Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
13. jún 2010

Ahojte,,,ja som bola smalou v cirkuse min. rok,,,ked boli v zaturčí,,,,bolo dobre ale už potom bolo malej dlho
katka 0210 daj vediet ako bolo v gaderi,,,,tento rok sme este neboli,,,,
baby to čo bolo o 11tej za burku či ako to nazvať?ja som sa normalne bála,,,,,tu pri pekarni aj strom padol na auto
včera som umyla okna rano a čo je nanich teraz no otras 😠

katka0210
13. jún 2010

No tá búrka to bola šupa, všetko lietalo.
V Gaderi bolo fajn, chladnejšie o trošku, veľmi príjemne. Je tam aj pre deti klasická šmýkačka s rebríkom, hojdačky a úžasný potôčik, kde sa dajú nožičky osviežiť. Ale voda studená, ale ľudia sa bez problémov kúpali. Potôčik taký čistučký, že ani z vodovodu taká čistá netečie.

lucxy
13. jún 2010

no my sme tam vzdy isli sa prejst,,,,daku hodku sme isli a potom naspat 🙂 potok musi byt ladovy,,,uuuu

julyb
13. jún 2010

Ahojte,
Lucxy ahoj....nám v noci odfúklo altánok a šmýkačku sme skoro ťahali z potoka 😒

saskarisko
13. jún 2010

Ahojte,
Lucxy - nam prevalilo konstrukciu domceka so smykackou na plot (susedove auto je nastastie v poriadku), a to je teda riadna konstrukcia (takze teraz pojde uz urcite na betonovanie do zeme). skoro odufklo bazen (lebo sa prave vcera vypustil, a bol prichystany na cistenie, a na napustanie), takze momentalne su v nom nahadzane veci.

Ellab, Nicolmt - neviete, kde kupovala Lenka tie kolobezky pre baby ?
😕

saskarisko
13. jún 2010

a este sa mam opytat, ci vam funguje telka ?

bocmanka
13. jún 2010

čaute ja po dlheeeeeej dobe...
my sme mali včera free poobedie, normálne po tisíííííííííííc rokoch
😀 😀
svokra zobrala chlapcov na chatu, manžel ich tam o tretej zaviezol, ešte sú tam
rominu mi zobrali naši a my sme boli v žiline na skvelom filme "ženy v pokušení"
kočky odporúúúúúúúúčam 🙂 🙂 🙂
akože eliška balzerová je vo filme čistá špica 😎 😎 😎
včera večer keď skončil film a my sme vyšli zo cinemaxu, kokos, iná bomba, lialoooo celú cestu, hromy, blesky, popadané stromy, konáre, lebo film začínal o 21h a my sme vyšli po jedenástej
aká zmena počasia v priebehu dvoch hodín....
peknú nedeľu
ninka, kde sú foto z dovolenky?
teraz dovolenkuje lenka a katka-sykorka, že?
zuzu kam si šla cez tt autom, keď sme si mávali???
kto sa chystá kočky?
www.dotykyaspojenia.sk
ja už mám rezervované čosi, musím ísť tento tt povyplácať lístky do divadla....

zuzu13
13. jún 2010

ahojte
v gaderi sme boli pred 2 týž. super...tiež sme sa trošku schladili...
apropo burka...mm mal nočnu išiel cez Vrutky busom a za ním padol ten strom...no a na severe si tiež on line vychutnal padajuci polystyren a strechu...ja som nespala...furt som mu volala... ☹ nevraviac o bleskovom zvešiavani prádla a schovávaní kc´vetov...
boc. boli sme v kauflande...šla som z roboty pre malu k našim a šup na nakupy...v kauflande sme išli za tebou...ale riešila si chlapcov a moja malá sa furt niečo vypytovala...tak som to neriešila 😀 no a boli sme si na zahradke obrat jahodky... 😀
včera sme mali oslavu 65-tky....dnes oslava 90-tky... práve som dožehlila a normálne idem spat... 😝

saskarisko
13. jún 2010

@zuzu13 - ja som na kvety z vysoka kaslala, aj ked som ich piplala celu zimu, a jar
btw orea versuz tehelna - pre mna osobne vyhrava orea

lenciatko
13. jún 2010

Nuz, my sme vcera boli v aquparku v Tepliciach. Ale cez vkend je to fakt blbe tam vobec chodit....
A dnes sme boli v Bojniciach v ZOO, takze VIkina si tento vikend pekne uzila. 😉

Saskarisko - aj u mna je Oreaq jednozacne lepsia. Vikina ma viac zabavy. 😉

ellab
14. jún 2010

Ahojte, to čo je za počasie 😝 😝
saskarisko - kolobežky neviem, ale nina asi hej 😉
Artur hrozne kašle, tak momentálne pracuje so mnou ☹ celú zimu nebol chorý a teraz v lete 😒

zuzu13
14. jún 2010

ahojte
ellab aj Lucia strašne kašle...zajtra musí ist k dr..hrozne...tie choroby nás nenechajú na pokoji... 😒
pekný den vám prajem

🙂 🙂 🙂

sorciera24
14. jún 2010

ahojte, my sme boli v sobotu v aquaparku v DK - vyborne, odporucam... 😉

matka26
14. jún 2010

ahojte,
riadne tu písmenkujete, aspon som mala v práci čo čítať 😀
Zuzu mi tiež pokašliavame, tak dúfam, že malá neochorie, min. mesiac som bola na OČR a urobilo mi to rozdiel 100 eury na výplate, skoro ma drblo, ked som to videla.... ☹ takže teraz len dúfať, že ju to tak skoro nechytí ☹
my sme tiež chceli ísť do cirkusu, ale ked som si predstavila aké bude vyhratie to šapito, tak som to vzdala a nešli sme

bocmanka
14. jún 2010

sorc aj ja som počula že aquapark v d.kubíne je fajn...
možno zbehneme, len nie je kedy 😲 😲
ja hľadám teraz čosi pri mori,
chorvátsko taliansko...kto sa má v tom vyznať??

sorciera24
14. jún 2010

Chorvatsko je krasne, cista voda, ale ak by som sla s detmi, tak isto do Talianska, piesocnate plaze, vhodnejsie pre seti a mne sa tam aj tak viac paci ako v HR🙂

zuzu13
14. jún 2010

matka, no uvidíme...ja som mala tiež super vyplatu...15 dní PN urobilo svoje... 😖 no a neviem si predstavit, že by som mala ostat na Očr...tak to už sa možem ist rovno postavit na úrad práce... ☹
v školke kašle viac detí...nielen naše dve...ale aj tak ... radšej pojdem k dr...nech povie čo a ako... 🙂

ukana
14. jún 2010

@bocmanka aj ja som pocula chvaly na aquapark v DK, cez leto zbehneme....v sobotu vecer sme aj my boli v Cinemaxe v ZA, ale na Sex v meste2 🙂 🙂 🙂 , cize vo vedlajsej sale....chvalila som sedacky, pohodlne, bola som tam prvy krat 🙂

@zuzu13 , liecte sa, nech ste v lete fit 😉 Ten strom vo Vrutkach sme v noci obchadzali, bol rovno krizom cez cestu vyvaleny 😕 😕 😖 😲

bocmanka
14. jún 2010

http://www.tsf.estranky.sk/stranka/program

máme tu úžasnú akciu celý týždeň,
v sobotu by sme večer mohli dať stretko v skanzene, čo poviete????prvýkrát dali turčianske slávnosti folkóru do skanzenu, hádam po 20r, bývali stále v blatnici...

20:15
„Medzinárodná tanečná škola pre všetkých“
Miesto: Hlavné javisko /Skanzen

bocmanka
14. jún 2010

@ukana
a jak to že sme sa nestretli?????

ja by som mužíka na sex v meste nenahovorila,
nemá rád ten seriál,
ale tento český bol super..
teraz mám zálusk na ďalšiu českú pecku od režisérky alice nellis, volá sa to mamas a papas...
super vecička....

lenciatko
14. jún 2010

My sme do toho KUbina chodievali v zime, ked sa nedalo byvat vonku. A je to tam pekne. Tiez chvalim.

Ja by som tu stretavku brala, akurta v sobotu mam uz naplanovany zraz zo skoly....

ukana
14. jún 2010

@bocmanka , ten náš film začínal už o 20hod 😉 😉 a boli tam asi traja muži a 30 žien 😀

matka26
15. jún 2010

ahojte,
sex v meste som bola aj ja v ZA a môžem vrelo odporúčať, pozrela by som si ho hocikedy znova 😎
a na tie ženy v pokušení sa chystám, ukážky sú super 😉

zuzu13
15. jún 2010

uff...tak ja som bola naposledy v kine...no veru ani nepamatam... 😅

matka26
15. jún 2010

zuzu tak to treba napraviť 😉

saskarisko
15. jún 2010

ahojte,
ja naposledy avatar v januari (kino bolo po troch rokoch) 😅

zuzu13 - dufam, ze si uz ok. a to sa ti podarilo niekde na odstavnom pase zastavit ?

zuzu13
15. jún 2010

matka26 no veru...napravit...🙂
saskarisko...podarilo...neviem ako...kedže som mala vypadky...ale vletela som na parkovisko...a volala záchranku.,.. ☹

cencula
15. jún 2010

zuzu13 preboha čo sa stalo? si v poriadku?

ukana
15. jún 2010

@zuzu13 😲 😲 😲 čo to??? 😨 😨 😨 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre