Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

cencula
29. aug 2010

ladywitch26 srdečne gratulujem, gratulujem všetkým, inak ako ladywitch26 s tou spoluprácou??

majkomajka
30. aug 2010

Ahojte baby. kukam, ze prispievate o stosest 🙂 Sice tu takmer vobec nechodim, lebo mate starsie deticky a uplne ine problemy (skolky, skoly 😉 ), ale mozno by ste mi vedeli poradit. nepoznate nahodou niekoho spolahliveho na strazenie 15 mesacneho dietatka (alebo aj nejake zariadenie)? pred rokom som potrebovala len na hodku tyzdenne a dostala som zopar ponuk (dakujem krasne), len som si nakoniec nasla holku od nas z bloku co mi usetrilo kopu casu, lebo som ho nemusela nikam nosit, ale teraz potrebujem niekedy aj na cely den (uz od 05.30). Ani ja ani manzel nie sme odtialto takze starke su dalekooo takze maly je tym padom este viac naviazany☹ Sme dost zufali, Prve strazenia potrebujeme uz 3x buduci tyzden. vopred dakujem.

abetka
30. aug 2010

ladywitch- gratulujem
Terqa- tehotenstvo 😵 gratulka 😵
Sa nam to tu rozrasta, len ci to neni nejaky rychly a nakazlivy virus 😀 Pozzzoooorrrr!!!

lenciatko
30. aug 2010

Wow, taky rychy porod, gratulujeme!!!

Veru na strazenie nikoho nepoznaM: mozno tak podat inzerat alebo neexistuju tu nejake agentury??? Vidis, takyto problem som nikdy neriesila, nakolko mam rodicov v Martine.

Dievcata, tak tento tyzden mi ide dieta prvy raz do skolky, az mam z toho strach. Ona je fakt mamickarka. 😒

gerci90
30. aug 2010

awojte kočky možem k vam aj ja som s Martina :* 😅

zuzu13
30. aug 2010

@lenciatko neboj...zvádne to lepšie ako ty 🙂

ikulka
30. aug 2010

ahoj kočice, teeeda el sa nám to tu rozrastá, len tak dalej 😉 🙂

@majkomajka ja viem o jednej kamarátke ona opatruje deti príde aj tam kde potrebuješ, ona mala niečo ako školku v UK, teraz je doma tak ak by si potrebovala kludne napíš, hodím ti jej číslo...oan má n aopatrovanie aj nejaké papiere aj tu zo slovenska aj z uk....
@lenciatko lenčiatko prajem uspešný štart so školkou, no my sme teiž mali problémy a dodnes školku neznáša....
lady ešte raz graatulko k malému drobcovi, nech sa pekne drží a robí vám radosť....
terqa je tehulka? super moooc gratulko veru sa tu riadne dlho neukázala ☹

matica2
1. sep 2010

ahojte 🙂 taaaaak zajtra škola volá, mamička s ockom sa idú zas učit xixi a adka to zmákne popri nás 😎

zuzu13
1. sep 2010

@matica2 ideš aj ty do školy? 🙂

matica2
1. sep 2010

prvý den idem určite a potom len tak na rodičká xixi ale určite sa v škole budú učit veci na ktorých som "akurát chýbala" no tak sa doučím 😀 😀 😀

zuzu13
1. sep 2010

bude to veru veselé...aj u nás...2 ks na strednej škole...a 1 ks v školke...a ja aby som na nich robila 🙂)))
na manželove rodičko pojdem so svokrovcami ... ako Hujerovi 😀 😀 😀 😀 😀

matica2
1. sep 2010

@zuzu13 no teeeeda budeš mat perný rok 😀

matica2
1. sep 2010

alebo si mohla aj ty íst do školy a živili by vás rodičia xixi

bocmanka
1. sep 2010

zajtrajším školákom a škôlkárom konečne slnečný deň..
rodičom a študujúcim a pracujúcim pevné nervy..
a všetci povinne pravou nohou do akejkoľvek inštitúcie 😀 😀 😀

bibinka
1. sep 2010

bocmanka- to je krásne prianie, veru treba vykročiť tou správnou nožkou 😉

aj môj Alexík ide zajtra prvý raz do škôlky, ani sa neteší, lebo asi týždeň mi opakuje, že on je ešte malý 😀 😀 😀 😀. Uvidíme ako to tam zvládne. Bude tam však so starším bráškom, ktorý mi sľúbil, že na neho dá pozor. No, Filipko je taký môj policajt 😀 😀 😀

zuzu- a čo sa dal muž na školu? 😕. no, budeš to musieť dáko uživiť 😎, držím palúchy

matica- ja odpadnem, aj ty ideš do prvej triedy? 😅 😀 😀 😀 😀 😀

saskarisko
1. sep 2010

Ahojte,
tak aj ja sa pripajam na zajtra s prianim vykrocenia tou spravnou nohou 😉
Tiez mame doma skolkara, a zajtra ide mat Risko svoju premieru, takze uvidime ako dopadneme 😉

nove baby vitajte, a aj vy ostatne piste, nech to tu troska ozije 😉

doseti
1. sep 2010

🙂 ahojte 🙂
tak ja idem zajtra tiež do školy...s prvákom a s piatakom...dúfam,že nebude už liať ako tieto dni,lebo Turiec sa už pomaly začína vylievať 😒 pozorujem to z okna 😉
tak pevné nervy s učením a úlohami 🙂 🙂 🙂

matica2
2. sep 2010

ahojte 😎
tak prvý den za nami, zo školky som musela utekat Saške prišlo lúto a škola v pohode aj úlohy už mám spravené 😀 😀 😀

abetka
2. sep 2010

no vidis matica ako si to zvladla 😀 .

matica2
2. sep 2010

😎 😀 😀 😀 .......ale ked príde na písanie.......prúser 😅

abetka
2. sep 2010

a toto bola co, matematika??? 😀 Aj pisanie zvladnes. A aj Andrejka. Ta ti bude pri tom pomahat 😀

matica2
2. sep 2010

😀 😀 😀

bibinka
2. sep 2010

hlásim, že Alexík zvládol svoj prvý deň výborne, ráno mi ani pusu nedal, lebo musel ísť rýchlo kresliť a tak som s dlhým nosom odišla zo škôlky 😀 😀 a keď som o pol tretej pre neho šla, tak sa pekne hral s ostatnými deťmi. zato večer pred spaním na neho prišiel akýsi žiaľ, tak vytrvalo plakal až zaspinkal. Asi mal riadne pretlakované nervičky, chúďatko moje malé. Dúfam, že zajtra bude aspoň tak dobre ako dnes

matica- no vidíš, že si to zvládla. Hm a z čoho mali domácu úlohu? 😕

terqa
autor
2. sep 2010

dakujem, za gratulacie... este sme len na zaciatku, ale zatial zvladam, len mi byva dost zle... a treba sa mi kolo deti krutit, ale v pohode...

matica2
3. sep 2010

ahojte
@bibinka no poobalovat knihy a popodpisovat všeeeetko, vypísat niake papiere a telesná do jedného vrecúška , výtvarná do dalšieho a tak. no hodinku som sa s tým bavila 😉

lenciatko
3. sep 2010

Takze bilancia vcerajsieho dna...
Ostala v skolke a bola v poho, na obed som ju vyzdvihla. Vraj len obcas mala take smutne chvile, ale preslo to. Dnes rano tiezz dobre, ale lucenie nepredlzujem. Len ahoj, pridem na obed. Buduci tyzden by som ju chcela nechat aj na spanok, ale to sa jej velmi nepozdava. Uvidime teda ako bude. 😀

lenciatko
3. sep 2010

Zuzu - na co sa dal Manzel?
No budete sa smait, ale ja tiez premyslam, ze sa vratim do skoly. Ak v MT otvoria zubne lekarstvo, tak sa hlasim a budem zase student. 😉 Otazka je, ci ho otvoria uz buduci rok, ako to mali v plane. Takze tolko k mojmu studovaniu. 😅

lenkamt
3. sep 2010

ahojte.

@lenciatko super, konečne budeme mať zubárku pre deti 😉 😀 a kde chodíte do škôlky?

my v norme, ráno Lenka poplakala aj včera aj dnes, potom už obe v pohode, zjedli všetko pekne samé, Lucka nespala len ležala, celkovo boli spokojné, nejaké viac crazy ako obyčajne 😅

no a všetkych chlapcov volajú jedným menom - chlapec s pipíkom 😀

saskarisko
3. sep 2010

Ahojte,
Risko isiel v pohode, bez placu, akurat nechcel na obed spat, tak len tisko lezal, a potom na chvilu zaspal. A dnes ani pusa, ani nic, vosiel do triedy, zakrical ahoj, a uz ho nebolo. Ani ked mu Janik doniesol hracku, iba si ju zobral, zamaval, a utekal sa hrat 😅

zuzu13
3. sep 2010

@lenciatko ide si robit maturitu 🙂 pre prípad, že by chcel postúpit v zamestnaní 🙂 a ak nie...tak bude vzor pre deti 😀 nech sa učia ked to majú zadara a nie potom ked je už neskoro 😅

@lenkamt pekné pomenovanie pre chlapcov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre