Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

saskarisko
24. apr 2009

Ahojte,
jasle su pri detskej pohotovosti

nechodite niektora s detmi do centra imunologie ? neviete, kolko je tam cakacia doba na objednanie ?
Riskovi vysiel vyborny krvny obraz, s vynimkou imuno faktorov

majkomajka
24. apr 2009

A nie je tak, ze ked date dieta do sukromnych jasli tak Vam nechaju matersku a ked do statnych tak Vam ju vezmu? Ta materska by to mohla predsa pokryt, nie? Alebo je to este drahsie?

matica2
24. apr 2009

pred chvíločkou sme zistili že k nám príde zúbková víla 😀 adke sa kýve zúbok 🙂

bibinka
24. apr 2009

saskarisko- ja som tam chodila k dr. Makovickej, čakacie doby sú desné-2 až 3 mesiace. A dieťa musí byť minimálne 14 dní po dobratí atb, nesmie byť akútne choré.... Takže niekedy sa stane, že sa aj objednáš,. a pred termínom ti dieťa ochorie, takže sa opäť preobjednáš za tie 3 mes.
a je jedno ku komu pôjdeš, dr.Makovická je vcelku fajn,je tam ešte dr. Rosslerová a v nemocnici na 8/5 je dr. Vyšehradská. Tá posledne menovaná sa mi zdá najlepšia.Tam sme nakoniec zakotvili my s Filipkom a urobili sme dobre.Ale aj tam sa čaká tie 2 mes. určite. Jedine že by tvoja dr.urgovala v nem. vyšetrenie.

majkomajka- ty neplaš ešte s jasličkami 😅 a výhľadovo by si chcela ísť skoro do práce?

matica- no vidíš, do školy už pôjde ako zubatica 🙂

zuzu13
24. apr 2009

hello
my chodime k dr. Rosslerovej, cakacia doba nie dlha...spokojnost v norme...dr. Vys.?no comment....stacilo mi ....jej pristup....ee...dakujem... 😅
matica, tak uz budete mat riadnu slecnu...skoro dospelacku... 😉

len22ka
24. apr 2009

saskarisko-ja chodím s malým k dr.Rosslerovej, prvý krát keď sme sa objednávali tak sme čakali asi tak mesiac, a ako píše bibinka musí byť dieťa zdravé a 14dní po dobratí atb.Som s ňou celkom spokojná až na to že sme prvý krát boli objednaný na 9,00 a vzali nás o 10,45..ale teraz keď sme boli na kontrole tak to bolo presne na hodinu tak neviem či to bola vtedy náhoda...Malému brala krv a prístup bol super, malý tak neplakal a doktorka po ňom nevrieskala ako tá čo bola vo vedľajšej ambulancii a vrieskala na nejaké dievčatko ktorému brali krv a mala z toho paniku..Ja ako matka by som im povedala svoje ak by mi takto škriekali po dieťati aj napriek tomu že má z toho dieťa strach a skoro im utieklo .. 😠

majkomajka
24. apr 2009

Bibinka - tie dva roky asi ostanem doma, len sa straaasne nudim v praci tak zistujem vsetko mozne a ked ste uz tu temu zacali tak som sa chytila 🙂

To tolko deticiek ma alergie? Sice manzel bol asi pred tyzdnom na alergologii a pytal sa na to a povedali mu, ze to dnes ma takmer kazde dieta. Nechcela som verit. A ze je vacsia pravdepodobnost ked maju alergiu aj rodicia. Ja sice nemam, ale manzel ano.

saskarisko
24. apr 2009

Ahojte,
dakujem za info. takze v pondelok idem Riska niekde objednat, aby ho vysetrili, co najrychlejsie.
Majkomajka - u nas je alergik asi len manzel (a to na kakao - resp. ked je cokolada kvalitna, zacne kychat 😀 . takze vieme, co v ktorej je 😀 ).

ozaj na stretku zo strednej bolo super, len skoda, ze bolo v Za, a musela som sa presuvat do MT. Inak by som zostala este dlhsie.

maryx
24. apr 2009

saskarisko,
tiež môžem odporúčať Dr.Rosslerovú...je to síce staršia pani, ale je mimoriadne milá a aj sestrička a proste to vedia s deťmi. Ak chceš tak ti môžem dať číslo na ňu, vlastne na celú alergologiu a imunologiu tam...čiže aj na Makovicku je tam klapka. Jediné s čím musíš počítať je že časy objednania sú len orientačné a nie vždy aj pasujú. číslo je 4304052 a klapka na Rosslerovu je 104.
Marianna

saskarisko
24. apr 2009

Maryx - dakujem

maryx
24. apr 2009

nemáš zač 😉

bocmanka
25. apr 2009

pekné ránečko kočky, budeme mať slnečno...
😎
dnes sú marko-marek v kalendári, tak aj môjmu markovi všetko naaaj, mám preňho pripravenú teplákovku z jetix seriálu lazy town tak som zvedavá, čo na ňu povie...
už ráno vstala a pýtal sa kto príde na oslavu a ja že na akú???.....rozospatá mama...
sme mali včera iné šoky, matej je tak chorý, že mu klasické atb ani nezaberajú, tak mu dali tabletky a tie samozrejme má blok zjesť, keďže sú v tej kapsuli, tak mu manžel zháňal po x lekárňach to isté v sirupe a má také dávkovanie, že potrebuje tri...chúďatko malé, nech mu to už prejde /mal podozrenie aj na mononukleózu, ale našťastie sa to nepotvrdilo..ani neviem čo to je..../
maťka videla si romy na fotos vo vašich teniskách??????????

zuzu13
25. apr 2009

ahojte...
marekom vsetko naj...naj...naj...
boc odkial mas supravu lazy town...aj ja chcem, pre nasu Stefany 😀 😀 😀 , mononukleoza? no nic moc...dobre ze nevies....nech sa rychlo vylieci, chorobka jedna.... 😉

majkomajka, no super, ked sa v praci nudis 😀 😀 😀
my nemame nikto alergiu, ale synovi min. rok v nemocnici zistili hororove hodnoty....takze chodime sa sem tam ukazat....ale inak priznaky nema ziadne....chvalabohu 🙂
no a ja som sem tam alergik....zvyknem mavat alergiu menom KOKR 😅 😝 🙂 😀 😀 😀 😀

lucxy
25. apr 2009

caute,,,tiez sa pripajam ku gratulacii markovi vsetko naj 😵 a matejkovi skore uzdravenie 🙂

bocmanka
25. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
takto naša princezná vyberala darček bračekovi a teraz spííííí, ju nákupy unavili..
zuzu....z mmb máme súpravičku, hodím ti link na kočku čo to predáva?...
lucxy dakujeme za gratulejšn...

lucxy
25. apr 2009

boc no vidis mala si vybrala co prave potrebuje 😀

bocmanka
25. apr 2009

😵 práveže to nepotrebuje, ale doma máme podobný fúrik, tak asi chcela novší 😀

bocmanka
25. apr 2009
saskarisko
26. apr 2009

Ahojte,
Julyb - Matuskovi vsetko najlepsie k narodeninam 😉
Bocmanka - Markovi vsetko naj k meninam 😉

zuzu13
26. apr 2009

hello
boc...foto zo svatby...parada 😉
pepies, juniorovi vsetko naj k vymesaciu 😀 😀 😀
julyb, aj my sa pripajame ku gratulacii.... 😀
boc...hod...uz som ho mala mat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matka26
26. apr 2009

ahojte,
takze sa musim pochvalit aj ja, aj my nastupujeme 2.9. do skolky, takze mi tiez odpadol velikansky kamen zo srdiecka, hrozne som bola rada 🙂
boc, ano videla som, mala je v nich uplne super 😎

zuzu13
26. apr 2009

wow...matka, super...takze mebudeme chodit rano same 😀 😀 😀

julyb
26. apr 2009

Ahojte
dakujeme za gratulácie, pekný večer 🙂

bibinka
26. apr 2009

Matúškovi prajeme k prvým narodeninkám všetučko naj naj naj cmuk 😉

a pekný večer chi chi , moji draci konečne zaspali, ocino vyrazil na ryby a ja zas k tomu učeniu 😝 😝 😝

nicolmt
26. apr 2009

matusko uz ma rok 😲 😲 waw
gratulujeme 😅 😀 😅 😀

anculka
27. apr 2009

Ahoje!
Aj my sa pripajame ku gratulaciam!

Bibinka, Tebe sa musi riadne ckat skoro kazdy den! Stale Ta spominam, lebo furt kdesi trajdame a som z kocika nadsena! 😉

matica2
27. apr 2009

ahojte 🙂
oslávencovi všetučkoooo naaaaj...... 🙂

zuzu13
27. apr 2009

....breee raaaanko.... 😎

dnes som leniva ako vos.....sa mi nechce ist do prace ☹ ale musim....takze sa idem poclovecit, dam si prechadzku cez mesto a idem pracovat 😀

pekny den 😉

matka26
27. apr 2009

ahojte,
Matuskovi vsetko naj naj naj 😉 😉 😉
veru dnes je take divne pocasie, take na nic nerobenie, veru ani mne sa nechce, este, ze ani nic nemusim, ale netesim sa na toto, ze ked budem robit, ci sa mi bude alebo nebude chciet, budem musiet ist robit 😖
ty kokso ina veta, dufam, ze dava zmysel 😀 😀 😀 😀 lebo na konci pisania, som sa aj sama akosi stratila 😀

anculka
27. apr 2009

Matka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre