Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
20. apr 2009

Saska tak ma tesi, mna to nenapadlo, ze si to Ty, July mi hovorila, ze si z fora, len nepovedala meno, tak som myslela, ze si mozno nejaka nova 😉 😉 😉 😉
mas pekne brusko 😉
No my sme dnes boli s July trosku povymetat terasky ....... 😀

saskarisko
20. apr 2009

Peppies - dakujem. dufam, ze nabuduce Ta uz v pohode poznam 😉
A dnes bolo na vymetanie skvele pocasicko, kebyze neviezeme babku domov, tak by sme tiez kdesi zakotvili 😅

pepies
20. apr 2009

my sme dnes samy doma, tak zabijam cas na nete a ocakavam moju polovicku .........
maly nie a nie spat, pasuje sa v posteli s plysovym medvedom 😉

jasne ze sa nabuduce uz spozname, inac sranda, ze si ma spoznala podla kocika............ 😉

saskarisko
20. apr 2009

no ked si si vybrala taku pre mna atypicku znacku 😉

matica2
20. apr 2009

saskarisko a ako reaguje malý na to že bude mat súrodenca. naša bola v pohode ale čím viac sa my blížil porod tým bola na mna upnutejšia všade somnou a ked som bola v porodnici tak si s nou nevedeli dat rady traja dospelý a ani jest nechcela. a ked ma prišli pozret tak sedela pri mne ani slovo nepovedala až my bolo lúto chúdatka

pepies
20. apr 2009

Saska preco atypicku? 😉

A co hovorite na tieto tankiny? Len neviem, ci to praveze este nezvyrazni moje brusisko ........ maju aj cierne ....

http://www.next.co.uk/shopping/women/swimwear/1/2
http://www.next.co.uk/shopping/women/swimwear/1/3

bibinka
20. apr 2009

no, ste to tu rozjeli...... 😀 😀 😀 ,zuzu, akože tu už nie si? aj ukana, šup šup na koňa . som sa narehnila,ste trupky 😀 😀

ukana- na pivo som si spomenula neskoro, bolo už skoro šesť večer, že mám dôjsť, no tak nič, hádam budú ešte slnečné dni. Dnes by ma to pivo asi zabilo, včera som ponocovala do pol 2 a dnes sa tiež chystám, lebo mi už horí termín a ja zisťujem, že nič neviem a len vo mne narastá panika 😕 😕 😕 😕, že na skúškach vyhorím ako fakľa.A ráno treba vstávať o tej 7- mej,aby Filátko stihlo do škôlky. Od včera je akási nachcípaný, zatiaľ len kýcha ,tak sme ho naštopali vitamínmi a zdá sa, že to malo efekt. Teplotu nemá a verím, že ani nebude.

ikulka- no tak ja vážne dôjdem,už som si nachystala korčule do cestovnej tašky, že ich odtrepem do T. 😀 😀 😀 ozi, v K. máte fajn krčmu, sme tam boli s mm ešte za slobodna na kofole a vítali nás takí typickí štamgasti 😅

matica, saska- medzi mojimi krpcami je presne dva roky a deň rozdiel, a musím povedať, že Fil ani nepostrehol, že som vôbec "zmizla" do pôrodnice. A keď ma prišiel na tretí deň pozrieť, vystískal ma a hneď zbadal telefónik pri posteli, ktorým sa volá na sestričku....a bolo po láske ( elektrikár jeden 😀 😀), takže ja som starosti s tým nemala. Ale "vybral" si to za tri mesiace, keď začal neskutočne žiarliť, až sa mu vytvoril tik na ústočkách. ☹, čo to tak prežíval.

matica2
20. apr 2009

bibi v ktorom pohostinstve 😀 ste boli bo tu v tomto meste máme tri 😀 nevidela si ma tam niekde pod stolom 😀 😀 😀
a alexika ti postrážim kym pokorčulujete s ikulkou

pepies
20. apr 2009

bibi vy ste riadne akcne ......... 😉
dobruuuuuuuu

bibinka
20. apr 2009

matica- no hneď ako vojdeš do dzedziny smerom k Bôru. Zdochlo nám tam auto, to sme mali ešte starú tisícku, práve sme došli z dovolenky z čiech a "doma" nám autíčko "ruplo". 😀 😀 😀 Tak sme to išli aspoň zapiť- kofolou 😀 😀

lucxy
21. apr 2009

dobre ranko,,,ste tu toho popisali,,,,pijem kafco a idem rychlo spravit francuzske a paradajkovu polievku lebo mala sa mi tu uz chysta na piesok 🙂

pepies
21. apr 2009

ahojte.........
lucxy, francuzaky milujem, paradajkovu odmalicka nie ....... 😉

lucxy
21. apr 2009

skoro dovarene,,,, 🙂 ja mam rada paradajkovu so syrom mnam,,,inak ju moc nerobievam lebo ju ostatny clenovia nemaju moc v oblube 🙂

pepies
21. apr 2009

ale je to zdravééééé, paradajky ......... 😉

bibinka
21. apr 2009

čaute, tak my sme už po skorej rannej prechádzke, po raňajkách, aj desiatu sme zvládli a teraz už len obed ohrriať. Večer som sa činila a uvarila dusené bravčové a ryžu....,polievka je zo včera tiež, tak vlastne ....nemám čo robiť 😀 😀 😀
ale s francuzákmi ste mi narobili chute 😉

bocmanka
21. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
maťka ďakujeme za tenisky, dnes ráno sme ich vyskúšali a sú suprové, romy v nich tlačila kočiarik o 106, euríky poslané, daj vedieť či doraziliiiiiiiiiiiii
😵

lucxy
21. apr 2009

halo kde ste? boc mala je peknucka 🙂

bocmanka
21. apr 2009

🙂 lucxy ja som tuuuuuuuuu,
matejko maródik spinká, je mu zle z atb...
a romy tým pádom nemôže ísť von, musím počkať na niekoho kto mi helfne, najskôr mamina keď pôjde z práce...

lucxy
21. apr 2009

aha tak maly je chory,,,,mne konecne zaspala mala,,,,idem asi zehlit a zmyt dlazky,,,no a spravim si kavu taku riadnu

bocmanka
21. apr 2009

🙂 tak urob aj mne, ked už po mne v meste nekričíš....

lucxy
21. apr 2009

dobre boc tak ti ju expresne poslem 😀

bibinka
21. apr 2009

boc- tá tvoja malá je je zlatá. Matejkovi prajem skoré uzdravenie.

ja som si dla kávu a na dve a pol hodiny som zalomila s Alexíkom.... a potom, že káva povzbudzuje. 😀 😀 😀 idem sa hodiť do gala, dať dieťatu olovrant a šup pre druhé deco do škôlky 😵
teraz sa dívam von, no riadne fúka, dúfam, že nedofúka nejaký dážď 😠

lucxy
21. apr 2009

bibi tak ja som dneska doobeda vypila dve kavy + jeden energetak na piesku a kopec caju hannasaki a vodu,,,,ja neviem na mna to neucinkuje 😨

bibinka
21. apr 2009

ale na malú cez teba 😀 😀 😀 😀 😀 robím si srandu, ale na mňa tiež káva nepôsobí ako blok pred spaním 😀 , práveže sa mi dnes po nej parádne sladko spalo 😅

matica2
21. apr 2009

ahoj 🙂 kde ste mám aj chmela aj mokrú handru 😀 😅

ikulka
21. apr 2009

ahojky tak ja my sme dnes boli v meste bola som na mestskom urade na pasovom kuk čo treba saške k pasu tak zajtra tam asi ideme a ptom som obehla cestovky a nabrala spuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuustu katalogov tak teraz sa idem v nich prehrnať 😎

bibinka
21. apr 2009

ikulka- závidím( v dobrom) tú dovolenku. kde chcete ísť k moru?

matica2
21. apr 2009

bibi to len machruje aj tak sa pojde opalovat tu za dedinu 😀

saskarisko
21. apr 2009

Ahojte,
Peppies - nazivo som videla tvoju znacku 1x 😉
Matica - ja Ti ani neviem, ako bude brat Risko Sasku. Snazime sa ho pripravit, stale mu o nej hovorime, ukazujeme male babatka. ale vsetko uvidime az v realite. ale uz vie, ze v komode su pre nu pripravene veci, ze male plienky, ruzove cumliky su pre nu 😉
Bocmanka - Romi je podarena, a Matejkovi skore vyliecenie
Ikulka - a kamze kam by ste chceli ist ? Ja mozno zlomim muza na konci leta na Turecko, vsetko ale uvidime az pak, kedy nadide spravny cas 😅

ikulka
21. apr 2009

matica neurážaj ja až do mt pojdem 😠 😀 😵 a tam budem machrovať 😉 😀
bibi to ešte sama neviem najprv to malo byť taliansko potom bulharsko zakyntos tak neviem kde nakoniec skončíme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre