Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
13. júl 2009

no vyzera, ze bude dneska teplo,,,,,ja zase problemy s druhym zubom ,,,,,zajtra pojdem ku zubarke,,,asi si ho dam von,,,,vcera som myslela ze umrem,,,,

ellab
13. júl 2009

Ahoojte 🙂
Dnes naozaj vyzerá byť kráásny deň a ja v práci 😝
Včera sme boli v tepliciach v aquaparku, deti sa vyšantili 😀
Prajem všetkým krááásny dník 😉

abetka
13. júl 2009

tak nasa sa vysypala uz chuda aj na chodidlach, ani chodit nemoze, je cela posiata pupencami. Uz ju celu natieram tantum verde, rozotrem na ruky a tak, lebo vatovymi tamponmi by to trvalo neskutocne dlho. Aj na a v pusurke to na a aj na zadku a okoli recta

ellab
13. júl 2009

Abetka - tak to máte riadne silné kiahne! Ako to zvláda malá, musí byť z toho nervózna!

abetka
13. júl 2009

elllab, ona je zlata, taka trpezliva, ale ak to lapne maly, tak to bude. Pridem o nervy

ellab
13. júl 2009

abetka - ešteže tak! Ja som si to s chalanmi odtrpela 😝 Tiež sme mali celý júl karanténu, som z toho bola na nervy aj ja, nielen oni 😖

matica2
13. júl 2009

ahojte 🙂
tak som obehla úrady ale zistila som že fungujú na rovnakých princípoch ako kedysi a to je pohadzovat si ludí ako horúce zemiaky 😠 no ale vyriešila som to tak že ostávam na meterskej dálej. lebo keby som sa hlásila na úrad práce tak sa mi ten čas čo tam budem neráta do dvochodku ale ked budem na materskej tak áno. euríky nedostanem nikde ale platia mi nemocenské. 😉

abetka
13. júl 2009

matica, to je otras.
A ako sa vam byva?

matica2
13. júl 2009

abetka ja ešte nebývam to by som tu oznámila klubu 😀 😀 😀 len pomaly robkáme úpravy a mallujeme a tak. nábytok už tam mám len poskladat ho treba 😉

abetka
13. júl 2009

ja som si myslela, ze uz byvate. A to mate vo svojom vlastnictve alebo najomny bytik?

nicolmt
13. júl 2009

caute holky
diky za gratulky...v piatok u jakuba pozyvam aspon na korbace ked expertka to pivo zabezpecuje 😝 😉 😀
ja sa chystam do prace v oktobri kym este daku mam, keby zle bolo stale sa da na matersku vratit 😎

matica2
13. júl 2009

nájomný 😉

abetka
13. júl 2009

nocol a kde das malu?
matica, ale vam bude, ked uz budete sami/y
😵
mozno aj tretia materska pride 😀

zuzu13
13. júl 2009

matica, to ako ze este ostavas na materskej???nem rozumiem...
ja sa idem opytat do prace tento mesiac...a ak ma vezme tak od augusta zacinam...ale sa mi nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....boze, tak som si chcela aspon druhu matersku uzit...a hov.o z toho...vsetko kvoli prachom... ☹
abetka, malej posielam boztek na nostek...zlatko, musi to byt strasne.... 😖

lucxy
13. júl 2009

no co uz si nejdete po kiahne? ,,,,ja by som chcela kebyze ich ma mala ako 5rocna lebo teraz by to bol des,,,,
no zuzu tak co uz niekto aj robit musi aby sa zilo, nie? 🙂

lucxy
13. júl 2009

no a chcela som napisat,,,ze nech to malej rychlo prejde chudatko,,,, 🙂

zuzu13
13. júl 2009

lucxy...no ved to...ale je to smutne, ze mamicky musia doslovne utekat od deti aby mali z coho rodiny zit...stary zlaty komunizmus...a nikto mi to nevyhovori, ze nebolo lepsie...istota v praci...rodicia bez stresu ci pridu o pracu...dovolenky, tabory z odborov...ze neboli otvorene hranice???a co...ved kto na to mal, aj tak sa dostal...presne ako teraz...

lucxy
13. júl 2009

no vidis zuzu taka je doba

zuzu13
13. júl 2009

no to je...co uz...hlavne nech sme zdravi 😀 😀 😀

lucxy
13. júl 2009

no to je hlavne 🙂 jaj idem upratovat ale dako sa mi nechce

zuzu13
13. júl 2009

ja som dopila kafe, synator ide odlozit riad...takze upratane...idem sa natiahnut...kym mala spi... 🙂

lucxy
13. júl 2009

no ale to mas super poriesene 🙂

larisa
13. júl 2009

ahojte mamičky,
dlho som tu nebola
zuzu tie časy som zažila aj ja žilo sa inak ako teraz vela veci nebolo dostat v obchode teraz mame všetko ale drahe.... 😉

lucxy
13. júl 2009

larisa a kde si sa odmlcala? 🙂

zuzu13
13. júl 2009

larisa vitaj ...
no bolo to ine...to je jasne...ale bolo lepsie...aspon ja to tak pocitujem...

larisa
13. júl 2009

malo chodim sem lebo akosi mám málo času velmi často byvame chori som už zufala 😒 niekedy vás čitam

larisa
13. júl 2009

zuzu bolo lepšie to máš pravdu a každy mal prácu teraz kto ju má sa boji aby o nu neprišiel

zuzu13
13. júl 2009

larysa a co tak? chorobu poslite prec...dufam, ze nic vazne...

larisa
13. júl 2009

stale posielam choroby preeeč.
nič važne len bežne detske choroby rozmyšlam že odhlásim syna aspon na pol roka možno na cely rok zo školky....lebo raz jeden je chory potom zas druhy syn....

bibinka
13. júl 2009

čaute-

matica- a vypisovala si koľko tlačív nato, aby si ostala dlhšie doma na rodičovskej? 😕 😕 😕 a nič ti ani neponúkli?ani žiadne miesto?

nicol- a druhé bejby neplánujete? 😉

abetka- no juj, toľké pupáky, teda si užívaš, nezávidím. Nás to isto počká keď ja pôjdem do práce 😠

larisa- keď bol Fifko tak často chorý, dali sme mandle von a pol roka nechodil do škôlky. potom bol chorý len raz a dva-trikrát mal len sople. Tá pauza nám veľmi pomohla, lebo tie choroby si odskákal aj mladší 😖

zuzu- a prečo by si nechcela využívať vodičák v práci? keby ti dali slušný platisko jak sviňa, nuž čože by si nešoféruvala? 😀 😀 😀

ozi, zajtra ráno idem opäť na ľadoveň (95%), tak sa hádam stretneme. budem na pieskovisku vedľa paneláku.kto sa pridá? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre