Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

abetka
31. aug 2009

kde sa flakate?????

saskarisko
31. aug 2009

Ahojte,
my sme boli v Orei. ale je mi takto 😝 . hlavne, ze deti su vyvetrane

Abetka - vyzera to tak, ze sa podarilo 😵 aj mne sa ten kocik paci, len keby bola ta zadna cast troska vyssia. ale ide si ho brat mamina, ktora bude mat babatko v novembri, takze bude vo fusaku. tak ho aj vyuzije viac ako my

lucxy
31. aug 2009

kuk 😕

abetka
31. aug 2009

halolololo, halolalala 😀

matja
31. aug 2009

ahojte, prišli mi kupóny na pampersky (zľava 1,50 eur), ale keďže my látkujeme, tak ich môžem niekomu darovať. Ak ich niekto chce, tak mi dajte vedieť do IP.

lucxy
1. sep 2009

halo halooooo,,,,,,pekny dnicek prajem 🙂

lenkamt
1. sep 2009

halooo 😀 to akože keď už bude Zuzu v práci , tak tu bude ticho??? 😕 😀

my dnes asi pôjdeme poobede do orey, dúfam že nebude nával, a štvrtok asi bešeňová 🙂

zajtra všetkým škôlkárom a školákom prajeme príjemný začiatok školského roka, hlavne teda tým novým 🙂

ukana
1. sep 2009

lenka , tak dakujeme...........aj s abetkou...............ja uz mam nervy 😖 😅 😅...........

zuzu je uz v praci? 😕

saskarisko
1. sep 2009

Ahojte,
my mame dnes takyto den 😝. Risko nas vsetkych s krikom a s placom zobudil o 5.30, a stale dufam, ze krici "len" zo zubov, a nema chytene aj hrdlo. potom sa nejako ukludnil, a zacal vystrajat, a o hodinu na to sa zosypal z gauca rovno do stola ☹ . takze nam den zacal krasne.

my s manzelom sa citime takto 😝 😝

ale mne je lepsie z nas dvoch, takze beriem detvaky von. Riska na trojkolku, Sasku do kocika 😅 . a budeme len cakat do vecera 😔

ukana
1. sep 2009

saskarisko, skore uzdravenie a nech uz den "Blbec" skoro skonci 🙄 🙄 ..............hlavne nech detvaky neochoreju 😵 ............ja som este v pyzame 😔 😅 a vy uz idete von 😅

matica2
1. sep 2009

ahojte 🙂
akurát baby balím do školky. saška ide prví krát taaak som zvedavá ako bude 😉

zuzu13
1. sep 2009

ahojte lasky.,..
Lucka uz 3-ti den teplotuje, takze asi pojdem dnes na pohotovost, kedze rano idem do prace...
no...pracujem-nepracujem...zatial som na skusku...a v pondelok ma idu preskusat a povedia ci ano alebo dovidenia....takze tak...vcera som prisla vecer domov a bola som ako zumpa...nasrata a vycerpana...je to hrozne...dvaja chlapi v chalupe s malym dietatom...zena 16 hodin z domu....tak to bude vesele....
pekny sviatocny dnicek...

bocmanka
1. sep 2009

🙂 zuzu my to istééééééééé
teda marko teplotoval v piatok a v sobotu, a v nedeľu už bol okej
a odvčera romina, ale také riadne 39ky, dnes je to už lepšie, nemá žiadne iné príznaky, tak dúfam, že je to len hnusná viróza max. 2 dňová...
to je zase deň, čakám na našich, že mi zoberú marka von, lebo romy musí byť doma, a ocko s matejom sú už od rána na cyklistike...naložila som aspoň kuracie prsia a drisnem ich na prúžkovanú panvicu a budem sa tváriť, že som ich von ugrilovala....

ukana
1. sep 2009

baby, 😕 😕 aka chorobnost ☹ ☹ nas to zatial obchadza, klop-klop...dufam, ze co najdlhsie vydrzime 😒

abetka
1. sep 2009

jaj baby zajtra ideme uz do skoly 😲 Ukana aj ja som nervozna 😅
Skore uzdravenie chorobkam 😉

zuzu13
1. sep 2009

no veru...prazdniny su na konci...
ukana, abetka, verim, ze ste nervozne...aj ja som nervozna...ale z toho, ci ma zoberu do prace 😒 , je tam strasny naval...278 ludi bolo v pondelok nahlasenych na "moju" poziciu...to bude sakra praca obhajit si to...mam normalne depku...v noci sa budim a opakujem si "prac. napln"...uz mi z toho sibe...

Lucka lezi v obyvacke, a pozera 3 veterani...a to este nespala...neviem kedy chce spat...ale asi ju uz necham a o 18-tej nech zalahne az do rana...

adiku
1. sep 2009

zuzu a ako je uz Lucke je to lepsie alebo stale je v teplotach??

zuzu13
1. sep 2009

adi, stale teploty...nic nejedla, vypila asi 2 dcl vody...mam obavu...asi pojdeme na pohotovost...skoncili 3 veterani a ona sa pytala do postele spat...tak ked sa vyspi, ideme na pohotovost...nemozem ju nechat bez liekov, ked ja idem do prace aj mm...a Vitko do skoly...mamina by s nou isla k dr. ale radsej nech viem co jej je...a ak nieco vazne...serem na robotu...deti su na 1. mieste...

zuzu13
1. sep 2009
ellab
1. sep 2009

Ahojte 😉
chorôbkam rýchle uzdravenie!!!
Zuzu- tú situáciu s robotou ti nezávidím, ale budeme držať palčeky 😉
Všetkým školákom a škôlkarom prajem úspešný začiatok šk. roku 😉 som zvedavá, či bude Arturko vyvádzať, moc sa mu nechce ☹ však aj mne bolo doma dobre 😀
Lenka, a kedy idete do tej bešeňovej? ráno, či až po škole, ja váham medzi teplicami alebo Bešeňovou...

bibinka
1. sep 2009

ahojte,

tak aj my máme deň blbec. Začalo to už predvčerom,keď začal byť Alexander taký sopľavý a zapálili sa mu aj oči, mal asi aj teplotu-nemerala som radšej 😅 , tak som ho začala dopovať kadejakými sirupmi a ono mu to prechádza. Zatiaľ má síce nádchu.,ale už je taký chaldnejší, nieje taký preteplený. Zato mňa to skolilo včera večer, kua, a to idem zajtra ráno taká chorá do práce 😝 , no sa riadne zapíšem 😠 . som nadopovaná brufenom každé4hodiny, hlavu mi ide rozdrapiť,aj nosohltan. uvidím či radšej nezájdem na pohotovosť 🙄 .
a teraz ked sa Fifko poobede zobudil, tak mal "excelentnú" náladu, ktorú má vždy ked ide byť chorý. no a začal kýchať 😠 😠 😠 😝 ach jo, ked sa darí tak sa darí

zuzu- verím ,že uspeješ 😉, no a ked nie, budeš hľadať ďalej, ale ja túto možnosť nepripúšťam. zajtra sa informuj aj tam kde sme spolu boli.

saskarisko, bocmanka a ostatné chorôbky- prajem skoré uzdravenie

ukana
1. sep 2009

no vidim, ze co prispevok, to novy pacient 😕 bibinka, liecte sa, nech ste fit prve dni v praci a v skolke 😒
Tasku mame nachystanu, aj kvet, kosela vyzehlena, mozme rano vyrazit, uz len nezaspat 😝 😀

zuzu, vam drzim palce, s pracou tebe a Lucinke skore uzdravenie 😉

zuzu13
1. sep 2009

ahojte
tak sme doma z pohotovosti...Lucka ma anginu...tak sa ideme liecit 🙂

matica2
1. sep 2009

chorobkam prajem skoré uzdravenie
zuzu držat palce ti nemôžem lebo robím rukamy ale budem na teba mysliet tak ak sa ti bude čkat tak sory 😀 nech sa ti darí 😉
školákom aj školkarom prajem úspešný vstup do nového školského roka a veeeela zdravia 😵

ikulka
1. sep 2009

ahojkjate aj my ideme zajtra prvý krát do školky tak teiž neviem ako bude......
chorobám skoré uzdravenie prajem ja len čakám kedy nás to chytí sa aj budem báť ísť do roboty aby osm nebola viac doma ako tam....
zuzi držím palce no ono je to o držku, ale čo ked si človek dnes robotu nenavyberá.... ☹ 😠 ber to ako prechodnu zaležitosť ved inu robotu možeš popritom stále hladať.....

adiku
1. sep 2009

zuzu skore uzdravenie a ozvi sa ked pojdes zajtra z prace 🙂

zuzu13
1. sep 2009

ahojte...tak my este nespime...Lucka pozera s nami na skle malovane...ani nedycha...a vyspevuje... 😀
adiku, no neviem ci bude vhodne volat ti o 22,00 😀 😀 😀 ale ak...tak urcite prazvonim...
baby dakujem vam za podporu...

saskarisko
1. sep 2009

Ahojte,
Risko sa vie trojkolkovat 😉 😀 , a taha konecne sam 😉 konecne som ho troska prinutila oprasit ju, vsak ju mame od jula, a pouzil ju asi len 4x 😅

Chorobkam skore uzdravenie, vidim, ze to tu pribuda geometrickym radom 😖

vsetkym skolkarom a skolakom zajtra drzime paste 😵 a myslim aj na maminy, ktore z toho budu mat vacsi stres ako deturence 😵

Zuzu, Bibinka - drzim paste v novom pracovnom nasadeni 😉

zuzu13
1. sep 2009

saskarisko, dakujeme... 😉 a riskovi gratulujeme...frajer je to... 😀

adiku
1. sep 2009

ale zuzu isto tam nebudes az do noci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre