Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
22. júl 2009

čaute- dodatočne všetkým malým aj veľkým Danielkom, Dankom, Danielom, Danom všetko naj naj naj... 😉

na zajtra hlásia hnusné teplá, až 35-40 stupňov. 😝 My ideme s Filipkom na ľadoveň na také 2-3 dni a menší bude s mužom doma. Rozhodla som sa rázne riešiť odstavovanie 😅 😅 😅 , takže sa malému neukážem dva dni na oči a uvidíme kto z koho 😀 😀 😀 😀 ..................verím, že ked sa v piatok vrátim, bude odstavený a ja už nebudem mať takú mliekareň 😀 😀 😀 😀 .........................chudák mm, no ale čo už, dáko to treba, keď to nejde po dobrotky,pôjde pozlotky ☹ 😔

takže kto sa hlási na ľadovenské ihrisko? vďaka počasiu od 7-8h do takej max.9.30 a potom až podvečer sa budeme motať po preliezkách a pieskoch 😀 😀 . nebudem mať pc, takže mi píšte sms. pááá.

ukana
22. júl 2009

ahojte.............boli sme sa kupat v Sutove, som uplne K.O 🙄 🙄 🙄 🙄 z vody, tepla........a este tu mam kybel marhuli 🙄 🙄 🙄 🙄 no idem si dat kavu a do prace........... 😵

bibinka, vidim, ze ste to vzali utokom to odstavovanie 😅 manzelovi pevne nervy a tebe tiez 😉 😉

terqa
autor
22. júl 2009

ahojte, tak ja mam za sebou den blbec... 😠
dost, ze mi isli trhat zub, tak sa mi cestou do ZA pokazilo auto... normalne mam nervy... zub je uz von a auto v servise.,... a dovolenka v nedohladne... zajtra sme chceli ist do VT...
aj by somm si nieco dala, take mam nervy, ale aspon som sa vykecala, ci skor vypisala...

zuzu13
22. júl 2009

bibinka...super...ale ja sa hlasim na ihrisko max. do 9, 00...potom mozeme zaliezt k nam...napustim bazen...tak si ber plavky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ukana...praci cest... 😀 😀 😀

zuzu13
22. júl 2009

terqa...no teda...za taku dlhu dobu co si na koni si prvy krat nazlostena.... 😀 😅

pepies
22. júl 2009

caute kocky, zasa nestiham citat, na Ladoven? hocikedy !!!!!!!!!!!!!!!!
len zajtra idem rano aj s Jakubkom do Piestan, v sobotu pojdeme asi do Viedne do Pratru a odtial ku svagrovcov do Ziaru, kde zavrsime vikend..............
Tak VAM zelam vsetkym krasne dnicky - inac zajtra ma byt 36 stupnov, co v Piestanoch urcite tolko bude !!!! tak pozor na kombinaciu slnko + pivo = ?
A pekny vikend.................
Potom podam hlasenie. 😉

lenkamt
22. júl 2009

ahojte 🙂

stretko tradične super 🙂

v meste si to neviem predstaviť, lebo v kočíku mi už nebudú a v parku na ihrisku je fontána čo je pre nás krajne nebezpečné 🤐

zajtra ideme na kupko to teplíc, takže na piesok neprídem 😉

terqa
autor
23. júl 2009

dobre ranko, tak dnes nas caka tazky den, kedze ma boli hlava z vytrhnutej osmicky a navyse hlasia horucavy a my sa nemame ako dostat z domu... a medzi deti nemozeme... tak musim nieco vymysliet ako zabavit malu doma...

julyb
23. júl 2009

Ahojte 🙂

Stretko bolo super, hlavne ked má človek 3 au-pairov 😀

Dnes sme už stihli ísť vonku, lebo sme hore od pol šiestej, neviem čo to zase má byť, na kupko si ešte s malým netrúfam aby tam niečo nenachytal, hlavne pred dovolenkou ako to už býva....

Cez víkend ideme do BB, dúfam že tieto horúčavy rýchlo prejdú....

Caute!!!

abetka
23. júl 2009

ahojte. Tak kiahne sa malemu nepotvrdili, lebo mu vyrazky postracali z vecera do rana, tak neviem co to bolo.
Malu mam u nasich, tak mam volnejsie. Teraz som dala krpateho spat, tak sa idem najest .
Baby nas maly vobec nerozprava. ☹ . Som z toho nervozna, lebo poznam aj mladsie deti a pekne opakuju a nas len huka jak sova 😠 . Ako ho prinutit , aby zacal nieco vyslovovat a rozpravat?

zuzu13
23. júl 2009

ahojte
abetka, no teda...jednodnove kiahne... 😀 ...ale mohla si to mat z krku naraz...Lucke sa tiez vyhadzuju take pluzgieriky ale tiez to zmizne...stale si vravim, ze su to len potnicky...
my sme boli rano von od 7,30 do 8,30 a veru stacilo...boli sme s bibinkou a filipkom...potom sme napustili bazen, dali si kafe a deti sa clapkali na balkone...
poobede ideme asi na MT kupko...tak uvidim co a ako...zatial papapa

lucxy
23. júl 2009

abetka tak prinutit sa ho asi neda niako len sa snim vkuse rozpravat,,,,mam jednu tu kamaratku,,,,jej mala ide mat 3 a nehovori nic,,,,bola snou aj u logopedicky,,,,a ta moja vkuse len preco? a preco a preco a ked nie preco tak ako? nonstop
teraz som snou bola sa okupat a isli sme na velkom bycikli tak ze sedela v predu a vkuse sa ma vypytovala no a samozrejme ja som ledva dychala kedze som slapala

lucxy
23. júl 2009

no a teraz som rada, ze je v byte ticho,,,,

lucxy
23. júl 2009

idem si spravit kafco 🙂

ellab
23. júl 2009

Ahojte 🙂
ja som bola s deťmi v gadeskej, oni na bicykloch, ja na korčuliach, bolo tam fajn, je tam tieň, takže nebolo tak horúco, potom sme sa boli na Lipovci napapať a teraz sme spinkali 😀

ellab
23. júl 2009

Abetka - neboj, rozhovorí sa, niektorým to trvá dlhšie 😉 ešte by som povedala, že veľa čítať knižky, ukazovať obrázky....

ukana
23. júl 2009

ja som dala dieta k nasim na chatu, je tam tien, bazenik, a ja mozem vegetit 😉 😉 idem balit na vikend, padame do terchovej na chatu, tak sa tu majte pekne 🙂 🙂

julyb
23. júl 2009

No teda Ella a že nie si športovkyňa a aha ho, aké výkony 😀
Abetka, to bude asi ako u nás s tým chodením, vtedy ste mi všetky písali že niektoré deti sú šikovnejšie v chodení iné v rozprávaní.....My rečníme o dušu, hlavne po prvom roku, všetko opakuje a chodiť začal len nedávno.....Ja s malým od narodenia veľa vykecávam, tak možno preto sa tak rýchlo chytil....Hlavne nehovoriť DR Vlad., zase by mu stanovila kopu diagnóz 🙂

matica2
23. júl 2009

ahojtéééé som doma bola som u mamy s babamy lebo samé nechcú íst 😉 tak som bola na prázdninách 😅

ellab
23. júl 2009

Prajem všetkým pekný víkend, my odchádzame zajtra na Senec.
papa

adiku
23. júl 2009

abetka vsetko je ok hlavne bud v pohode nas Danko zacal rozpravat az po 2 rokoch teraz mame 2 a pol a melie jedna radost, sice mu obcas nerozumiem ale snazi sa, a vobec to nezavisi od toho kolko s nim hovoris lebo my sme debatili stale proste kazde dieta je ine, Natalka ta bude mat len rok ale vidi sa mi uz teraz ze z nej bude ovela rychlejsie poriadna kecoska
takze je vsetko v pohode bud kludna on potrebuje len svoj cas

adiku
23. júl 2009

inac boli sme dnes na kupku martinskom nasa rodinka prvy krat vobec celkom sa pacilo teda na tie dve hodky to bolo super, len keby tam nevyvadzali nasi pocernejsi spoluobcania

martina7905
24. júl 2009

baby kde ste vsetky ani zivej duse v noci pekne poprsalo hned je lepsie 🙂

zuzu13
24. júl 2009

ahojte
martina vsetci sa balia na vikend 😀 😀 😀 😀
aj my sme boli vcera na mt kupku...ale ja na rozdiel od adiku som nebola spokojna vobec...voda ak mala 15 st. tak bolo vela...po hladine same muchy a bordel...plavcici sa vykecavali na lavickach a nasi spoluobcania sa spravali ako by tam boli sami...skakali...sacali sa do vody...nahanali bez ohladu na to, ze su tam male deti...no a tie ich deti...ked som videla ako im tecu sople...tak som si nechcela ani predstavit ich osobnu hygienu...no za 2 eur...na osobu...nie dakujem...radsej doma v bazeniku alebo na medokys do potoka...fuj...a idem to aj napisat pekne na Mt stranku...

lenkamt
24. júl 2009

ahojte 🙂

my sme boli včera v tepliciach a super, akurat to vstupne - dospely 3,5 deti 2,5 eura 😝 voda čistučka, teplučká, decká som odtiaľ nemohla vytiahnuť 😀

volala mi Nina, že asi majú kiahne 😅 tak som zvedavá že čo 😨

zuzu13
24. júl 2009

fiha...kiahne tento rok riadne vyvadzaju...ako pocasie 😀 😀 😀
leni, v tepliciach bolo vzdy perfektne...ale ked sa tam mam trepat busom...tak je to dost zataz...

lenkamt
24. júl 2009

však vlakom, vlak je super, my sme chodili tak kým sme nemali auto 😉

zuzu13
24. júl 2009

no bus mame vsetci zadarmo...tak tak... 😀 😅 😀 ...ale po vcerajsku mam zase pokoj na par rokov z kupaliskom...

matica2
24. júl 2009

ahojte 🙂
no mna to ani na kúpalisko neláka ked si predstavým že sa tam kadekto mága.. 😒 baby nasáčkujem do bazéna a mám pokoj

nicolmt
24. júl 2009

hlasim ze este stale netusim ci mame kiahne 😝 neprisla na to ani dr..ze cakame a uvidime 😕
citujem "na 80% to nemozem vylucit" 😝
zatial len fenistil kvapky, daco od horucky ak bude, a v pondelok sa uvidi
bud kiahne alebo koprivka, este ze sa mozeme aspon upratat na chatu 😅
dufam ze sa to rychlo vysvetli lebo teraz nechodit medzi deti lebo neviem co a ako 😒
do teplic pojdeme aj my na buduce (dufam)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre