Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
6. apr 2009

ahojte, spravy som prepasla, ale ani netuzim po takych hroznych spravach, je to velka tragedia, hlavne pre najblizsich ... ☹

ukana zavidim Ti tu nachmelenost, aj ja chcem !!! 😉 😉 😉

nicolmt
6. apr 2009

no veru...priznavam...my budeme musiet len na pivo chodit 😝
my sme boli tiez uz len chvilu - spionazila som ten kocik co mi ma prist (som he este live nevidela a jedna mamka ho tam mala) a potom fakt zima zimuca sme este urobili maly okruh aby akoze hodinova prechadzka a sli sme domov 😎

bibinka
6. apr 2009

ukana- tak to bola predsa desinka? 😀 😀 mne sa len akosii pustila huba na špacír, a to zvykne až pri dvanástke 😅 , ale keďže nemám pivnú kondičku, tak sa to pustilo aj tak 😀 😀 😀 . A pizzu ešte upečiem,ale naj najlepšia je teplá 😵 nie studená ako mali decká vonku.

bocmanka- to je naozaj des, fuj, horšie to je pre tých ľudí, ktorí obeť poznali, škoda mladého otca rodiny. a vrah hnusný sa bude mať dobre najbližších 20rokov, je mi do grcu... 😝 😝

nicol- na Ľadovni muselo dosť fúkať, dovialo to až ku nám do Vrútok 😠
pepies- veď majú aj nealko bažanta, tak kľudne dôjdi do Zeleného domu vo Vrútkach. a navyše, 20metrov máš zastávku,takže žiaden problém. 😎

lucxy
6. apr 2009

no bibi kedy sa stretneme? 🙂 na tej 12ke chmelovej 🙂

lucxy
7. apr 2009

dobre ranko 🙂 vyzivujem a pijem kavu 🙂

ukana
7. apr 2009

dobre ranko 🙂 ............ aj ja si idem kofein dodat 🙂 ...........

pepies
7. apr 2009

ahojte, ja za chvilu bezkofein .... 😉

pepies
7. apr 2009

baby mam taku trapnu otazku, neviete, ci mozem chodit do solarka, ked kojim? 😀

nicolmt
7. apr 2009
pepies
7. apr 2009

nicol super, dakujem,som taka bleda, ze asi sa pojdem vyhriat do solarka

hned som si tam aj precitala, ze kojaca matka nesmie schudnut viac ako 2 kg za mesiac ... to som tiez nevedela ...... to akoze schudnem za rok?????? lebo tie moje kila nie a nie dole, teda este som ani preto nic dokopy neurobila .... ☹ no co uz .........

a neviete nahodou, kde je tu nejake dobre solarko, ale to na lezato, nie na stojaka ....
na stojaka pojdem na pivo po solarku - ha ha ha 😉

anculka
7. apr 2009

Ahojte!

pepies
7. apr 2009

anculka ides cvicit zajtra?
ja sa chystam po 3 tyzdnoch ... 😉

julyb
7. apr 2009

Ahojte, Peti v Harmónii je aj na ležato 🙂
Ancul, ako malá, už je lepšie s uškom????My máme zapálané očko zase pre zmenu.... ☹

saskarisko
7. apr 2009

Ahojte,
ja stale pijem kavu, ale so znizenym obsahom kofeinu. jednu musim, lebo tlak mavam rano neskutocne nizky. 😅

a citam, ze vcerajsie stretko bolo zaujimave 😀

julyb
7. apr 2009

a všetko naj k výmesačiu 🙂

pepies
7. apr 2009

no ja mam dnes brutalnu migrenu ....

anculka
7. apr 2009

Pepies neviem, a vy idete? Dufam ze ano podla toho ci bude mat kto byt s malou!
Inac minule som od zaciatku akcie 1.krat nebola a prave vtedy sa losovalo!islo ma porazit.

Julyb mala, uz lepsie uz sa aspon vyspime vnoci. ale vcera jej tam este davali do oboch knoty a robili aj vyplach.
Jeeeeeeeeezin a ja pozeram hladam, ze komu vsetko naj k vymesaciu 😀 a to my mame dnes 9 😀 😎 😅

anculka
7. apr 2009

ozaj baby, chcela som sa opyt sa tu predtym spominalo Polsko, neviem presne kto vsetko ste bol ale nevsimli ste si nahodou ako sa tam pohybuju ceny sportovych kocikov?

pepies
7. apr 2009

tak vsetko naj vsetkym dnesnym vymesacnikom !!! 😉

anculka, chcem ist, tak hadam mi to zajtra vyjde .......

bibinka
7. apr 2009

ahojte,

anculka- všetko naj Laurinke k výmesačiu 😉 , to to letííííí, za chvíľu ti bude behať. 🙂 My sme boli v Bialsko Biale, ale bohužiaľ, nedostali sme sa do detských obchodov s kočármi, tak ti neviem povedať.Len neviem, či chceš koč aj z trhu alebo značkový.

pepies- kašli na kilá, aj tak sa to "nedá" dať dolu 😀 😀,keď sa na to sústreďuješ. Vybodni sa na ne, ono keď ti malý začne behať, "vychodíš-vybeháš" ich vonku.

ja pijem dnes len prvú kávu, doteraz sme s Alexom labzovali po meste. A si predstavte, žiaden zubár v meste neberie deti!!! Som na nervy, vôbec neviem kde ich mám zahlásiť 😕 . To je sen, každý ti povie, že už neberú nových pacientov.

lucxy- veru by sme sa už mohli 😀 😀 😀 .....(stretnúť)

saskarisko
7. apr 2009

Bibinka - tu na Podhaji v stredisku je jedna zubarka (meno neviem), a asi ma na starosti aj deti, ked Riskovi pozerala Riskovi jeho este nezubky

bibinka
7. apr 2009

a kde je presne to stredisko? máš aj tel.č.?

anculka
7. apr 2009

Dik!
ano mne to je jedno aky kocik, len aby bol dobry, pekny a lacny!

ukana
7. apr 2009

bibinka, zubar podla obvodu ta musi zobrat 🙂 Matkova zubarka tiez uz neberie 😒

bibinka
7. apr 2009

anculka- ja predávam pekný, dobrý a lacno, ale asi nechceš z druhej ruky, čo? 😉

ukana- tak túto formulku "nechce počuť" žiadny zubár. Najprv mu musí zomrieť pár pacientov a potom ťa možno vezme...... 😒 😒 😒 😒 je to morbid,ale pravdivý. tak nič, rozhadzujem siete ďalej.... 😖

ukana
7. apr 2009

bibi, to faaaaaaaakt??? 😕 😕 😕 😲 😲 to je vrchol 😠 😠 😠 😠 az ma zuby rozbolelli 😀

anculka
7. apr 2009

bibinka, napisala so m Ti IP

matica2
7. apr 2009

ahojte 🙂
my sme dnes s babamy absolvovali očné u kollárovej veeelmy príjemná 😉
no s tímy zubármy je fakt problém aj moja mama potrebuje íst a nemá kde lebo nieje akútny prípad. 😒 asi to nieje lukratívny flek ak nieje keš 😖

ukana
7. apr 2009

matica, aj nas maly chodi ku Kollarovej 😉

bibinka
7. apr 2009

anculka- aj ty máš ip 😉

matica- vieš čo je najlepšie? že v T. vraj zubár ani nebude-teda taký štátny čo tam bol, ten radšej vzal roha a karty pacientov tam nechal- veď načo bude mať samých dôchodcov-na tých nezarobí.... Takže musí ísť k súkromníkovi,hm...len či takého nájde, je fakt otázne.
a čo máš iné nového?

ukana- Maťkovi je lepšie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre