Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
28. sep 2009

no vyzera to ze dieta zaspalo,,,od rana hore vobec nespala,,,tak si idem zacvicit,,,a spravit si vodu s vlockami a to si dam na ruky strasne to pomaha,,,, no a pozriem panelak

expertka8
28. sep 2009

...a vazne uvazujem nad zmenou zubara...moja sa ide ide od noveho roka stahovat do Turian...to nie som oxotna doxadzat.... 😠 ..a navyse zrusila zmluvu s mojou zdravot. poistovnou...takze vsetko si platim ako priamu platbu....nenormalne palky.... 😲

PROSIM VAS...dajte tip na dobreho zubara..ktory ma zmluvu so spolocnou zdrav. positovnou...sidli v MT...a ste s nim spokojne....DAKUJEEEM 😵

lucxy
28. sep 2009

no ex ja chodim az do lubochne takze ti nepomozem ale rada sa dozviem kde je daky dobry
suseda chodi do luny,,,/hotel/

abetka
28. sep 2009

ex- vitaaaj
aj mna zacal teraz boliet zub a obj. som az na 6 . 10. 😲 .Nevie, ako a ci to prejde, dala som si lkincek, vraj to pomaha , tak som zvedava. A na tej chirurgii je to zufale, tak vela trpezlivosti.
A fakt je tento rok na zdravie nejaky lakomy 😠 .
Luxcy- nase deti maju obe ekzem a ja som vylucila cokolady, citrusy, zrusila zaclony a mame dlazbu a ta je super na udrzbu. Malej uz teraz tazko zakazem cokoladu, ale je zlata a malokedy ju zobroni. Ona zboznuje Cinni-minni 😀
Pekny a pokojny vecer vsetkym 😵

lucxy
28. sep 2009

abetka a kde maju ekzem?

lucxy
28. sep 2009

parkety mam a zaclony nemam 😀

adiku
28. sep 2009

exp najprv sa tam musis objednat a to ani nemusis dlho cakat ked prides skoro skoro rano ja som minule isla teda bola tam uz o 6.45 tak som si sadla do prazdnej cakarne a okolo 7 hod prisiel chlapik dal tam papier a som sa zapisala no cakala som nejaky ten cas ale ked som videla kolko sa tam po tej 7 hod zbehlo ludi no brutaaaaaaaaaaaaal

adiku
28. sep 2009

a ty lucxy ziadna domaca medicina chod to ukazat dr. nech zhodnoti o co ide vobec to nemusi byt ekzem

expertka8
28. sep 2009

...adiku....objednala si sa...a hned v ten den Ta spravili??????????????????,,

adiku
28. sep 2009

ale figu borovu v ten den ale celkom rychlo myslim ze som cakala len tyzdne lebo ma vsetci uistovali ze to moze byt aj mesiac a viac takze som bola rada ze tak asi som tam bola v pon a uz vo stvrtok to slo von ale mozno ak je to prilis akutne robia to aj rychlejsie lucxy vie lepsie ona tam uz bola asi dva krat tento rok 😝

adiku
28. sep 2009

a som sa chcela objednat telefonicky a ze nie v ziadnom pripade dr to musi vidiet a tak cize na 100% musis tu chirurgiu navstivit dva krat a mozno aj ľ krat si vystat rad no hroza

lucxy
28. sep 2009

adiku to ja uz mam davno potvrdene, ze tam mam ekzemm,,,lenze teraz sa mi tak fajnovo spravil ze mi to aj popraskalo tak fasa ☹ ale uz je to lepsie dneska
no tak ja ked som tam isla,,,,lebo mne dr. trhala zub lenze mi tam ostal koren ktory nesiel vonku tak ma poslala tam do nemocnice v ten den som tam dosla lenze uz mali po tak som tam prisla hned na druhy den, a odsedela som si tam teda fakt vtedy dost dlho ,,,zobral ma jeden starsi doktor,,,ktory teda vobec nebol mily,,,,podotykam 😠 ale potom sa tam objavil jeden mlady a ten mi povedal, ze ma este dneska spravi ze to musi ist vonku takze bol ochotny,,,no a domov som sa vtedy dotrepala o tretej poobede

expertka8
28. sep 2009

...no ja si zasa dam na dobru noc Ibik....uz ma to boliii ako slak 🙄

abetka
28. sep 2009

Luxcy- nasi to maju na telicku. Alzbetka mala hlavne ruky a nohy a Tomas mal hlavne na tvari. U nas je zabijak na toto zima. Vzdy vtedy sa im to zhorsi ☹ . Bezbolestnu nocku prajem 😉
Ex- Petovi pomohol Ibalgin a Valetol

saskarisko
28. sep 2009

Ahojte,
Leni - drzim palce, aby ste boli rychlo fit. a tiez aj vsetkym chorusikom.

no, a o tom zubnom piste, nech viem, co a ako. mam pocit, ze mi rastie zub mudrosti 😅

expertka8
28. sep 2009

...baby nestraste ma...ze mi to urobia az po nekonecnej dobe...v tom pripade mi dajte napista na nahrobny kamen..."Naslahana Ibikom".... 😅
....ved dovtedy zosalieeeeeeeeeeeem... 😝

ukana
29. sep 2009

dobre ranko 🙂

chorobam skore uzdravenie, zuby nezavidim, to je najhorsia bolest 😖 😖 uzila som si to minuly rok 😒 😝

ja som riadne prechladnuta, kaslem, zajtra asi nabehnem k Mudr.....
nas prvak uz ma aj zamracene oblaciky, vyrusoval v skole, ale neviem sa na neho hnevat 😅 😅

ellab
29. sep 2009

Ahojte, tak choroby sa tu rozmahaju 😒 😒 Adam tiez dnes ostal doma, lebo ze ho brucho boli a ja neviem, ci naozaj alebo len nervozita, lebo ich učiteľka je chorá a moc sa netešil na zasupovanie 😝
všetkým rýchle uzdravenie 😉

lenkamt
29. sep 2009

ahojte

tak fajn, hrčisko odpuchla na polovicu, tak nám nebrali ani krv, že to je teda iba bakteriálny zápal a vidno že atb zaberajú, takže dobrať a malo by byť všecko ok

včera ešte mala teplotu aj večer vracala , dnes je už celkom v pohode, klop, klop, klop. akurát ten zinat je pekne hnusný a 1x sa nám stalo že bojujeme pri sirupovom lieku

abetka
29. sep 2009

dobry den
Rano som stretla ex a bola chuda pod vplyvom analgetik, tak snad to dnes zvladne, lebo ma strasne vela deti v druzine a ludia vsetci, ktori sa takto venuju detom , tak maju moj obdiv. Ja stracam nervy pri svojich dvoch
😝

pepies
29. sep 2009

ahojte,
chorobkam zelame skore uzdravenie !!!!
aj nas maly ma sopliky, takze nic moc .......
uniesla mi ho svokra, tak idem rychlo upratat a nalozit Blazeja do liehu - hadisko hnusne ☹ ano ano, niekto ma psa, niekto hada, lenze ja sa pripajam k tym psickarom, z hadov mam hrozu, ale nastastie, muz ho nevytahuje z teraria, odkedy mame Jakubka 🙂

adiku
29. sep 2009

ahojte neviete mi poradit nejaky fajn vylet s detmi cez vikend nieco na blizku, pamatam sa ze ste tu par veci spominali uz davnejsie ale netusim presne kde a co napr. nejaky salas kde mozu deti vidiet zvieratka a podobne dajte info please a ja slubujem ze si to uz ulozim

adiku
29. sep 2009

inac saskarisko ten ranc u edyho tam musi byt krasne, ale to je asi len tak na letne obdobie ze??

pepies
29. sep 2009

salas je aj v Turcianskych Klacanoch - je tam aj penzion a restika, ale nas to moc neuputalo - videli sme tam len koniky v stajni a vonku a zopar husi v ohrade .....

super je napr. Ranc pod Babicou - ale je to az za Topolcanmi, daju sa tam chytat rybky, maju tam levy, opice a kadejake zvieratka .... da sa tam previest na koci s konmi .....

http://www.babica-bojna.sk/

na agroturistiku je zamerany aj Penzion Gejdak - to je blizsie, hned za Ruzobmerkom, smer Donovaly ....

http://www.gejdak.sk/

Pre nezvieratkove tipy odporucam Ciernohronsku zeleznicku, krasny vyletik, ak este premava, vybehli by sme aj my tento vikend:

http://www.chz.sk/

teraz kukam, ze sezona je ukoncena, skoda, tak sme to tento rok nestihli .....

Adiku ak ma este nieco napadne, napisem 😉

adiku
29. sep 2009

pepies si poklad na tej zeleznicke sme boli tam je naozaj supeeeeeeeeeeeeer dakujem

pepies
29. sep 2009

je tam krasne, v tom regione som stravila vsetky prazdniny ako dieta.
mam krasne spomienky 😉
urcite bud.rok pojdeme.

pepies
29. sep 2009

poznam, tam som chodievala kazde 2 tyzdne s nemcami. velmi pekny skanzen. 😉

nicolmt
29. sep 2009

caute. hlasim ze uz druhy den poctivo pracujem 😝 ale uz som si dnes nastavila MK aj do firemneho notebooku nech mi nic neujde 😉 😀
leni rychlo sa liecte, vsak potrebujeme sparingpartnerky na poobedie. co s tymto pocasim 😖

saskarisko
29. sep 2009

Ahojte,
Adiku - ak mas v tej oblasti nejake aktivity, tak sa da aj teraz. ale, ked je slnecno je tam nadherne. a ak tam raz budes chciet prespat, tak si pytajte chatky, tie sa podla mna viac oplatia ako izby

A mne sa zo skanzenov najviac pacil Oravsky.a podla mojho nazoru je najkrajsi, ak porovnavam (Vychylovka, Martin). a uz len to prostredie 😵 (ale ja som zase vo velkom zatazena na Oravu)
http://www.muzeum.sk/default.php?obj=muzeum&ix=mod

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre