Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
3. aug 2009

dobre ranko,,,,oslavencom vsetko naj naj najlepsie 😵
zuzu pekne ste vymalovali 🙂

saskarisko
3. aug 2009

Zuzu - fotky z malovania su pekne

Larisa - ak mas strach, tak si kup tamiflu v tabletkach. ale atb na chripku urcite nezaberu

lucxy
3. aug 2009

saskarisko kde mas album? 🙂

ellab
3. aug 2009

Dobré ránko 🙂

Lenka, Nina - vy ste fakt dračice, že do 4 a do 6! ja som len do jednej a celú sobotu som bola rozbitá 😀 😀 Sme boli na bobovej dráhe vo Veľkej Rači a nebolo mi všetko jedno 😀

Ukana - rýchlo sa vyzdrav 🙂 🙂

Manžel má od dnes dva týždne dovolenku, tak ideme vymýšľať čo z voľným časom....

Bocmanka - vitaj a tešíme sa na fotečky 🙂 🙂

adiku
3. aug 2009

pekne ranko dnes bude zase horuco takze dodrzujte pitny rezim 😀

nicolmt
3. aug 2009

konecne aj to nase "malovacie" foto
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a aby nedoslo k nedorozumeniu, to ja takto party drak len raz za rok 😉 😎 i ked o 6.oo som domov nedosla uz aspon 10 rokov, no dobre 5 😝

abetka
3. aug 2009

saska, tak to si bola ty s tym kociarikom, co som sa tak kukala po malej 😵 ?
Bola na spapanie, ale vobec mi to nenapadlo, ze si to ty, ja som na nu kukala, ale dnes som ta v autobuse spoznala, ked som isla s mojimi
ratolestami 😀

zuzu13
3. aug 2009

dakujem...dakujem...dakujem... 😀
my sme dnes rano isli skoro von...boli sme v meste kupit darcek mangelovi...v nedelu ma narodeniny...
Lucka spi od 11,30...a ja vegetim...
nicol, pekne ste vymalovali...a mala kiahnicka je zlata...super foto 😉
lenka, baby su perfektne...nadherne fotky
nestraste este aj tu s tou prasacou chripkou... ☹

nicolmt
3. aug 2009

caute..oficialne mame po kiahnach a mozeme medzi ludi a deti 😅 😅 😅 😅 takze sa hlasim na detske stretko 😀 zajtra tu mam kamosku ale inak som free 😉

larisa
3. aug 2009

ahojte,
sari chcem sa spytat tabletky tamiflu su volne predajne a pre deti dakujem 🙂

tak ak bude detske stretko radi sa pridame ak možeme
zuzu, nicolmt pekne ste vymalovali 🙂

adiku
3. aug 2009

nicol krasna stena nezdas sa?? no a do 6??? veru riadny zaber ja uz nevydrzim nic by som v polovicke odpadla

inac si mi poslala MMS vdaka krasna.... len ci bola pre mna???? 😀

zuzu13
3. aug 2009

aj my sa radi pridame, pokial to nebude 20 km od Martina... 😅
navrhujem Ladoven a nove detske ihrisko s krcmickou...u Katky...

nicolmt
3. aug 2009

adiku 😲 a ja ze som stihla sare ten mobil predtym zobrat a ona ti uz jednu odoslala 😝 😀 dufam ze ti aspon peknu vybrala 😀
inak a tebe extra diky za gratulaci, si bola prva v den D 😉
kedy to ihrisko 😕 sara uz je hore

adiku
3. aug 2009

ja dnes vonku az okolo 17 a neskor je hrozne horuco teraz urcite nejdeme az dakedy vecer

adiku
3. aug 2009

nicol vybrala peknu taku kde je ona asi s uhorkou ci co to ma v ruke akoby mala mikrofon xixixixixixi

bibinka
3. aug 2009

čaute, som tu dlho nebola a tak idem písať poriadne dlllhý príspevok 😀 😀 😀

nicol+ellab- ešte raz, síce oneskorene, ale všetko naj naj naj k narodeninám cmuk cmuk- to od mojich drobúlikov 😀 😀 😀( kurnik, chýba tu cmukajúci smajlík, že? 😅 )

zuzu- nicol- máte krásne vymaľované, sa mi to f e s t ľúbi 😉 😉 😉, no či by som to ja doma presadila,neviem neviem. i keď som mm ukazovala fotky a vravel, že je to pekné a vkusné, tak si z toho mám vybrať, že? 😅

nicol+abetka- ako sa majú tie kiahne? dúfam, že je to od vás už definitívne preč 😵

bocmanka- vitaj z dovolenky 😉

ukana- čo tvoj členok? a čo muž, rehotal sa? 😀 😀 😀 😀 nabudúce pôjdeme od nás druhou stranou, tam je to bezpečnejšie, tam Alexander nezväčšuje diery v ceste 😀 😀 😀

nicol+ lenka- vy dračice, a ste sa zdali akože idete len tak v pohode ešte tančiť a toto čo čítam 😅 😅 😅 , nabudúce idem aj ja.myslíte, že to ešte stihneme v auguste?

hurá, baby, ja už mám definitívne pokoj s "podojčiacimi" komplikáciami, už je zo mňa normálna žena, nie polovičná pamelka, takže aj vypchávku môžem šmariť do kúta. Dúfam, že sa ešte toto leto dostanem niekde kúpať, nielen na balkón do bazéna 😀.

A do tej Katky prídem nabetón aj ja, asi zajtra, lebo musím začať vybavovať formality do práce a treba mi pobehať pomaly všetky úrady v meste.Tak si deti odložím u mamy.Je to presne tam pri tých tenisových kurtoch?

zuzu13
3. aug 2009

no toto...bibinka...normalne roman na pokracovanie...gratulujem k uspesnemu ukonceniu kojenia 😀
je to presne za kurtami...v areali pekarne... 🙂

adiku
3. aug 2009

bibi ides do prace?? to bola ta novinka?? a kedy a kam?? napis daco aj nam co sme neboli na stretku

larisa
3. aug 2009

kedy je to stretko..... 😨

bibinka
3. aug 2009

tak Katku by som teda mala nájsť 😀 😀 😀
áno idem do práce, naskytla sa veľmi dobrá ponuka a vzali ma, takže začínam vybavovať formality typu-výstup- úrady- nástup..................už sa teším, už teraz musím vypísať a poslať asi 8 žiadostí...............všade 😝 😝 😝 😝

adiku
3. aug 2009

blahozelam ti dufam ze prezradis viac ked sa uvidime

larisa
3. aug 2009

bibinka tak do práce ideš a detičky pojdu do školky.... 🙂

zuzu13
3. aug 2009

bibi...blahozelaaaaam...k dobrej praci....aj ja sa uz musim dokopat ist pozriet svoj stary flek...ci ma este budu chciet...ci co...
my sme uz okupani, navecerani...a dokonca sme si naliali cervene vinko... 😅

matica2
3. aug 2009

ahojky
bibi blahoželám nech sa ti darý a 🙂 alex bude s kým?

zuzu13
3. aug 2009

no teraz akurat islo v spravach, ze tamiflu ma nebezpecne vedlajsie ucinky....takze moc by som si zasoby nerobila...a v konecnom dosledku ide dalsia vlna choroby z ciny...plucny mor...takze to presne speje k tomu koncu sveta v r. 2112... 😒

lenkamt
3. aug 2009

ježiš baby nepanikárte 😀 však my máme tuhé korienky 😀 daj si toho vína zuzu 😀

Bibi - neviem kedy dostane Nicol priepustku ale napr. 8.8. čo je fajn termín na oslavu bude v strojári 😅 party že hity 1989-2009 😀 a mne sa veľmo páčila akcia každú hodinu inde, takže by sme mali nácvik na ostravu 😀

zuzu13
3. aug 2009

lenka...ja nemam strach....raz aj tak na nieco musis zomriet...preco sa cely zivost stresovat...treba zit...ja som to napisala len na margo dotazu na prasaciu chripku...takze tak
aky nacvik na ostravu???ide byt spartakiada????

lenkamt
3. aug 2009

jasan, team z koňa si zaopstará špeci sukničky, každá bude mať v rukách fľaštičky prípadne cigaretky a predvedieme takú zostavu, že bratia češi nepochopia 😀

saskarisko
3. aug 2009

Ahojte,
Ellab - dodatocne vsetko naj k narodeninam 😵
Bibinka - noze prezrad viac o tej svojej praci, no nech sme riadne informovane 😉
Larisa - kuk sem. moj osobny nazor je, ze je zbytocnost ho mat, a myslim, ze je to volnopredajny liek
http://www.emea.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/t...
http://aktualne.centrum.sk/zahranicie/europa/cl...

hlavne ten druhy clanok ma, co do seba 😖

detske stretko asi u nas tento tyzden pada, a tak som sa tesila 😒 . nepredvidatelne okolnosti vsetko menia, ale taky je zivot

jezus, ja musim stale cakat kym tie moje detvaky podrastu. a tie party hity by sa mi lubili 😀

saskarisko
3. aug 2009

Lucxy - albumy som zmazala. fotecky mam uz len na fb 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre