nieco ku dnu deti, ale vobec netusim co 😅

doseti
28. máj 2010

lea132 v záturčí to nieje ku dňu detí ale to je k 15.výročiu založenia školy...to majú deti súťaže a rodičia + starí rodičia...sme mali nahlásiť počet ľudí kto príde...a ešte nejakí poslanci alebo kto tam majú prísť...

lea132
28. máj 2010

@doseti Jaaaj tak,mm tam musi ist z roboty,tak som chcela ist s nim,no takto sa tam asi nedostanem☹

doseti
28. máj 2010

lea prečo tam tm musí ísť?...nerozumiem...
však tam môže prísť každý...ten počet sme museli povedať kvôli gulášu...

lea132
28. máj 2010

Dosi on hra hokej,nejaku autogramiadu tam maju ci co to.. Aha,ja som myslela,ze je to limitovane,ja sa zaobidem aj bez gulasu😀

doseti
28. máj 2010

lea132 ...mne sa tam vôbec nechce ísť...ja nemám rada takéto hromadné akcie...ale kvôli synovi musím...ten sa teší...len neviem či nebude pršať...a guláš asi tiež nebudem môcť jesť ked budem musieť behať za malým...

no dobrú noc...

lenciatko
29. máj 2010

Tak dievcata, kam teda dnes s detmi idete? Ja premyslam, ze doobeda skcime po prvy raz v zivote do tej vami tolko ospevovanej Orei. ¨
A poobede by sme sa mozno sli podivat na tie vlaciky. 🙂

matja
29. máj 2010

lenciatko, my pôjdeme do Orei asi poobede. Alebo do toho ranču v Sučanoch 😉

lenciatko
29. máj 2010

aky je to ranc?Som zas mimo. 😅

lenciatko
29. máj 2010

jaaaaaj, to tu staru tehelnu myslis.....ok. 😀

katka0210
29. máj 2010

Baby kde je tá orea? My by sme tiež niekam dnes zbehli...
Včera sme boli za Moskvou prvýkrát, malej sa to tam veľmi páčilo, ale preľudnenééé...

matica2
29. máj 2010

ahojte no my máme obaja pracovnú sobotu taaak nikam nejdeme ale zajtra ak by bolo oki počasie niekam vyrazíme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre