Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
3. apr 2009

Verča mala prvú na bruchu. ja som ešte nemala 😅

Sari - a prídeš autom či autobusom???

lenkamt
3. apr 2009

ja dnes nemôžem ☹ už máme doma plány 😀 Verča spí u kámošky 😀

zuzu13
3. apr 2009

jaaaaaj...tak idete popracovat na trojcatach?ale nech su to chlapci 😀 😀 😀

lenkamt
3. apr 2009

trubka 😀

ak by ste zajtra mali chuť tak napíšte sem, ja si vás skontrolujem 😀

saskarisko
3. apr 2009

Lenka - autom 😉

lenkamt
3. apr 2009

tak pri konečnej zástavke odbočíš hneď do ľava tam to niekde parkneš a je to za tým druhým výškovým panelákom 😉 alebo zavoláš a budeme ťa navigovať 🙂

saskarisko
3. apr 2009

Leni - okaj, nejako sa spojime. dakujem za vysvetlenie 😉

nicolmt
3. apr 2009

leni suhlasim s oboma navrhmi 😀

aj ze pondelok 16.00 na nasom ihrisku aj ze zajtra 20.30 pred terkou 😝 😀

no a kati, presne zavolas ze z ktorej strany sa prirutis a pri konencej zastavke odbocis k nam, jedinym dvom vysokym panelakom, niekde to parknes a hned za nasim zltuckym panelakom je to supis ihrisko

no a hlaste kdo ide zajtra na to pivo, jedno-dve 😉 bo ja vlastne uz mozem legalne ze pit! 😝 sara sa totiz rozhodla ze kojenie je uz trapne a naposledy som ju na to nalomila predvcerom rano, od vtedy ani ze tuk 😎 no zabijem, sa 😝 😀

ikulka
3. apr 2009

ahojky
aj od nás riškovi všeeetučko naaaaaj....
no to stretko s deťmi je dobrý nápad ak sa bude dať sa dostavím ale nám by lepšie vyhovovalo hociktorý piatok....ak by ste neboli proti..... 😕 😵

lucxy
4. apr 2009

to akoze nikoho nikde,,,,ja ze si precitam kde to budete popijat pivko a tu ani nohy 🙂

matica2
4. apr 2009

ahooooojte 🙂
no úžasne je von. ani nemám kedy tu sediet lebo sme von. 😀 😀

nicolmt
4. apr 2009

hlasim ze dnesny den ma zmohol ze az..tolko cerstveho vzduchu a k tomu este akcne dieta urobi svoje 😝 uz iba cakam kym zaspi a idem k nej 😕 😎

zuzu13
4. apr 2009

...bry vecer...tak tento den zmohol aj mna...a k tomu este mrcha...aaaa....to idete fakt do terky? ☹

lucxy
5. apr 2009

dobre ranko,,,,tak dufam, ze ste sa dobre vyspali lebo aj dneska bude asi krasne,,,,tak si uzivajme slniecko 😵

ukana
5. apr 2009

dobre rano........dnes je v skanzene Velka Noc 🙂 ...........tip na vylet...............

ja som bola vcera vecer K.O., cely den vonku, upratovanie, varenie..............ale super ze je konecne take letne pocasie

🙂

abetka
5. apr 2009

dobre ranko a vsetkym pekny den a davajte si na seba pozor 😉

saskarisko
5. apr 2009

Ahojte,
no nam ZOO padlo (rozhodnutie nasho tatina), tak asi to bude istit skanzen. ale najprv ideme kupit Riskovi nejake obycko tenisky do piesku

pekny den prajeme vsetkym 😉

pepies
5. apr 2009

ahojte,
nicol a kde je to nove ihrisko na Ladovni? pridem omrknut ..... 😉
my sme boli vcera v Jasenskej, este sa lyzovalo, sedeli sme v trickach a kukali na par lyzujucich.
Presne som vedela, ze to bude takyto skok - z bund rovno do triciek... 😉
My ideme dnes do Bojnic, maly z toho sice nebude este moc mat, ale maminka sa tesi na zvieratka, hlavne na slony ... 😉
peknu nedelu vsetkym... 😉

lucxy
5. apr 2009

pepies to fakt sa este lyzovalo? 🙂 hm do bojnic by som isla aj ja mozno o tyzden 🙂

matica2
5. apr 2009

ahojte prajem krásnu slniečkovú nedelu 🙂
teraz bojnice niesú zlý nápad zvieratká sa budú po zime slnit my chodíme v júni a to už sú poschovávané 😉 len mna to tam už moc nebavý my sme boli už trikrát.
baby kde chdíte s detmy na výlety? dajte tip 😀

erika.30
5. apr 2009

ahojte tak matica ja ti dam tip my sme vcera boli v zoo v ostrave bolo tam nadherne a ani sa vela clovek nenachodi ako v bojniciach 😉

zuzu13
5. apr 2009

hello
tak my sme prave cerstvo okupani....statocne unaveni...a neuverite...ale ideme spat 😀 😀 😀 😀
od rana sme boli na zahrade, mala nespala...a my sme tak unaveni...a toto nase dietko, mas elanu.....ako by spalo cely den 😅 😀 😀 😀
hodila som par new fotos 😎

julyb
5. apr 2009

Ahojte aj my sme už doma z Donovalov, bolo super 😉
Zuzu pekné foto... 😉
Peti ako bolo v Bojniciach?...

saskarisko
5. apr 2009

Ahojte,
tak nasa ucast na zajtrajsom stretku pada. Risko ma vyse 39 stupnove teploty ☹ , takze aj ked teplota klesne (v co dufam) medzi deti nepojdeme.

Zuzu - pekne fotecky

Matica - Vychylovka, Oscadnica, sem - tam byvaju akcie na Strecnianskom hrade (treba kuknut na stranku Povazskeho muzea). zavisi od toho, ci chces len taku prechadzku po prirode, alebo aj nejaku action k tomu

lenkamt
5. apr 2009

🙂 čafte 🙂

Nicol - ja som v sobotu dopadla podobne 😀 no neviem neviem ako to ide byť s naším flámovaním 😀

Sari - tak sa stretneme aj v piatok, to príde aj Ikulka 🙂 dúfam že to je len nejaká viroza a budete čoskoro fit 🙂

my pôjdeme do bojníc niekedy v týždni, aby bolo málo ľudí. naše sú za zvieratamí ako divé, teda hlavne za medveďmi, žabami , opicami a levmi 😀

Zuzu - super foto , najprv sánky a hneď letné klobúčiky 😀

ikulka
5. apr 2009

ahojky tak my sme dnes boli otestovať nové ihrisko no super sa saške páčilo hned si tam aj kamarátku našla len mne tam chýbali lavičky si sadnuť neviem či ešte tam doplnia ale ešte teraz ma bolia nohy čo osm tam stála ......idempočítať čo ste popísali

nicolmt
5. apr 2009

leni na ja neviem...to akoze starneme ci co 😕 alebo budeme musiet na to pivo chodit uz cez obedny spanok nasich deti 😝 😀

fotky krasne, zuzu i sari. zuzu kde mate zahradu? aj my sle poctivo zahradkovali vcera aj dnes..a dokonca ani dnes som sa nespalila 😲

do bojnic by som aj ja rada sla, ale my este chvilku pockame nech ma z toho aj dieta zazitok..zatial by z toho asi nic nemala este 😕 staci jej ta psia haved tu na ladovni co jej ich tu az az az 😠

inak Vychylovka kraasne tam je 🙂

takze detne stretko bude aj v pondelok aj piatok 😅 ono ja tam budem tak ci tak...sice mozno trolinku neskor, lebo sara vtedy akurat vstava a musime este stihnut daco zhltnut 😉

bibinka
5. apr 2009

čaute, kedy bude to detné stretko na Ľadovni? by som tam šla.....teda ak ma beriete 😀 😀

bocmanka
5. apr 2009

😝 čauteeeeeeeeee babule, niekto sa tu minule pýtal, kde nám lyžujú chalani, tak toto je náš lyžiarsky klub, kde nám lyžujú decká, tento víkend boli detské preteky v roháčoch...
http://picasaweb.google.com/richard.hlavna/Lyzo...

bocmanka
5. apr 2009

inak mám aj smutnú správu....včera pri 15 ranami dobodali suseda, s ktorým sme vyrastali v košútoch..mal iba 30rokov, pár rokov ženatý a malého syna mal..baby už aj v martine žijú svine a normálne sa treba báť o vlastný živo!!!!!....je mi z toho nanič, môjho brata to tak zobralo, že je v šoku....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre