Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lamada181
12. dec 2012

@cairka vyssie mas odpoved , len mi nehodilo tvoj nick

cairka
12. dec 2012

@lamada181 , v nemocnici na sono ambulancii , na 14stke budove. vďaka za tip, skúsim .

lamada181
12. dec 2012

ani presne zober vymeni a zobere ta popros ju pekne ona je zlata a este aj s timi deckami to vie
pri prijomovej ambulancii je to teraz lebo prerabaju budovu
@cairka

janetinka
29. jan 2013

Ahojte. Chcela by som sa spytat, aku statnu skolku v MT na Severe by ste odporucali. Zvazujem druzstevnu alebo hurbanku. V Hurbanke by potom pokracovala aj na zakladke. Ako ste s nimi spokojne? Nebyvam tu dlho, tak netusim. A maju tam vela deti? Vezmu mi je aj ked tu nemame trvaly pobyt? Velmi dakujem za kazdu reakciu.

janetinka
29. jan 2013

A este jedna otazka, neviete ako je to s Martinskym rodinnym centrom? Bude otvorene? Este sme tam neboli. Viem, ze je teraz zatvorene:(

terqa
autor
29. jan 2013

@janetinka Ahoj, mne chodi najstarsia na Hurbanku do predskolskej triedy a my sme spokojni, co sa tyka uciteliek, tak my mame v pohode ucitelky a tato skolka ma aj super vybavenie v porovnani so skolkami vo vrutkach, tu v MT som neporovnavala... a tiez ide teraz pokracovat na hurbanke v ZS....
neviem ako je to s malymi detmi, kedze mi sme isli az do predskolskej a dalsie deti tiez pojdu az do predskolskej...

terqa
autor
29. jan 2013

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ v materskej škole Hurbanova sa uskutoční dňa 12. februára 2013 v čase od 16.15 hod do 18.00 hod.

janetinka
29. jan 2013

Dakujem @terqa super! pojdem na ten den otvorenych dveri 🙂))

sorciera24
29. jan 2013

@janetinka moj chodi na druzstevnu....som velmi spokojna.....s ucitelkami, s pristupom, s malo chorymi detmi (co sa na sukromnej porovnat nedalo), pani riaditelka je uzasna......no ja aj maly sme spoko 😉 pytaj sa, ak chces cosi vediet...

zvedavamt
30. jan 2013

@janetinka
MRC je momentalne zavrete,fungovat by mala len priprava pre buduce mamicky niekde na Ladovni.
Ak by sa nasli mamicky ,ktore by mali cas ,tak urcite nejake priestory vhodnejsie na MRC ako boli povodne sa najdu. Len maminy ,ktore centrum prevadzkovali uz maju po materskej,tak viem,ze hladali nejake "nove sily. Inak bolo tam fajne,aj kadejake kurzy robili. Chodila som tam s malou. Hadam sa to da zas dokopy.

elenka.k
8. feb 2013

@janetinka
@sorciera24
@zvedavamt
@terqa
@lamada181
@cairka baby nepoznáte náhodou Romana Vaňku? z Martina chceli by sme od neho kúpiť auto, požaduje zálohu ... my sme z Trebišova, tak či je solidný - ďakujem!

janetinka
9. feb 2013

@elenka.k My sme tu kratko v Martine, nepoznam ho:( Zalohu by som osobne nedavala, uz som sa takto raz sklamala.

sorciera24
9. feb 2013

@elenka.k nepoznam....vsak ho chodte obriet to auto najprv....a co kupujete?

elenka.k
9. feb 2013

@janetinka ďakujem, už som našla jednu maminu, kt. ho ako tak pozná 😉 takže tak a ozaj u nás sa práve rozsnežilo, takže žiadná cesta sa nekoná do Martina .....

elenka.k
9. feb 2013

@sorciera24 octavku by sme chceli tú 3 - novšiu.....

sorciera24
9. feb 2013

@elenka.k hmm...no, nepoznam ho....nejak sa musite dohodnut, rozhodnut...

terqa
autor
12. feb 2013

Ahojte, mam na vas jednu prosbu, vedeli by ste o nejakej sale vo Vrutkach, pripadne v MT, tak cca pre 25 ludi, kde by sme sa mohli oslavit krstiny aj s obedom? a za rozumnu cenu... pripadne s miestnostou, kde by sme si mohli jedlo naservirovat, neviem, ci ma chapete... budem vdacna za kazdy tip...

bibinka
15. feb 2013

Terqa- skús Astoriu(u Homolov) pri vrútockom kine...je to tam také apartné a dobre tam varia

abutkova
8. mar 2013

Ahojte,ja som sice z okolia Ziliny,ale nasla som tuto temu-ci by str mi nevedeli poradit dobreho neurologa v Martine,nie detskeho,ale pre mna,lebo v Ziline je to karastrofa,hlavne cakacie doby 3 tyzdne!!!Dakujem za kazdy tip a prispevok.

cencula
23. mar 2013

baby prosím vás neveite mi poradiť nejaký dobrý víkendový pobyt aj s deťmi? chceli by sme s chlapcami vek 5 a 10 ísť niekde na víkend /okolo apríla mája/ ,, bolo by fajn keby tam bolo detské ihrisko, pieskovisko,hojdačky, bazén - neobmedzene, aspoň pol penzia

ikulka
29. mar 2013

@cencula villa betula tam je super

lelask
15. apr 2013

@zvedavamt vies o nejakych priestoroch?

medi
19. apr 2013

Ahojte martincanky,
potrebujem nutne zohnat do pondelka babiku Barbie z rozpravky Diamantovy zamok, princeznu Lianu v ruzovych satach. Nemate nahodou niektora na predaj? Moc dakujem!

anaku
21. máj 2013

Dobry den. Viete mi niekto prosim povedat, ktore dni sa robia kontroly klbov na detskej ortopedii v UNM? Ako to tam chodi, pridem a cakam, neobjednava sa asi vsak? A ak ste niekto teraz niekedy boli, ako dlho ste cca cakali? Dakujem.

zuzu13
22. máj 2013
janetinka
5. sep 2013

Ahojte maminy z priekopy. Poradte mi ako sa byva na Cajkovskeho stvrti v Priekope v tych panelakoch s velkymi balkonmi.

dominika2227
24. sep 2013

ludia k pedanovej nechodte

kaculiatko88
9. nov 2013

Ahojte baby, chodím na VŠ do Martina a mám malú dcéru. Naša opatrovateľka odišla na mesiac do USA. Potrebujem za ňu nájsť náhradu v utorky od 7:15 do 9:15 a stredy od 11:45 do 15:00. Nemá niekto záujem.

xlea
11. nov 2013

@kaculiatko88 v takychto casoch ti ju urcite vedia postrazit aj v ROC Ľubka na priehradke a aj v cukrikove 🙂

kaculiatko88
11. nov 2013

@xlea ďakujem veľmi pekne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre