Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
22. mar 2009

halo tu som ja...ale len na skok...prave mi doprala pracka, tak idem povesat...Lucka uz spinka, synator vysiel z vane...idem chystat detom veci...jednemu do nemocnice a druhej k starkym...tento tyzden sme bezdetni ☹

tak pekny vecer...

matica2
22. mar 2009

zuzu a ak mozem sa spitat tak co idete v tej nemocke

anculka
22. mar 2009

Dobry vecer!
No konecne sa nam trosku pocasie polepsilo!!! 😎 ( a ja som cely den lezala, chora ako taka mrcina!! 😠 )

Zuzu, neviem co idete do nemocnice ale tfuj tfuj tfuj, nech je vsetko ok a ste rychlo domka! 😉

matica2
22. mar 2009

zuzu ja sa pridavam k anculke nech to dobre dopadne 😵

lenkamt
22. mar 2009

čafte.

🙂 15.5. to až?????????????? a čo dovtedy??????????? akože absťáky?????????? 😀 ale idem a poprosím Zuzu o info do IP,/hlavne teda či tam budú chlapi 😀 /
Zuzi - držíme palčoky, nak je všecko ako má byť

Matica - ten mesiac nie je náš, fotka je robená u švagrovcov 😅

no a sdetdné stretko buď v mc, alebo v tulipe😅 ja som za 🙂

pepies
22. mar 2009

boc...... tak to je super, ze este kojis, perfektne, aj ja chcem co najdlhsie, uvidim, ci to zvladnem a ci budem mat dost mlieka ............
nicol a preco chces odstavit? nechces vydrzat ? 😉

babeny vypinam pocitac, dobru nocku, maly nie a nie spat, ma novu postielku a nevie sa zmestit do koze, cely stastny, ze ma nieco nove ................ 😉 musim za nim......................... 😉

papa a dajte vediet ohladom nejakeho stretka, rada sa pridam ............

julyb
22. mar 2009

Ahojte,

my sme včera boli v Jasenskej no a dnes sme sa navštevovali ako trci-frci.... 😀 😀

Zuzu nech vám to dobre dopadne....

Peti, Nicol len pekne kojte UM je drahé, my sme boli na Nutrilone, teraz sme prešli na Hipp...

Bonne nuit... 😉

nicolmt
22. mar 2009

vsak ja vydrzim kojit...do roka 😎 uz stejne kojime iba rano a vecer, tak v aprili odstavujeme vecer a maj rano..a potom uz mozem trajdat kde sa mi zachce 😝 😀 zlááá mama 😎 no ide leto, rada by som aby mala od roka aj inde spavala napr ked si s muzom pojdeme vyrazit 😎 a hlavne uz jej to asi moc nestaci, vecer pohoda to je po kasi, ale rano uz je dost hladna skoro po kojeni 🙂
stretko s detmi hockedy..pre nas zatial lepsie MC lebo v tulipe ju este nemozem vypustit, ale v principe ide aj to 😎

lucxy
23. mar 2009

dobre ranko,,,uprsane,,,,julyb to si bola vtedy v jasenskej ked aj ja 🙂

zuzu13
23. mar 2009

Ahojte,som prave v buse.na ceste do prace.,aspon som vas precitala,v praci nestihnem.vsetkym dakujem za priania,papa

saskarisko
23. mar 2009

Ahojte,
aj my chceme ist potom na detske stretko, tak ak sa bude nieco konat, poslite mi prosim IP, lebo uz nestiham citat. dakujem

ad prenosne postielky - cca do 1000 Sk (nechce sa mi to preratavat na eura), maju aj v jysku. ak je v akcii, tak je aj za 750 sk, len je ciernej farby.

Zuzu - synatorovi drzime palce, a nech je z nemocky co najrychlejsie dom

pepies
23. mar 2009

ahojte,
Zuzu, drzime palce 😉

July, tak ste boli v tej Jasenskej? ako bolo? my sme boli cely vikend doma, zevraj este nemam chodit moc von, aby ma znovu neofuklo .........
Ale zajtra al. pozajtra chcem vybavit to Polsko !!!! 😉

Nicol, aj ja som "zla mama", ja sa uz tesim, ked nebudem kojit, stale si to neviem vychutnat, teraz mal maly take obdobie, ze ma stale hryzol a nic nechcel pit, akurat cez vikend sa to vratilo do normalu a zasa pije normalne a v noci zasa kazde 2 hodky 😉 Kazdopadne chcem vydrzat co najdlhsie, vsak uvidime .... 😀

Anculka, tak vitaj medzi marodmi ☹

Adiku, aj ja si chcem kupit v Polsku cestovnu postielku, je to super vec !!!!!! 😉

matica2
23. mar 2009

ahojkajte 🙂 otras to čo sa deje von 😠 to už počítam s tým že my adka zese donesie zo školky dáky vírusík ☹

bocmanka
23. mar 2009

😀 už ste to počuli....??????????,
v severných okresoch sneženie a ochladenie...
mňa picneeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

pepies
23. mar 2009

boc .... ma nestvi, ze snezenie, akurat ked potrebujeme ist do Polska, ma porazi ......................
dnes mi ide hlavu rozrtrhnut, debilne pocasie 😢

anculka
23. mar 2009

😠 😠 😠

pepies
23. mar 2009

😠 😠 😠 😠

julyb
23. mar 2009

Ahojky,
my máme cestovnú postielku v Bystrici, len dúfam že toho môjho sloníka este udrží, ked pojdeme na Velkú noc musím ju nejako preštelovať....
My spotrebujeme cca 600 ml mlieka denne tak UM kupujem každú chvílu...
V Jasenskej bolo fajn, trochu sme sa prešli, Matúška hned zalomilo, škoda že tam je taká rozbitá cesta a tolko aút, inak celkom dobré stredisko 😉 Lucxy boli ste lyžovať, som malému ukazovala nejakých lyžujúcich sa panáčikov tak možno si to bola aj ty 😀

pepies
23. mar 2009

cesta v jasenskej je sice rozbita, ale mas sa tam aspon kde prechadzat, napr. v Snowland Valca sme sa nemali kde prechadzat .................... niekde nemas napr. ani cestu........................

pepies
23. mar 2009

July tak to je super predpoved, slnko sa tam zablyslo len 28.3., aj to cez mraky ......... 😒

pepies
23. mar 2009

July jééééj, mas novu profilovu fotku, pjekne ....... 🙂

julyb
23. mar 2009

dakujem 😀 😀
asi si dnes objednám letenku sem:
http://www.antigua-barbuda.org/Agbar01.htm

julyb
23. mar 2009

Peti tebe malý vydrží takú cestu do Polska, mne ledva vydrží do BB, sa nudí v sedačke, v aute mám bordel jak v tanku čo tam má tolko hračiek...

matica2
23. mar 2009

julyb objednajaj mne 😀 😀 a dve detské 😀

julyb
23. mar 2009

Oki spravíme tam stretko z MK 😀

pepies
23. mar 2009

July on je este malicky, tak vydrzi hadam............. to ma ani nenapadlo, ze by nevydrzal, vacsinou nam v aute spinka, velmi rad sa vozi v aute ................... a cesta do Polska trva cca 2 hodiny, je to len 130 km do Bielsko Biala ............ Ked sme isli do Tatier, celu cestu tam spinkal a naspat bol vyspaty, tak kukal na mna a sem-tam na hracky a potom zadriemal, hoci bol vyspaty..................
no som zvedava, ako zvladneme v lete cestu do Talianska, to bude mat 10 mesiacov, je to 860 km, ale pojdeme v noci, tak hadam bude spat ............ 😉

pepies
23. mar 2009

July a neprovokuj s bielym pieskom a modrym morom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inac mne by stacil aj taky Egypt cez Velku noc 😉 Ale s malym by som do Afriky nesla 😉 Takze pojdeme cez Velku noc asi len do Piestan 😉

julyb
23. mar 2009

Ja by som tiež nešla do Afriky s takým malinkým bábom 🙂
Mne Matúš tiež na začiaku vždy zaspinkal ale čím je väčší tým viac vyvádza a ked mu odfrnkne hračka niekde tak ide sedačku rozbiť, čo sa za nou načahuje 🙂
Júúj tak to je blízko do Polska, no ne by tá cesta trvala určite 3 hodky 😉 a ideš s manželom?

pepies
23. mar 2009

July je to blizko, takze max. za 2 hodky sme tam ............... Idem aj s muzom, najprv som chcela ist s kamoskou, no muz sa normalne urazil, ze s nim preco nechcem ist, som ho chcela od toho usetrit......... ale nakoniec ideme spolu ..................
Ak potrebujes nieco kupit, napis do IP............. vsetko je tam skoro o polovicu lacnejsie ako u nas ..........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre