Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

majkomajka
6. máj 2009

uz ta bral ako stalu zakaznicku a z toho Ti asi plynuli aj vyhody a zlavy 🙂 No u mna to bude s tym terminom tiez vselijake lebo od kedy som vysadila tabletky tak som to dostala ako sa mu chcelo. Proste totalne nepravidelne a dokonca mi ratali termin podla poslednej MS ktora bola vyvolana a mala som ju dvakrat v mesiaci takze radsej som pripravena 😒

pepies
6. máj 2009

no ved to, ze to beru podla terminu poslednej mentruacie, ked ja som si to znacila tak aby sa nepovedalo .....
ja som bola uz 2 mesiace pred pobalena ...........
a este chodis do prace?

majkomajka
6. máj 2009

Nie, uz druhy tyzden som na MD, aj ked netusim co za inteligenta to nazval dovolenkou. Urcite nejaky chlap. este som sa nezastavila. vkuse periem, zehlim, chystam..... No a zacala som sa balit asi pred dvoma tyzdnami, sice som do tasky hodila len par veci nech ma netrapi svedomie, ale mala by som to skontrolovat a dobalit... pre pokoj v dusi. Ale proste nie je kedy 😉 Dobre, ze si pripomenula 😀

pepies
6. máj 2009

len si pekne vsetko priprav, aby si potom nestresovala ............ keby si nieco potrebovala poradit, kludne napis cez IP .... 🙂

majkomajka
6. máj 2009

dik. si pis, ze budem potrebovat kopu rad 🙂 Oki, idem upratovat a varit, cakame navstevu az do nedele. zasa sa nezastavim 😒 Pekny dnik.

lucxy
6. máj 2009

ahojte zenusky,,,,ste toho popisali,,,ja som malu porodila na 9ty den po termine,,,,
no mame za pocko, ze? ja som bola rano smalou vlidli a varila som perkelt,,,no a akurat som ju ulozila a neviem odkial mam zacat riadit,,,boze

lucxy
6. máj 2009

a to mala mala 4500kg 🙂 ufff

nicolmt
6. máj 2009

majka kein stres 😉 ja som behala ako s vrtulou v zadku este aj hodinu pred porodom 😝 😀 byvame len na 3ke ale peso som chodila stale, aj ked som sla do porodnice sa mi nechcelo cakat na vytah a vyslapala som to 😝
no ale mozno preto mam take akce dieta co nemoze v ziadnom pripade lezat, sediet, stat...po novom uz aj je a pije v behu 😠 no a potom sa dr cuduje ze ako malo vazi 🤐
a rodila som pred terminom, akoze ale podla dr sme vedeli kedy to vypukne, ja by som uz aj v 36tt ale jeden postarsi dr mi to zakazal 😝 😀 ukludnili dieta a este som 10dni vydrzala 😉
porodny plan je sice pekna teory ale v praxi ti to bude dost jedno 😎

pepies
6. máj 2009

lucxy tak to si mala pekneho valibuka, to teda hej, uff aj za Teba 😉

matica2
6. máj 2009

ahojte idem vás kuk 😉 mám doma obe baby tam mám čo robit 😀 a prší tak sa scvoknem s nimy doma 😨

lucxy
6. máj 2009

matica a hraju sa aspon spolu? 🙂 a dufam, ze sa nescvoknes 🙂

matica2
6. máj 2009

hrajú pet minút a potom na seba vrčia 😀

lucxy
6. máj 2009

aj sa biju? 😀 takze si stali rozhodca

matica2
6. máj 2009

vedia si aj vzájomne hodit zopár ale ked zacnem kričat tak sa stískajú ako dva anjeliky 😀 dnes sme boli v meste a kupili sme dinu (melón zelený) a je parádny ako v lete ked kupujeme. som sa bála že bude len ružový ale je pekný červený 😉 a sladký

lucxy
6. máj 2009

matica pridi do priekopy tu neprsi 😀
ved piste daco nech sa nenudim ked upratujem 😀

matica2
6. máj 2009

počkám a ak do hodiny prestane tak pojdeme vom nech vychladnú 😀

lucxy
6. máj 2009

hej aj ja som videla melon ale v lidli,,,,a este tusim niekde ale neviem v ktorom shope,,,,kolko vysiel? ja milujem dynu mnam 🙂 🙂 🙂

pepies
6. máj 2009

ani na Podhaji neprsi ..........
zobrali mi dieta 😝 , svokra je s nim vonku, tak som stihla zmyt podlahy ......
dnes idem k tej kadernicke do ZA, baby, drzte palce, nech ma nedokatuje ...... 😀
predpokladam, ze maly bude tahat teraz 3 hodiny, ako vzdy, ked chceme niekam ist ....

lucxy
6. máj 2009

pepies a oktorej ides? 🙂 tak ked prides dufam, ze sa odfotis a hodis na MK 🙂

pepies
6. máj 2009

o 16 tej som objednana, za chvilu vyrazame, papa

matica2
6. máj 2009

lucxy trojkilový asi stovku sk. baby už zjedli polovicu a ked vidím ako im chutí ani ho nejem aby mali viac 😀

lucxy
6. máj 2009

tu uz leje ☹ ale no musi aj poprsat, no nie?
jaj tu dynu by som si dala,,,ja mam zasoby na stole zeleniny neda si niekto? 🙂

saskarisko
6. máj 2009

Ahojte,
baby vy len chutky robite 😠 😀 . ale uz som vyspovedala draheho, a vraj ma melony v robote 😝 , a jasne, ze aj o tom viem, vsakze 😠 ale uz sa mi jeden nesie domov na papanie 😀

Peppies - mne tak Risko taha spanok, ked ho niekto strazi. ale ked si chcem k nemu lahnut, tak je bud v momente hore, alebo spi malicko

A ta moja babenka ma uz medzi 3290 - 3300 g, za chvilu si vahovo predbehne brasku 😵

matica2
6. máj 2009

saskarisko budeš mat slečnu tak akurát. a si už zbalená? 🙂
baby a kde ste ved je hnusne von tak tu by ste mali sediet 😅

ikulka
6. máj 2009

ahojkajte joooj veru je dnes hnusne dufam, že zajtra nebude pršať lebo saška chce skušať nový bicykel..... 🙂
ja som dnes bola na pasovom saške pre pas, tak už možme veselo cestovať 😀

lucxy
6. máj 2009

a ja ze popisete a tu nikoho 😕 ja varim hovadziu polievku a idem kuknut panelak

matica2
6. máj 2009

aspon nieje vela na čítanie 😀 ked nepíšu

lucxy
6. máj 2009

matica dneska mame na seba stastie,,,ako baby sa vyhrali? 🙂

matica2
6. máj 2009

ale vyhrali bordel jak v tanku 😀 ale už spia konečneee

lucxy
6. máj 2009

aha tak upratujes hej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre