Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
18. máj 2009

😕 kde ste?????

dúfam že Lucke je už dobre 😉

majkomajka
18. máj 2009

Katke blahozelam k Saske. Prajem vela zdravicka, pokojne babatko a co najmenej starosti.

zuzu13
18. máj 2009

ahojte
hlasim sa z balkona...dala som si fajcpauzu...uz mam doma dve chore deti...Viktor ma vysoke teploty, zobrali mu krv, moc...sedimentaciu ma ok, moc ok...tak uvidime co povedia zajtra ake budu vysledky z krvi...teraz mi spia obe deti...a ja relaxujem v kvetinovej zahradke....na balkone 😀
lucka uz nemala teplotu, len sem tam sa este postazuje, ze ju boli brusko...vykaka sa v pohode...hnacku nema...tak verim ze to su posledne dve stolicky...co ju trapi...

bibinka
18. máj 2009

zuzu- ja robím niečo podobné ako ty, tiež sa vytešujem v kvetinovej záhradke na balkóne, popíjam kafíčko a ciciak mi spí 😀 😀 😀 .Bez cigy. Našťastie tí moji čertíci sú zdraví. Tvojim prajem skoré uzdravenie. 😉

zuzu13
18. máj 2009

bibi...dakujem...este ze mame tie balkony, ze? 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
18. máj 2009

halo...kde ste kto???

ukana
18. máj 2009

ja nemam balkon ☹ ☹ ale presadila som aj izbove kvety, uz bolo treba 🙂 🙂

zuzu13
18. máj 2009

ahoj ukana....pracujes???

ukana
18. máj 2009

☹ bohuzial ☹ ☹

pozeram, ze mas deti obe chore, tak skore uzdravenie chorobkam 😉

zuzu13
18. máj 2009

dakujem...
dnes som bola u dr...no a tolko chorych deti som uz davno nevidela...najhorsie na tom bolo, ze maju 1 WC...a deti museli utekat aj von...vsetko to hnackuje, vracia, horuckuje...a kym sme boli v ambulancii mala dr. 3 telefonaty a vsetko mali nalez....pneumokoka...no hroza, co sa to deje...

ukana
18. máj 2009

ani nevrav 😕 😕 , my sme (klop-klop) zatial zdravi.........ale pred rokom Matko aj s MM skoncili na infuzkach, taky virus crevnej chripky mali.... ☹

zuzu13
18. máj 2009

no super...bola tam mamina, ze boli deti na skol. vylete...a polovica je uz chora...dalsi sa necitia moc dobre...

ukana
18. máj 2009

to moze aj salmoneloza byt 😖 ..........na Hurbanke ju v skolke pred par rokmi (2-3) malo vela deti zo stravy z jedalne 😖 😖 😖

pepies
18. máj 2009

ahojte,
neviete mi poradit, ci existuje aj nejaky dobry Hypermarket v Polsku blizsie ako Bielsko Biala?
chcem ist tento tyzden este na plienky a podobne hovadinky ...........
Poradte, ze kam ........... 🙂

zuzu13
18. máj 2009

pepies ahoj...neporadim....nie ze nechcem...ale neviem 😉

zuzu13
18. máj 2009

ukana ani nehovor, ze salmonela...kamoska bola tyzdem s malou v nemocnici...a zistili jej ze ma salmonelu z piesku...potkany a mysi... 😒

ukana
18. máj 2009

zuzu, 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😕 😕 😕 😕 😕 😕

pepies, neviem 😒 , nechodim do PL

zuzu13
18. máj 2009
lucxy
18. máj 2009

tak virusy utocia,,,no aj kamaratka teda jej muz vracia ,,,ja si pamatam my sme to mali v januari,,,niekto len vracia ale viem ze niektore deti mali aj teploty ale trva to tak 2dni,,,
zuzu nech sa ti rychlo vyliecia 🙂

zuzu13
18. máj 2009

lucxy ahoj...a dakujeme... 🙂

lucxy
18. máj 2009

cau zuzu ,,,, 🙂

zuzu13
18. máj 2009

nechce mi zapnut skype...tak sliedim tu kedy kto napise... 😀 😀 😀 😀 asi som zavisla,ci nie??? 😀 😀 😀 😀

lucxy
18. máj 2009

ved mas zapnuty skype,,,ja ta tam vidim 🙂

lucxy
18. máj 2009

boze vonku teplo blleee 🙄

pepies
18. máj 2009

zuzu dik, kuknem to.................... 🙂

lucxy
18. máj 2009

pepies tak ides na nakup? 🙂

pepies
18. máj 2009

lucxy chceli sme ist v juni, ked sa nam akurat minie posledne balenie plienok, ale vcera som si uvedomila, ze 1.6. nastupujem do prace, tak to sa mi uz potom nebude dat.
Tak si idem vyzistit tu na koniku nejaky dobry hypermarket, ak nie, tak pojdeme tam, kde sme boli minule.
Aj keby sme mali kupit len 5 baleni plienok, tak sa nam to oplati - usetrime 1.000,- Sk.......

Na googli som nic nenasla ............. ☹ Tak som hodila otazku do inych tem, mozno mi niekto odpovie ....

lucxy
18. máj 2009

no hadam ti niekto povie ze kde sa dobre nakupit,,,ja som tak este nebola takze neviem ti povedat
no kafco vypite tak idem zmyt dlazky a zacvicit si dokial mala spi ,,,potom pojdeme vonku tak ahojky zatial 🙂

matica2
18. máj 2009

ahojte 🙂
zuzu detom skoré uzdavenie 😉
ja budem mat celý týžden obe baby doma tak sa tešííííím 😒 niesú choré ale v piatok ideme na očné a od nedele im mám kvapkat niake kvapky a adka ráno vstala a začala plakat že vidí rozmazano( sa chúda zlakla) tak som ju nehala doma.

pepies
18. máj 2009

no dufam, ze sa niekto ozve, ak nie, pojdeme do Bielsko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre