Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
19. mar 2009

Peti, my sme asi prepojené, ja som tiež seknutá v chrbte ale len tak light 😒 Už aby ten môj 10 kilový chrústik začal chodiť 😀
Všetko naj Sarke 😉

pepies
19. mar 2009

no July veru sme asi prepojene............. 😵
drzim palce Matuskovi 🙂 o chvilu budes za nim utekat, co mu nebudes stihat ...... 🙂 🙂 🙂
dnes sa Jakub prvy krat v ohradke postavil na styri a tak sa rozhojdal, ze sa posunul asi o polmetra dopredu a spadol na tvaricku a akurat sa udrel o hrkalku, co tam bola, tak chudak reval ............ a ja som to dokonca aj natocila ......................... takze tak.........................

este stale nelezim ................ uz asi ani nestihnem, bo maly je za chvilu hore 😔 a ja som stale tu mile moje dievky ...... 😝

julyb
19. mar 2009

No to je super dievka, že máš takého šikulu, rýchlo sa lieč nech sa môžme tárať ked prejde táto katastrofa snehová, este že mám už ten balkón lebo by som teraz asi lietala niekde po Šturci 😀

pepies
19. mar 2009

balkon je super vec, July ty mas uz tusim 2 balkony teraz, nie?
uz nech je jar, terasky, kavicky, hned sa bude lepsie prechadzat s kocikom 😉
July Ty si tiez asi nebola cvicit, co?

saskarisko
19. mar 2009

Ahojte,
Julyb - super, ze ste uz prestahovany. a ako sa Vam tam paci ? Ja si ten dom pamatam, este ked ho zacali prestavovat, asi tam museli pomenit aj nejake priecky, alebo to tak vypadalo, ked sme chodili okolo na prechadzky

Peppies - Jakubko je sikovny, Riskovi sa toto podarilo az v 8. mesiacoch
Nicol - gratulujeme k 10. mesiacikom

ad co je pocut a nepocut v rodinnom dome. my sa smejeme, ze mame u nas papierove steny, lebo tak ako je nas pocut, tak je pocut aj susedov. najnovsie ideme ku nam do spalne kupit koberec, aby troska tlmil Riskove behanie, lebo ked sa zobudi, a pocuje ho Samko, tak je hore uz aj on. Samko sice este nebeha, takze to neviem, ako bude pocut, ale ked zakrici tak je ho pocut riadne. Ale su to deti, a pri detoch sa predpoklada, ze bude urcity hluk.

Ja som mala dnes smolny den, smyklo sa mi na lade na schodoch a 2x po sebe som spadla. takze sme poobedie stravili v nemocnici, ale nastastie Saska je OK.

matica2
19. mar 2009

ahojte 🙂
chrobkam skore vyzdravenie 😉
konecne som sa sem dostala lebo mam obe baby dnes doma tak stale mam čo robit. adka vstala rano s nádchou tak som ju nehala doma.
Julib ako sa vám býva 😉 my sa budeme tiež stahovat taaaaak sa tešim 😀 keby to bolo aj zajtra ale este musime počkat 😉

julyb
19. mar 2009

Peti, cvičit som nebola kôli chrbtu tiež, ale možno som mala bud by som sa dorazila, alebo by mi to prešlo.... 😉

Býva sa nám super, zatial tu býva este jedna rodina a dvaja mladí single tak je v dome ticho, iba ked vojaci strilajú tak to počut.....este treba upravit okolie a namontovat pre deti nejaké preliezky a bude to super.... 🙂

Kati preboha dávaj si pozor na seba 😨 , nech ste obidve v poriadku 😉

Matica kam sa idete sťahovať???? 🙂

matica2
19. mar 2009

julib na iný koniec dediny 😀

pasoa
19. mar 2009

julyb, a kde to máte tak pekne? kam ste sa presťahovali?

zuzu13
19. mar 2009

Ahojte,co sa deje?pady choroby...skore vyliecenie...10mesacnici vsetko naj...

lenkamt
19. mar 2009

--- "--- 😀 😀 😀

ale nie, Sari - preboha dávaj si pozor, som rada že všetko dobre dopadlo 😉

baby zajtra o 12.43 začína jar, tak sa nedajte oklamať nejakým trápnym snehom 😀

saskarisko
19. mar 2009

Snazim sa, snazim. len nejako ten lad nebolo vidno ☹ odteraz pri takomto pocasi idem von az poobede, ked bude bezpecno 😅 (radsej)

a ja chcem uz len maj, maj, maj prosim. a ved uz by mala byt aj riadne jar, ved mi uz zacinaju kvitnut krokusy na zahrade,a aj tulipky su uz vytlacene von 😠

julyb
19. mar 2009

Tá jar dúfam zajtra začína aj na Podháji, nie len na Ladovni 😀

zuzu13
19. mar 2009

Veru jar je za dverami...len dufam,ze nie su bezpecnostne...xixixi

adiku
19. mar 2009

no zuzu podla mna suuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

adiku
19. mar 2009

ved dnes ked sme boli vonku mi ani len nenapadlo ze jar taka kosa mi bola.....

abetka
20. mar 2009

dobre rano. Cakam kedy pride jar. Uz mam pre nu nepecene a aj kavu jej urobim, len nech pride 😉

lenkamt
20. mar 2009

ahojte.

tak ja navarím fazuľu 😀 sviňa jar už mi ide na nervy tým ako sa prezlieka za zimu 😝

baby , dajme stretko, lebo ma chytí depka 😀 možno by to spravilo pár pív 😀

ukana
20. mar 2009

ahojte........

saskarisko, ja som ako tehotna dvakrat tak svihla o zem, zle sa mi asi vyvazovalo s bruchom 😀 , a vsetko bolo O.K., plodova voda tlmi naraz 🙂

ja nemam depku zo zimy, len nech este ostane 😀 😀 😀 ma neukamenujte 😀 😀

aj tak uz je jar, moja mama ma 21.3. narodky, inokedy sme uz v jarnych topankach chodili 😠 😠 😠

lenkamt
20. mar 2009

no ale ja si pamätám aj 1.máj v otepľovačkách, keď mi zasnežilo mávatko 😀

ukana
20. mar 2009

lenka 😀 😀 😀 to muselo byt strasne............ 😀

pepies
20. mar 2009

ahojte, hlasi sa terminator, uz mozem hybat s krkom, pripadam si niekedy ako elektro-bugy 🙂

leni tak to muselo byt pekne davno, ze zasnezene mavatko 🙂 ja si pamatam, ze som v maji chodila v Piestanoch na kupalisko a ked mi volala segra z MT, si myslela, ze mi sibe, ze som na kupku 😀
chcem leto, slnko, neznasam zimu 😀 😀 😀

robim chleba vo vajci, mnam 🙂

pasoa
20. mar 2009

bré ránko...ja som mala pôvodne dnes rodiť a to som si myslela, aká už bude prudká jar 😖

ukana
20. mar 2009
pepies
20. mar 2009

zla ukanisko ☹ 😝

julyb
20. mar 2009

a čo ked bude takto aj v lete??? 😕

ukana
20. mar 2009

😀 😀 😀 pepies 😠

lenkamt
20. mar 2009

ešteže som im kúpila snehule o dve čísla väsčšie 😀 snáď do júna vydržia 😀

pasoa
20. mar 2009

baby, nestrašte ma. ja už chcem jaaaar, ja už chcem chodiť voooon.... ☹

ukana
20. mar 2009

to nie ja , to RNDr.Iľko.......dedko jeden nepodareny 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre