Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ikulka
22. máj 2009

ozaj babulky idete sa niektoré pozrieť zajtra do mesta na beh k srdcu snp? my ideme povzbudzovať ocino náš ide bežať... 🙂

matica2
22. máj 2009

no a čo ideme z načatým večerom 😀

ikulka
22. máj 2009

mati dajme si drink........ 😀 😉 🙂 a podme skypovať 😀

matica2
22. máj 2009

ideeeem...... 😀

ikulka
22. máj 2009

😀

sykorka
22. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeej,baby moje 😉 😉 😉 😉

idem vas ja konečne pozdravit 😀 😀 😀 😀

sykorka
22. máj 2009

mame sa uz lepsie...

najprv chytili baby nejaku brusnu chripku... jedna grcala a jednu prehanalo :(((

tak sa tu diali veci... potom mala kika sopliky... potom trosku zapalene usko.. potom zase ocko... vsetko bolo bez AT... potom ocko hned na druhy den v poriadku... a vo stvrtok večer ju chytili horučky okolo 39,7....v nedelu som sla na pohotovost.. tak mala zapalene hrdielko... tak teraz uz sme konečne zdrave.... chvalabohu....
konecne sa kika usmieva a ma dobru naladu 🙂)

zuby nemame žiadne :((((
este ju kojim,ale už som kupila aj umele mliečko... to zo začiatku nechcela,ale uz vypije aj to...ved,co jej ine ostava... no,ale vobec ju to viac nezasyti,ako som si myslela... :( aj tak sa po troch hodinach zobudi :(
s jedenim,to tiez neni bohviečo... noo,ale uz je to lepsie ako to bolo minuly mesiac...
ale baba je to riadna... ved v 7mesiacoch mala 8,5kg,takze teraz ma niečo cez 9kg

takže aspon tak v kratkosti... už je pekne,tak uz si kludne dam s vami niekde rande 🙂))
držkajte sa

a saskarisko,graaaaaaaaaatulujem k malej saske,je náááádherna!!!!

lucxy
23. máj 2009

ahojky sykorka,,,,tak aspon ze to malej preslo a je uz lepsie,,,, 🙂
ako baby spite?
Leni uz mas pripraveny domestos? ha ha 😀 😀 😀 😀

lenk30
23. máj 2009

dobré ránko.

kukám, že akcia "krmenie kačiek vo Vrútkach" prebehla úspešne, tak nabudúce aj s nami, čo?

ja som v lídli kukala ten nosič, stojí tam 14 Eur. Tak som si včera požičala od kamošky,či by mi v tom malý bol..........no ale nevidím v tom nejaký význam. On síce chce byť stále na rukách, ale ja už som si asi zvykla, že v jednej ruke jeho, v druhej kočík. To by som mala takto obe ruky voľné a nevedela by som čo s nimi 😀 . Či je to lepšie na chrbátik - ako len na rukách?

Včera sme boli pozrieť pešo tata na stavbe nášho domčeka na Kolonke - až pod rampamy. A od tiaľ až domov sme šli dole kopcom na rukách. Niekedy už mám z toho riadne nervy, no ale čo už - keď som si ho to ja naučila 😒

Včera pred tou búrkou som akurát zaparkovala auto pred domom a ešte vytiahla kočík, že prejdeme po Vrútkach - len som ho zložila, tak šupec. tak som mala mokrý nácvik

lenkamt
23. máj 2009

čafte 😀

hlásim, domestos už nastriekaný vo wecku, ja pijem kávu a spamätávam sa 😀

lucxy
23. máj 2009

lenk30 ved si sa mala pridat,,,inak kacky sme nekrmili, ale neva
ten nosic je lepsi na chrbat, ja som ho celkom pouzivala aj doma ked som vysavala,,,,alebo kuchtila
no a stym nosenim je to tak na co dieta naucime tak bude 🙂 no kazde dietatko je ine,,,

ukana
23. máj 2009

...........dobreeeee rano.................idem si dat kavu........ 😎 😎 a idem pre dieta 🙂

zuzu13
23. máj 2009

hello, prechadzka za nami, nakupene, dieta vylietane, obed uvareny, kava vypita...
lenka to je dobre, ze domestos je v akcii 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
23. máj 2009

...a kde su fotky...??? 😨

lucxy
23. máj 2009

leni dokedy si hyrila? 🙂 alkoholl este asi doznieva co? 🙂

lenk30
23. máj 2009

kokso zuzu, že obed navarený, nakúpené...................... ja čím skôr vstávam........tým je to so mnou horšie.

Môj malý teraz vstáva o 4 a vyžaduje si plnú pozornosť, takže sa mi nejak zle rozlepujú oči........

matja
23. máj 2009

lenka, ja by som sa radšej obzerala po ergonomickom nosiči, čo tá klokanka v Lidli nie je... Však ti požičiam tú Manducu a uvidíš, či ti bude vyhovovať. Alebo ešte aj Ergo môže byť fajn.

matja
23. máj 2009

alebo takéto niečo sa ti nepozdáva? http://www.plienka.sk/product_info.php?cPath=12...

zuzu13
23. máj 2009

lenk30...neboj ked bude vacsi budes zvladat aj ty....my sme nauceny o 8-mej ist do obchodu, nakup hodim domov....ostaneme von a pocas ranajok postavim na obed...a ten sa vari sam... 😀 😀 😀 tak tak...
Lucka uz spi...normalne zjedla na desiatu jogurt a banan a oplavala do postele... 😨 ...no co uz...hlavne ze vie, ze ked sa jej chce spat tak treba ist spat...a nie blbnut 😀 😀 😀

zuzu13
23. máj 2009

jej, co vsetky dospavate????

matica2
23. máj 2009

ahoooojte 🙂 a fotky nemáte z čurbesu

zuzu13
23. máj 2009

matica....budu...len sa musi "fotografista" pripojit na kona... 😀 😀 😀

matica2
23. máj 2009

ahaaaa a ako bolo 🙂

zuzu13
23. máj 2009

matica...bolo...
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

abetka
23. máj 2009

ahojte. JA som uplne grogy. 🙄 .Robim palacinky, maly spi a mala pozeraja hopsajuce celebrity 😀
Ja som sa citila super na stretku a vobec sa mi nechcelo spat po tolkej kofole, tak som obtazovala MM 😀
Vraj mam chodit castejsie 😅

matica2
23. máj 2009

taaak paráda 🙂 kedy je dalsie? 😅

ukana
23. máj 2009

dokedy ste boli?.....ja uz sa pomaly preberam......... 😀 zuzu, ty si nejaka akcna 😕 , ja mat tvoju energiu 😝

lucxy
23. máj 2009

no ja nechapem kde ste vsetky,,,vsak zuzu? 😀 😀 ja som dneska aj okna umyla a akurat si idem zaliat kafco a potom do jedlovin grilovat si zeleninku

ukana
23. máj 2009

ahojte, nabuduci vikend je vlacikova akcia
http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/003059-Po...

ukana
23. máj 2009

alebo MDD na Strecne
http://www.pmza.sk/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre